Jump to content

Photo

Mage Build

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
205 replies to this topic

#201 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 13 October 2009 - 06:15 PM

Jo.
"The purpose of life is to end."

#202 Pacicka

Pacicka

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 22 posts

Posted 02 November 2009 - 12:49 AM

spravil som chybu,ktora ma teraz hneva :](novacik) zatial mam 10 FB,1 sight, 4 Fball...hm lenze som si dal na 5 sp recovery ...co som si uvedomil az po precitani...Budu mi tie 2-3 body az tak moc chybat? chcem wiznu cisto na expenie ..mozno obcas sa pozret na woe...hmm nejake rady?

Dakujem ..GN/

#203 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 02 November 2009 - 05:53 AM

Jestli chceš wiznu na expení tak 5kový SP recovery není vůbec chyba, sám mám zkušenosti že v Ice Dungu wizna ze stringu neměla SPčka, klidně bych ho dal i na 10. Ten Soul Strike moc nevyužiješ maximálně na ghost/undead moby, 10 Fire Wall sice vydrží dlouho ale s vyšší dex už nebudeš potřebovat aby vydržela tak dlouho a mi vystačila 5ková.
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#204 Pacicka

Pacicka

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 22 posts

Posted 02 November 2009 - 08:17 AM

takze to spravit takto?:
Firebolt 10
Fireball 4
Sight 1
Firewall 5
SP 10
Soul Strike 10
Cold Bolt 5
Light Bolt 4
Thunder Strom 1
Frozen Diver 2

Ostali este 3, s tymi kam?...Hm, este otazka ohladom dex a int, odkedy mam ist viac do int ako dex? Ist s dex do 50-60 a pak uz len INT INT INT ?

Dakujem za odpoved!

#205 Heliodor

Heliodor

Werewolf

• Supporters
  • 885 posts

Posted 02 November 2009 - 03:53 PM

takze to spravit takto?:
Firebolt 10
Fireball 4
Sight 1
Firewall 5
SP 10
Soul Strike 10
Cold Bolt 5
Light Bolt 4
Thunder Strom 1
Frozen Diver 2

Ostali este 3, s tymi kam?...Hm, este otazka ohladom dex a int, odkedy mam ist viac do int ako dex? Ist s dex do 50-60 a pak uz len INT INT INT ?

Dakujem za odpoved!

popravde pri expeni SP skutecne dochazi, ale to SP recovery te zrovna moc nevytrhne, beztak si budes muset sednout s magni a to pak mas SP zpet velice rychle. kdyz uz jsi tam dal nejake body, tak je nech, ale rozhodne dalsi nepridavej.
dale.. ja mam FW lv10 a vubec nelituju, za HW ho taky pojedu desitkovej a to klidne na ukor FB. kdyz se s nim clovek nauci tak dokaze divy. delka trvani pri tom nehraje ani takovou roli jako spis pocet ran ktere udeli [me vetsinou koncil ne po 14sekundach ale spis driv protoze mi ho moby "proslapali"].
soul strike bych radeji vynechal pokud nemas v planu jit po safety wallu, ver mi ze casem si ani nevzpomenes ze ho mas a vyuzijes ho opravdu svatecne. ono ty nemrtve klidne muzes smazit fire boltem a ghost potvor co by stali za rec moc nepotkas. v kazdem pripade je to pro me 10 vyhozenych bodu.
misto toho bych premyslel nad frost driverem ktery se na expeni a predevsim hunteni dost hodi.

edit: jo a ohledem int a dex tak klasika, int do hodnoty 70-90 base podle chuti a potreby na expeni a pak dex aspon na 90.

Edited by Heliodor, 02 November 2009 - 03:55 PM.

Posted Image Equilibrium Posted Image Lemon

gw: dle potreby a pristupu
main: Tadeas sinX
ostatni chary :mam :)

#206 Proky

Proky

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 1 posts

Posted 15 November 2009 - 01:35 PM

Jakej build na budouciho wizze potrebuju nejakej abych udelal v poho prestup plzz napiste mi nejakej