Jump to content

Photo

Problémy s klientem

• Please log in to reply
864 replies to this topic

#861 Rolling Sten

Rolling Sten

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 6 posts

Posted 30 January 2017 - 10:22 PM

Dobrý den,

měl bych pár dotazů:

1) Mám pár dní starou čistou instalaci hry (pár let jsem ji nehrál), staženou dle návodu a nechal jsem proběhnout patcher. Jenže když chci zapnout osekané efekty a Anti-shake, tak to píše problémy se soubory reborn.grf a palety.grf. Nic jiného než patcher neběží a navíc jsem ve hře nenašel palety.grf, ale jen palette.grf. Když jsem jej rozkopíroval na palety.grf, tak se podařilo uložit osekané efekty, ale Anti-shake ne - píše to "Seek pattern nebyl nalezen. Zkus reset patchů." - zkusil jsem, ale nepomohlo.

Anit-shake nutně nepotřebuji, jen nevím, jestli jsem něco nepřehlédl.

2) Novinky v patcheru obsahují i stavy classic/renewal servů, ale zřejmě přehozéné (probíhající reset to ukázalo na jiném serveru, než na WWW).

3) Quest okno má problém se zobrazováním textů - mám pocit, že nešlo ani před léty, ale ve výcviku jsou na to normální odkazy i v přeloženém textu do češtiny, tak nevím, zda nemám něco špatně. Zkoušel jsem i změnit ködování, nepomohlo.

Nebyl jsem schopen se něčeho dohledat, tak to raději píši sem.

• 0

#862 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 31 January 2017 - 11:02 PM

Dobrý den,
měl bych pár dotazů:

Zkus se s tím zastavit spíš na IRC, tam seženeš jistější pomoc :)
  • 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#863 Palantir

Palantir

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 13 March 2017 - 06:44 PM

Od toho minulomesačného patchu mi nejde spustiť reborn na Viste. Dnes som skúšal inštalovať aj na notebook, kde mám tiež Vistu a vypisuje mi to tú istú chybu:

(0xc0000142) :(

• 0

#864 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 14 March 2017 - 10:04 AM

Od toho minulomesačného patchu mi nejde spustiť reborn na Viste. Dnes som skúšal inštalovať aj na notebook, kde mám tiež Vistu a vypisuje mi to tú istú chybu:
(0xc0000142) :(

• 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#865 Palantir

Palantir

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 14 March 2017 - 04:45 PM

Tam som skúšal hneď v prvý deň, mysleli si, že bude problém v grafickej karte, čo sa ale podľa mňa inštalovaním na iný prístroj vyvrátilo ...

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users