Jump to content

Photo

Hunter-equip

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
81 replies to this topic

#81 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 12 April 2010 - 04:01 PM

A ten incub... dává nejvíc SP

Kdyz uz tak moc over upgraduje equip tak bych zkousel i +9 Ullesku s Caratem :D
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#82 TomulkaBambulka

TomulkaBambulka

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 278 posts

Posted 19 April 2010 - 10:49 PM

Tak sem se trosku zavrtal do fantazie a vyslo mi to nasledovne (budouci sniper eq pvm mvp)

+7 Ulles cap (??????)
Sunglasy (s nakou kartou) / popr binoculars
Fousky +10 atk
+7 Orc archer bow
+7 Pantie s porceliem
+7 Undershirt s dragon tailem
+7 Boots (prozatim) s matyrem
2x orleans glove se zeromem

co vy nato rikate ?? mam dobrou bujnou fantazii nebo byste jeste neco vylepsili? a jaky byste narvali karty do ulles popr i do sunglasek ???

Hezke, mam problem sehnat to agi slot kombo neplusovane, natoz tak plusnute. ::D. Ale jinak bez statu to nejak nevycucham, ale dle eq jedes hodne AGI. Tak co misto boost hodit black leather boots s matyrem a misto Ulesky hodit AMP, ajeste horn of the bufalo s kukrem ::(::unsure:. Jinak do slot bryli jedine incuba, nehyzdi je necim smesnym :^_^. A co muzu doporucit tak me se velice hodi archers scarf a icarus wing kombo. Muzu ti rici ze s timhle jsem skoro imuni na dochazeni SP.
PvM - TomulkaBambulka
GW - Sentiment + Knowya + Maya the Bee