Jump to content
Reborn fórum

Vaše Oblí­bená Expí­cí­ Lokace


kozel

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na ty sem zapomel, ti taky rox ;) i kdyz tam to bylo trochu slabsi :P

 

Ani ne tak slabÄí­ jako přervané, když jsi tam chodil přes den tak jsi tu mapu nikdy nenaÄel alespoř tak s pÄti lidmi... vždycky jsme Äekali až včichni vypadnou na GW nebo spát ;)

Link to comment
Share on other sites

to je dost pÄkná krávovina, auru za týden, bež si na highrate s takovým pří­stupem...

Mno za den dát celou advanced 99 (z 98) je celkem dost (přes 340M expů) a to když si to nÄkdo udÄlal, tak jeÄtÄ pokraÄoval v expení­ dalÄí­ho charu, takže 500-600M nebo kolik se za den dalo udÄlat (a to jeÄtÄ byl vÄÄnÄ nÄkdo AFK)... SamozřejmÄ expí­cí­ den máÄ jednou za Äas a na nižÄí­ch lvl to tak rychle neÄlo (co se poÄtu expů na hodinu týÄe), ale stejnÄ za 2 expí­cí­ dny dát z 90 advanced na 99 bylo cool...

Link to comment
Share on other sites

to je dost pÄkná krávovina, auru za týden, bež si na highrate s takovým pří­stupem...

delat na high ratu auru tyden? a to si odkud, z vychodniho nemecka? ;) na pravym high ratu je aura otazka minut.

a navic, myslim ze johny chtel rict, ze cilem tehle hry je expit dokud nebude aura, tzv. je to nas cil, neco co chceme, a cim driv to chceme tim lip (jinak bychom nevyhledavali potvory na kterych to leze), takze to ze se lokace kde to dobre lezlo stala nepristupnou je skoda, a to ze se tam dala dat aura za tyden (imho i za min), je fakt a zadny high rate.

Link to comment
Share on other sites

Na druhou stranu, pro nekoho muze bejt mid/high rate taky dobrej, treba netouzi po tom expit xy let a a xy let huntit euqip, a chce gw ve kterejch maj vsichni vpodstate to samy a rozhoduje jenom skill ;)

me povidej, qRO born I am, branit emproom s alianci proti presile 500 brazilcu - to je hra :D:P:);):P;);):devil2:

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
to je dost pÄkná krávovina, auru za týden, bež si na highrate s takovým pří­stupem...

Bud rad, konecne je v thoru1 celkem klid od vsech aura_za_tyden co si neporadi ani s reflectem1 a da se tam expit (i kdyz thor3 porad vede, teda ne exp/hod ale spis tim ze tam nedojde tolik vterek a je tam klid)

Pak podle slozeni party treba Ice3, nekrove, rachelko je hezke, pro mensi levely treba mermanci, prisonek nebo najty v geffu s cepickou na solo taky mnaminky ;) drackove pro vetsi partu...

Link to comment
Share on other sites

Na druhou stranu, pro nekoho muze bejt mid/high rate taky dobrej, treba netouzi po tom expit xy let a a xy let huntit euqip, a chce gw ve kterejch maj vsichni vpodstate to samy a rozhoduje jenom skill :P

 

Bohužel ale na vÄtčinÄ mid/hi (neří­kám na vÄech) jsou donation, to apk nemá cenu na tom serveru ani hrát. Je to občas tÄžký nají­t si kvalitní­ server plný lidi bez tÄchto kravin ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Bud rad, konecne je v thoru1 celkem klid od vsech aura_za_tyden co si neporadi ani s reflectem1 a da se tam expit (i kdyz thor3 porad vede, teda ne exp/hod ale spis tim ze tam nedojde tolik vterek a je tam klid)

Pak podle slozeni party treba Ice3, nekrove, rachelko je hezke, pro mensi levely treba mermanci, prisonek nebo najty v geffu s cepickou na solo taky mnaminky ;) drackove pro vetsi partu...

 

Jj, ona je to dÄsná makaÄka dávat ty kasy, Äkoda jen, že jsme tam expili i přes 40 lvl archera. :P

A co se týÄe tÄch draků, tak jsem na tom podobnÄ jako Thorgrin. Sice jsem tam expil jen na 5 acc a ne na 6, ale vyexpil jsem tam tak asi 3-4 advanci, takže nechápu k Äemu je tam potřeba velká parta. ;)

Link to comment
Share on other sites

Jj, ona je to dÄsná makaÄka dávat ty kasy, Äkoda jen, že jsme tam expili i přes 40 lvl archera. ;)

A co se týÄe tÄch draků, tak jsem na tom podobnÄ jako Thorgrin. Sice jsem tam expil jen na 5 acc a ne na 6, ale vyexpil jsem tam tak asi 3-4 advanci, takže nechápu k Äemu je tam potřeba velká parta. :P

Přes 40 lvl Archera, ano! nice, 40 level Archer může na Kasy, dejte to nÄkdo do topicu Archer Class - Kde expit.

6 Accountů na drakách, tomu se ří­ká styl & skill, aneb nasockuj si napřed 5 ůÄtů a svůj jeden si expí­, nádherná lokace a té zábavy při přepí­nání­ 5 íşÄtů.

Link to comment
Share on other sites

Bohužel ale na vÄtčinÄ mid/hi (neří­kám na vÄech) jsou donation, to apk nemá cenu na tom serveru ani hrát. Je to občas tÄžký nají­t si kvalitní­ server plný lidi bez tÄchto kravin ;)

Ano s tí­m, že Reborn je ví­c custom jako nejvÄtÄí­ High Rate.

 

Hunty,

Questy na itemy který jinak neseženeÄ (headgeary, svitky, evolved vÄci),

PloÄný Assu,

Neoficiální­ GW,

Guild Quest,

Výhoda lidí­ v partÄ,

Neofik Stringy.

 

PS: HrajeÄ tu jeÄtÄ?

Link to comment
Share on other sites

Ano s tí­m, že Reborn je ví­c custom jako nejvÄtÄí­ High Rate.

 

Hunty,

Questy na itemy který jinak neseženeÄ (headgeary, svitky, evolved vÄci),

PloÄný Assu,

Neoficiální­ GW,

Guild Quest,

Výhoda lidí­ v partÄ,

Neofik Stringy.

 

PS: HrajeÄ tu jeÄtÄ?

 

Äetl si to vubec ? Ví­Ä co znamená na mid/hi ratu donations ? Ani ne, ale abych ti to popsal tak jsou to napří­klad různé itemy, equip ke kterým se normálnÄ nedostaneÄ. Např 4slot armor, dvou slot headgears nebo wingy co davaji +20 do vÄeho... Už chápeÄ ? a Ano na Rebornu pořád hraju a lí­bí­ se mi tu právÄ proto že tu nejsou tyhle vylomeniny ;) Jak si na tom ty ?

 

 

Kozel: LKH mají­ u nás zruÄený efekt takže na výsledný efekt ve hře to nemá vliv. Neni to jako ty ostatní­ vÄci který jsem psal. Ty si musí­Ä koupit za real money jinak nemáÄ možnost je mí­t. A btw jedinej lolek seÄ tu ty :P

Edited by Frozt
Link to comment
Share on other sites

Äetl si to vubec ? Ví­Ä co znamená na mid/hi ratu donations ? Ani ne, ale abych ti to popsal tak jsou to napří­klad různé itemy, equip ke kterým se normálnÄ nedostaneÄ. Např 4slot armor, dvou slot headgears nebo wingy co davaji +20 do vÄeho... Už chápeÄ ? a Ano na Rebornu pořád hraju a lí­bí­ se mi tu právÄ proto že tu nejsou tyhle vylomeniny :P Jak si na tom ty ?

ja mam lord kaho, nekdo nejakej problem? ;);)

 

frost : ironie ti nic nerika? lolku

Edited by kozel
Link to comment
Share on other sites

Äetl si to vubec ? Ví­Ä co znamená na mid/hi ratu donations ? Ani ne, ale abych ti to popsal tak jsou to napří­klad různé itemy, equip ke kterým se normálnÄ nedostaneÄ. Např 4slot armor, dvou slot headgears nebo wingy co davaji +20 do vÄeho... Už chápeÄ ? a Ano na Rebornu pořád hraju a lí­bí­ se mi tu právÄ proto že tu nejsou tyhle vylomeniny ;) Jak si na tom ty ?

 

 

Kozel: LKH mají­ u nás zruÄený efekt takže na výsledný efekt ve hře to nemá vliv. Neni to jako ty ostatní­ vÄci který jsem psal. Ty si musí­Ä koupit za real money jinak nemáÄ možnost je mí­t.

Lol jasnÄ, ale +4 DEX headgear je prostě custom až praÄtí­, jestli na to dÄláÄ quest 3 dny, nebo platí­Ä $20 je úplně jedno, je to custom a bez questu/penÄz to nemáÄ.

To stejný svitky na enchant, to nemají­ nikde, jestli mají­ nÄkde 2 slot armory tak to není­ normální­ server, na vÄtčinÄ serverů sou kří­dla bez funkce jako lower headgear a nebo jsou tam donate itemy bez funkce a dají­ se do nich "nastrkat" klasický itemy, který tu funkci přidaj (jenom kvůli looku).

Link to comment
Share on other sites

Jj, ona je to dÄsná makaÄka dávat ty kasy, Äkoda jen, že jsme tam expili i přes 40 lvl archera. ;)

 

Po tom co jsem vidÄl jak tam dal doddler s high archerem na ratech 1/1 50job za hodinu tak jsme to museli zkusit taky ;)

 

thor

 

TeÄ po té zmÄnÄ tam snad zaÄnou chodit reálné party a ne jen SG v happy day :P

 

 

jirkan: sám jsem koukal, že v ID3 není­ snad nikdo... oproti jiným serverům, kde je to lokace profláklejÄí­ než geo ;) dokonce i v první­m patře nikdo neexpí­ prcky

Link to comment
Share on other sites

To neni potreba, nejsou boss.. takze tam s sg stejne nikdo nechodi:) a nvm jak bys tankoval(a?) takoveho seyrena ve fury :D

 

a toho seyrena ve fury ted snad nekdo utankuje ? :) navic SG ci WB mu nalozi taky pekne,

ale spis to bylo rypnuti na asuraky :) a ze tam nikdo s SG nechodi ? mas spatne informace (mimo labu) :D

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
No prave proto:) ... no videl sem vas jednou na dracich s sg ale bylo to spis utrpeni :D

Ale to jen proto, ze tam s nama byl Tracy :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...