Jump to content
Reborn fórum

Letni tabor Rebornicka


R-e-n

Recommended Posts

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pfff ja jsem neřečil kdo kde Äel jsem jak jsou řazeny tymy v control panelu a zapsal jsem je po smÄru hodinovych ručiÄek jde spiÄ o to aby se udelal nejaky řad a nebyl v tom taky chaos jako dicky a navic nastupy k taborum neodmyslitelnÄ patři!!!

neví­Ä co quotujeÄ, očividnÄ netuÄí­Ä, o Äem sem mluvil...

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, chtel bych upozornit, ze mate cas do nedele, aby jste sli do gefenie (ti, kteri jeste nebyli).. pravdepodobne v nedeli vecer bude zacinat novy celotaborovy event pravdepodobne zase po dobu celeho tydne. Taky nezapomente na fotku vystihujici vas oddil!

 

A taky jestli chcete neco udelat s nahradnikama, tak si musite udelat poradek ve svem oddilu a nejlepe nahlasit ty, kteri se neucastni dlouhodobe. Potom se uvidi co dal, jestli se sezenou nahradnici..

Link to comment
Share on other sites

Melo by to byt tyden od doby, co jsme vam to oznamili na poslednim eventu, tzn do nedele vecer. Pokud v tu dobu nebude mit fotku nikdo, tak asi budeme ochotni prodlouzit vam limit o 1 - 2 dny. Pokud vsak nekdo fotku mit bude, oddil dostane body a ostatni zustanou bez bodu. Tak se snazte, jde vam o body a o celkove vyhry! :)

Link to comment
Share on other sites

docela jsem nepochopil dneÄni nahodny taborovy event bÄhem gw to mi přiÄlo velice neferove vuči hraÄum kteři na ge chodi zvlaÄt když to byla hra pro jednotlivce... nic ve zlem ale tenhle tah je dost uhozeny...

Link to comment
Share on other sites

docela jsem nepochopil dneÄni nahodny taborovy event bÄhem gw to mi přiÄlo velice neferove vuči hraÄum kteři na ge chodi zvlaÄt když to byla hra pro jednotlivce... nic ve zlem ale tenhle tah je dost uhozeny...

 

zcela souhlasim. celkem me to nastvalo ze jsem si musel vybirat mezi eventem a gw.

Link to comment
Share on other sites

ehm, skí´r taký malý eventí­k na schovku medzi táborní­kmi a Ren

to ako keby som si ja sÂťažovala, že som musela í­sÂť tento týždeř do práce, keÄ sa zaÄí­nal iný drobný eventí­k

no, tak sa Ren pozabudla a vyhlásila ho poÄas gw

náhodou, hÂľadalo ju tam dosÂť Âľudí­, pretože nie vÄetci na gw chodia

nebudte urazený, takýchto mikroeventí­kov bude, myslí­m eÄte dosÂť a aj tak sa na vÄetkých nedostane, pretože ÄasÂť bude v práci, ÄasÂť niekde vonku a zbytok na gw XD

no tak, jeden bodí­k hore - dole vás nezabije, tak sa kví´li takej hlíşposti nehnevajte

Link to comment
Share on other sites

Vazne nechapu, co vas to tak rozciluje... hned v uvodu si na tyto eventy vyhrazujeme jako GM pravo.. ze na ne nemusime upozornovat, a ze je muzeme dat kdykoliv. Ani to nebyly prvni kostky.. ale minimalne uz ctvrte nebo pate. Davam je v ruzny cas, kdyz mne to napadne a vzdycky dobehne dost hracu. Jsou to mini eventy pro hrace za bod. Opravdu nechapu, proc nekteri jedinci kvuli tomu tak stresuji a vazne mi kazi veskery nadseni pro cokoliv... dekuji.

Link to comment
Share on other sites

Tak mne vsichni ukamenujte za to, ze netusim, kdy sou gw, pacto se o to uz naky ten patek nezajimam... sedla sem si k pocitaci a rekla si, co bych mohla udelat.. napadlo mne tohle.. prihlasila vyhlasila.. vy ste mne zjebali, ze sou gw, ale uz kolem mne portovali hraci, tak sem ty kostky dodelala. Jestli se mi to vazne snazite naprosto znechutit, jeste chvili pokracujte...

 

a stejne tak.. dost lidi prihlasenych na evente na gw nechodi, o cemz svedci tech nekolik lidi, co se priportovalo do 5min, na ktere se bohuzel nedostalo

Link to comment
Share on other sites

:) pendrek nespravedlive. kdyby jste chteli tak na ty kostky prijdete a kaslete na GW:) jenomze jste nechteli, tak si nestezujte. ostatne ja byt zrovna v thanatosu tak asi taky neprijdu a jiste bych si stezoval jak je to nefer delat eventik zrovna kdyz ja neco huntim a ze to mohlo pockat...

 

chlapi, vzpamatujte se a nebrecte.

Link to comment
Share on other sites

.....zrovna kdyz ja neco huntim a ze to mohlo pockat...

 

chlapi, vzpamatujte se a nebrecte.

 

Jsi mimo mí­su :) . Myslí­m si, že tvoje huntÄní­ oproti GW je úplně jiná vÄc...:)

 

ed. Ae jako promin ale kdyz reknom reknu svuj nazor tak hnedka brecim? Zvlastni teorite:-P

Edited by Leontinka
Link to comment
Share on other sites

Hm, ak takto budete pokracovat, tak skutoÄne žiadne mini eventí­ky nebudíş okrem tých veÂľkých a to by bola Äkoda.

I ja som bola na druhej postave a rýchlo som vypí­nala, zahlasovala, prepisovala...

A docela ma to pobavilo, chvilku si pobehaÂť po Lutii len tak.

Prestante do toho rýpaÂť a radÄej díşfajte, že eÄte dáke takéto mikroeventí­ky budíş...

Predsa len je to troÄka spestrenia.

 

Jop a bežte si robiÂť foteÄky...

Nech si potom nesÂťažujete, že nedostanete bod, lebo ste to nestihli.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...