Jump to content
Reborn fórum

Vaše Oblí­bená Expí­cí­ Lokace


kozel

Recommended Posts

Skromný průzkum, a okénko do prehistorie expení­ skrz historii serveru. Otázka je jasná, kde se vám nejradÄji expilo! A to ze vÄech pohledů :-).

AÂť je vidÄt na kterou lokaci máte nejhezÄí­ vzpomí­nky :shifty:

(zařadil jsem výbÄr tÄch nejznámÄjÄí­ch lokací­ kde to takzvanÄ "dobře lezlo"[leze])

pokud budete mí­t ponuku k přidání­ dalÄí­ možnosti volby, napiÄte to sem :)

Happy pooling :P

 

Edit : Pridany jeste 3 lokace

Edited by kozel
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ZapomnÄl jsi na abbey, aÂť už bančiny/slaughteři nebo nekrouči, expit tam může hromada advancedů :shifty:

 

A jeÄtÄ jsi mohl přidat- Äí­m to zabí­jí­te/zabí­jeli, bo dneska skoro nikdo nezná nic jinýho než asuru a heat :)

Link to comment
Share on other sites

No ja nikdy nezapomenu na moje nejlepsi expeni ve "starem" labu,bavilo mo te dost a vzdy si na to rad vzpomenu.Kazdy delal to co ma a kdo hral s nama,rad si vzpomene na hlasky "muzu LoVa?" a "blbecek na vodu" .Jen pro ty co tu nebyli ci to nezazili,male vysvetleni,moby nebyli tak drsny a meli ohodne malo skillu nez maji soucasny,takze se to dalo tahat a zabijet plosne,a i proto se delali party se vsim vsudy a chodilo se a kazdy hral svuj char.

Ja osobne preferuji lokace kde je exp + drop ,v soucasne dobe je pro me nejzajimavejsi cela abbey,thor,geffenie a kiel.

Link to comment
Share on other sites

Ze zvÄdavosti... jak ti to jde s HWÄkem na nekrách? Rychlý/bezpeÄný? Nebo jen kvůli dropu? :)

 

Kdyz je sikovna parta s tahacem (tudiz s Anakinem a jeho nesmirnou chlastaci taktikou) tak krasne.Drop + exp jsou pri stesti zajimavy a navic to rychle umira(1 max 2 SGecka,ted se salamem pocitam i na jedno MSko),do party se hodi jeste hunt/sniper na banshee,ale jde to ciste jen s HW.

 

Jeste bych rad dodal ze cely Thor s HW jde taky moc dobre,az prekvapive dobre :shifty:

Edited by Ivik30
Link to comment
Share on other sites

Kdyz je sikovna parta s tahacem (tudiz s Anakinem a jeho nesmirnou chlastaci taktikou) tak krasne.Drop + exp jsou pri stesti zajimavy a navic to rychle umira(1 az 2 SGecko,ted se salamem pocitam i na jedno MSko),do party se hodi jeste hunt/sniper na banshee,ale jde to ciste jen s HW.

 

 

 

glo, glo, glo :shifty:

Link to comment
Share on other sites

A já taky přihodí­m- velice se mi teÄ lí­bí­ tahání­ pÄkných vláÄků na ostringovaný sharpshoot. Zatí­m jsme se sniperkou, stringama, profou a HP zkouÄeli jen bančiny/slaughtery a draky a dost pÄkné, chce to hlavnÄ čikovné HP co vyváží­ moji lamovitost :shifty:

Link to comment
Share on other sites

A já taky přihodí­m- velice se mi teÄ lí­bí­ tahání­ pÄkných vláÄků na ostringovaný sharpshoot. Zatí­m jsme se sniperkou, stringama, profou a HP zkouÄeli jen bančiny/slaughtery a draky a dost pÄkné, chce to hlavnÄ čikovné HP co vyváží­ moji lamovitost :)

 

Ano sharpshooting je mocny a dost podcenovany,se stringama a snipping suitem je jeste mocnejsi,banshee sli moc krasne a ted se chystam na draky,za bude share :shifty:

Link to comment
Share on other sites

 

No snip suitka s porcellijkem je, jen Äkoda, že jsou na rebu slabÄí­ stringy :shifty:

 

ObÄas, je to ale nečikovný skill (Äti moje lamovitost :P )- piercuje jen na pár polí­Äek a stalo se mi, že mi něco stouplo před nos a SS ani k samotnému vlaku co tankoval dál priest nedoletÄl, nebýt Oasis co přežije vÄecko tak se to tÄžko realizuje :P

 

Imho by Äly i kasy, ale tam je zase problém s pneumou- teoreticky i SS z deluge. Po pár kouscí­ch to Älo i high archerkou DSkem, no nÄkdy to urÄo testnem :)

Link to comment
Share on other sites

 

Tak to netusim,na banshee nam to slo v pohode,ikdyz jsem si vzdy ukousl az moc velky vlacek a mel jsem co delat to ustat,stringy nemuzu porovnavat s jinyma,ale i tak mi dost vyhovujou a delay je minimalni.Asi by nebyli i spatny Ice Titani (nezkousel jsem),jsou pomaly a daji se hezky navlackovat + srovnat a expy tam jsou take.

Kasy bych prenechal HW i se 130 INTou + staf of piercing jim nalozis cca 5-6k DMG na jednu ranu SG.Vetsinou na druhy SG umrou,kdyz si nehodi zrovna ganbentein.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kvakik

A co sealove na comodske plazi? Po zavedeni ranged utoku robotum v jupe, snizeni poctu majo to bylo tak pul roku lukrativni misto plne expu, jinych part a sporu s Irulan, ktera nam tvrdila, ze nas vsechny zabanuje, ze uz rozdala min. 100+ banu. Worgaz mel pred maturitou, ucil se na ni z casopisu jako Chip nebo Pocitac pro kazdeho a nedejboze z knihy Internet pro zeny (tzn. internet = seznamka, bulvar, horoskopy, navody jak rychle zhubnout a recepty) a po nocich misto uceni strilel lachtany do hlavy arrow showerem (tehdy mel vyuziti i na lvl10) v exp-kombu, my s fubym jsme tahali a saki mel na starost konflikty s vetrelci, kteri lakali sealy k majaku.

 

A co isisky? S GCckem tam mohl kdejaky njub. Navic crus 95+ s priestem si klidne mohl usmazit Osirise, ale prece vsichni vime, ze non-advanced zadne MVP nezabije, jak nam tu bylo pred rokem tvrzeno...

Edited by Kvakik
Link to comment
Share on other sites

Na titany by to už chtÄlo morriganes setí­k, který nemám :) DalÄí­ důvod Gazeti [42], to se nedá pořádnÄ navláÄkovat a taky tanknout to nÄkde o zeÄ kvůli knockbacku (strong shieldu bych se bál :shifty: ) v tak nečikovné lokaci. Moc lokací­ mÄ jinak nenapadá, medusy jdou docela dobře solo a pungusové :P

 

btw. od pří­chodu abbey mám v hlavÄ ME HPÄko, zkouÄel to nÄkdo? :P

Link to comment
Share on other sites

btw. od pří­chodu abbey mám v hlavÄ ME HPÄko, zkouÄel to nÄkdo? :)

 

Neco takovyho jsem mel/mam v planu,videl jsem nekde pekny video na youtube,jak dava solo necromancery,ale kdyz jsem to pocital v dodleru tak mi to nejak nevychazelo.Muj plan je/byl 99/99 DEX/INT a zaroven by fungoval jako wedding HP. Mozna casem,ale ted nejak nestiham.

Taky jsem zkousel ty Ice Titany s SS a zadna slava ten DMG je neco kolem 2,2k ,takze titani zase vitezi s wiznou :rolleyes:

 

A abych nebyl OT,tak ze starych dobrych lokaci si taky vybavuji vsechny guild dungeony a HO v clocku,own baroni v thanatosu,GH-wandereri a khalitzove :confused1:

Edited by Ivik30
Link to comment
Share on other sites

Niff a majo, co tam clovek probdel noci :rolleyes: 2-3 wizny na kempu, a hromady tahacu, ktere se predhaneli, kdo dotahne vetsi vlak :confused1:

Kdybych mohl hlasovat, tak zcela jiste volim Niff, a to nejen pro to co jsi rekl ty, ale taky me dost bavilo kdyz nekdo (treba nejaka plechovka :) ) natahal pulku mapy a cely kemp umrel, vcetne stringu, komba...a nasledne od tahavani a ressy :) jo jo zlata leta, ted tam nikdo ani nepachne :)

Pridavam pak screenu in memoriam :-)

screenReborn000.tmb.pngscreenReborn003.tmb.pngscreenReborn008.tmb.pngscreenReborn013.tmb.png

Edited by kozel
Link to comment
Share on other sites

Ja si vzpominam taky na niff, ale hlavne ve 2 lidech, Radim a ja, ala assassin s priest. Sebemensi lag a konec :confused1:. Nicmene, hlasoval sem Jupe. Tam se bral prakticky kazdy a zabava byla poradna. Ta ale nejen tam. Jinak taky souhlas s Kubou, zlaty stary lab. To byly casy - vecne, Aza to zase lami :rolleyes:.

Edited by makkros1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...