Jump to content
Reborn fórum
k3dT

Problémy s klientem

Recommended Posts

Guest Baalberith

Mám dotaz, lze v současné době používat / funguje RCX ?

To sa musis opytat vyrobcu RCX. My to nie sme :)

ahoj

vyskočí mi tahle hláška:

vstupní bod procedury K32EnumProcessModules se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně KERNEL32.dll nalézt

mám win xp sp4 a čerstvě stažený klient

Guest Baalberith

ahoj

vyskočí mi tahle hláška:

vstupní bod procedury K32EnumProcessModules se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně KERNEL32.dll nalézt

mám win xp sp4 a čerstvě stažený klient

Vypise to Patcher, alebo hra? Tj. dostanes to v tom malom okienku ked kliknes na Reborn zastupcu, alebo az po kliknuti na Spustit hru?

Nazdar, pred pár minutami u mňa došlo k odpojeniu serveru, po ktorom zmyzol môjmu alchovi vozík, čo by ani nebol problem, ale vynuloval sa mi účet v banke!!! Mal som okolo 135-135,5 M a teraz nemam ani fuka .... :( A to ani neviem, či ostali predmety v stratenom vozíku ...

Edited by Palantir

Zdarec :D nevím jestly tohle patří zde ale myslím že jo :) když se chci zaregistrovat tak mi to napišetohle Požadavek (INSERT INTO ragnarok_cp.query_log (Date, User, IP, page, Query) VALUES(NOW(), 'ChalanB', '2a00:1028:xxxx:xxxx:62fd:3a25', 'functions.php', 'INSERT INTO login (userid, user_pass, lastlogin, sex, email, level, vip_time) VALUES(\'ChalanBc\', \'xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx\', NOW(), \'M\', \'f******k@seznam.cz\', 0, UNIX_TIMESTAMP(TIMESTAMP(NOW(), \'30 23:59:59\')))')) selhal: Data too long for column 'IP' at row 1 nechápu co to je za blbost nevím jako jestly jde reborn do sr..... kdysy tohle nebylo a to vám říkám. vysvětlite mi to hle něják ?

Edited by jirkan
ip, mail a heslo zcenzurovano

Guest jirkan

Jasne ze ti to vysvetlime - kdysi jsi nemel IPv6 adresu :) Zkus to ted.

Dobrý den,

měl bych pár dotazů:

1) Mám pár dní starou čistou instalaci hry (pár let jsem ji nehrál), staženou dle návodu a nechal jsem proběhnout patcher. Jenže když chci zapnout osekané efekty a Anti-shake, tak to píše problémy se soubory reborn.grf a palety.grf. Nic jiného než patcher neběží a navíc jsem ve hře nenašel palety.grf, ale jen palette.grf. Když jsem jej rozkopíroval na palety.grf, tak se podařilo uložit osekané efekty, ale Anti-shake ne - píše to "Seek pattern nebyl nalezen. Zkus reset patchů." - zkusil jsem, ale nepomohlo.

Anit-shake nutně nepotřebuji, jen nevím, jestli jsem něco nepřehlédl.

2) Novinky v patcheru obsahují i stavy classic/renewal servů, ale zřejmě přehozéné (probíhající reset to ukázalo na jiném serveru, než na WWW).

3) Quest okno má problém se zobrazováním textů - mám pocit, že nešlo ani před léty, ale ve výcviku jsou na to normální odkazy i v přeloženém textu do češtiny, tak nevím, zda nemám něco špatně. Zkoušel jsem i změnit ködování, nepomohlo.

Nebyl jsem schopen se něčeho dohledat, tak to raději píši sem.

Od toho minulomesačného patchu mi nejde spustiť reborn na Viste. Dnes som skúšal inštalovať aj na notebook, kde mám tiež Vistu a vypisuje mi to tú istú chybu:

(0xc0000142) :(

Od toho minulomesačného patchu mi nejde spustiť reborn na Viste. Dnes som skúšal inštalovať aj na notebook, kde mám tiež Vistu a vypisuje mi to tú istú chybu:

(0xc0000142) :(

Zkus se s tím zastavit spíš na IRC, tam seženeš jistější pomoc :)

Zkus se s tím zastavit spíš na IRC, tam seženeš jistější pomoc :)

Tam som skúšal hneď v prvý deň, mysleli si, že bude problém v grafickej karte, čo sa ale podľa mňa inštalovaním na iný prístroj vyvrátilo ...