Jump to content
Reborn fórum

Problémy s klientem


Recommended Posts

MÄl by nekdo radu? Přestaly se mi zobrazovat v oknÄ eqipu popisky itemů. ( přesnÄji alt q, kliknu třeba na acesorko, objeví­ se okno s pojmenování­m, ale chybí­ detailni popis co to umí­, váha, pro jaky povolání­ atd...)DÄkuji za pří­padný rady.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Äau,

stáhl jsem si Reborn-Full-2011-05-24.exe a při patchování­ nejprve stáhne patch8.txt a potom vypí­Äe chybu Failed to retrieve 2011-05-25data_x.gpf. Poradí­ nÄkdo, co s tí­m můžu dÄlat?

Kasli na to :) tenhle klient ti bude fungovat i kdyz budes patchovat jen Reborn... (reborn.exe)

Link to comment
Share on other sites

zdraví­m! mám takový problém a sice: po spuÄtÄní­ patcheru - mi nezkontroluje patche a hra nejde spustit, misto toho to vypí­Äe tohle:

 

Objevil se problém: [urÄené přetypování­ není­ platné.] Stacktrace: [ v System.Runtime.InteropServices.Marshal.ThrowExceptionForHRInternal(Int32 errorCode, IntPtr errorInfo)

v System.Management.ManagementScope.InitializeGuts(Object o)

v System.Management.ManagementScope.Initialize()

v System.Management.ManagementObjectSearcher.Initialize()

v System.Management.ManagementObjectSearcher.Get()

v Patcher.formPatcher.PatchClient()]

 

zkouÄel jsem resetovat patche, stahnul sem noveho klienta a nic..řákou chví­li už to trvá... neví­ nÄkdo co s tí­m?

Link to comment
Share on other sites

zdraví­m! mám takový problém a sice: po spuÄtÄní­ patcheru - mi nezkontroluje patche a hra nejde spustit, misto toho to vypí­Äe tohle:

 

 

 

zkouÄel jsem resetovat patche, stahnul sem noveho klienta a nic..řákou chví­li už to trvá... neví­ nÄkdo co s tí­m?

STahni si do adresare hry vsechno z https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/reborn/2011-11-17/ a kdyz to nebude stacit (neni tam .exe apod.) tak to co tam nebylo dopln z https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/reborn/2011-09-27/ (reexe.exe, setup.exe a roi.dll)

 

Chybu to asi nespravi, ale budes mit (doufam ze funbgujici) aktualni hru (tu spoustej pres reexe.exe) :)

 

P.S. kdyz udelam nejaky dulezitejsi update klienta, davam ho ke staceni podle data pod https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/reborn/ - prave kvuli lidem kterym z jakehokoli duvodu nejede patcher (treba i ja na NB ;) )

Link to comment
Share on other sites

STahni si do adresare hry vsechno z https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/reborn/2011-11-17/ a kdyz to nebude stacit (neni tam .exe apod.) tak to co tam nebylo dopln z https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/reborn/2011-09-27/ (reexe.exe, setup.exe a roi.dll)

 

Chybu to asi nespravi, ale budes mit (doufam ze funbgujici) aktualni hru (tu spoustej pres reexe.exe) :)

 

P.S. kdyz udelam nejaky dulezitejsi update klienta, davam ho ke staceni podle data pod https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/reborn/ - prave kvuli lidem kterym z jakehokoli duvodu nejede patcher (treba i ja na NB ;) )

 

No tak sem udÄlal vÄe jak jsi řekl.... ale nemůžu to spustit... :D vždy když kliknu na reexe.exe tak to vyhodi po mne pozadavek na povoleni na spusteni Setup.exe. Když to stornuju tak to vyskoÄí­ znovu a samotný reborn se nerozjede... když to povolí­m a v tom okynku setup.exe kliknu na ok/cancel, tak to vyhodí­ dalÄí­ požadavek na spuÄtÄní­ setup.exe. Takhle to de do nekoneÄna, dokud proces reexe.exe nevypnu přes správce íşloh... heh.. tak by mne zajimalo co se mi tu podelalo kdyz to pred nedavnem jelo este na pohodu... :D

Link to comment
Share on other sites

No tak sem udÄlal vÄe jak jsi řekl.... ale nemůžu to spustit... :D vždy když kliknu na reexe.exe tak to vyhodi po mne pozadavek na povoleni na spusteni Setup.exe. Když to stornuju tak to vyskoÄí­ znovu a samotný reborn se nerozjede... když to povolí­m a v tom okynku setup.exe kliknu na ok/cancel, tak to vyhodí­ dalÄí­ požadavek na spuÄtÄní­ setup.exe. Takhle to de do nekoneÄna, dokud proces reexe.exe nevypnu přes správce íşloh... heh.. tak by mne zajimalo co se mi tu podelalo kdyz to pred nedavnem jelo este na pohodu... :D

Aha :)

 

Stahni reexe.exe a setup.exe ze stejneho adresare (mozna jestli je v tomhle spatne, tak z minulejsiho).

 

Jde o to, ze patcher umoznuje volit mezi registry klicem HKEY_LOCAL_MACHINE (na to potrebujes ale admin prava) a HKEY_CURRENT_USER. Pokud reexe.exe nenajde konfiguraci v jeho klici, pusti setup.exe aby sis to nastavil - a kdyz je jeden HKLM a druhej HKCU, dela to presne tohle.

Je mozne ze je tam mam spatne v nejakem adresari, kdyztak to v pondeli zkontroluju...

Link to comment
Share on other sites

Aha :)

 

Stahni reexe.exe a setup.exe ze stejneho adresare (mozna jestli je v tomhle spatne, tak z minulejsiho).

 

Jde o to, ze patcher umoznuje volit mezi registry klicem HKEY_LOCAL_MACHINE (na to potrebujes ale admin prava) a HKEY_CURRENT_USER. Pokud reexe.exe nenajde konfiguraci v jeho klici, pusti setup.exe aby sis to nastavil - a kdyz je jeden HKLM a druhej HKCU, dela to presne tohle.

Je mozne ze je tam mam spatne v nejakem adresari, kdyztak to v pondeli zkontroluju...

 

dobrý, tak jsem to stáhl ze stejného adresáře a jede to,takže dí­ky za pomoc :) akorát mne troÄku zarazila ta kurzí­va kterou je vÄechno psané :D

Link to comment
Share on other sites

Mohl by mi nÄkdo vysvÄtlit proÄ mi avast i po smazání­, stažení­ a reinstalaci klienta hlásí­ že soubory reexe-roi.exe a reexe.exe jsou infikovány virem Win32:IllRT[susp] ?

Dneska ráno po zmÄnÄ antiviru (avira -> avast) taky a taky mi ho smazal, je to tí­m že tam má kenny nějakou ochranu proti haxování­. Trochu naÄtvalo že mi ho avast smazal ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Mohl by mi nÄkdo vysvÄtlit proÄ mi avast i po smazání­, stažení­ a reinstalaci klienta hlásí­ že soubory reexe-roi.exe a reexe.exe jsou infikovány virem Win32:IllRT[susp] ?

Bohuzial tu ide o chybu Avastu, predpokladame, ze to odstrania v priebehu niekolkych dni... zatial pomaha vypnut Avast a nechat v patcheri resetovat patche.

Link to comment
Share on other sites

Bohuzial tu ide o chybu Avastu, predpokladame, ze to odstrania v priebehu niekolkych dni... zatial pomaha vypnut Avast a nechat v patcheri resetovat patche.

Spí­Ä než vypnout celej avast! staÄí­ přidat vyjí­mku na složku/program v residentní­m Ätí­tu (nebo jak se to menuje)

Link to comment
Share on other sites

Dneska ráno po změně antiviru (avira -> avast) taky a taky mi ho smazal, je to tí­m že tam má kenny nějakou ochranu proti haxování­. Trochu naštvalo že mi ho avast smazal ...

 

veskera anticheat ochrana je v roi.dll :) takze jednoznacne Avast FAIL.

Link to comment
Share on other sites

Nebyl to programek od Kennyho proti klepani obrazu pri nekterych skillech?

Mozna byl, ale ted uz je tohle nastaveni soucasti patcheru jako takoveho.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

DOBREJ antivir to nedetekuje jako problem... ostatni prudej, protoze to nedokazou analyzovat = spatny antiviry. Ta DLL je naprosto neskodna a rozhodne neni zavirovana. Jsem rad ze pomohlo, dalsi uz encryptovat nebudu(i kdyz je ted mala sance ze by se snad nekomu povedlo obejit tyhle anticheat ochrany).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...