Jump to content
Reborn fórum

Vaše Oblí­bená Expí­cí­ Lokace


kozel

Recommended Posts

Se sinem je opravdu mnoho možností­.

NejradÄji jsem chodil/chodim na sealy a sea-ottery (loot: Sardonyx) da se tam expit klido do 85lvl a i dal...

Dále je skvÄlý Rachel Sanctuary (loot: Bloody Rune, Vanberk card) dá se zde expit vlastnÄ pořád ^^ ale nejrychleji to jde s priestem.

 

Když vám potom jde o prachy tak dobrý je chodit na Hill Windy, s merchem loot prodate za 702 a da se ho tam nasbirat opravdu hodne, no

a ve chví­li, kdy potřebujete pár miliónů, tak vám to tam i velice nenápadnÄ leze.

 

Výhodou sinů je, že můžete mlátit vÄe kolem vás a ne jen vybraná monstra.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

v nifu to byla vždycky zábava nejlepÄí­ když si myslí­Ä že ten vlak je fpoho a najednou mrkneÄ a máÄ vyplou hru a nwÄ co se stalo :-) expení­ v partách bylo vždycky super teÄka poslední­ dobou už sou party jen na anu

Link to comment
Share on other sites

v nifu to byla vždycky zábava nejlepÄí­ když si myslí­Ä že ten vlak je fpoho a najednou mrkneÄ a máÄ vyplou hru a nwÄ co se stalo :-) expení­ v partách bylo vždycky super teÄka poslední­ dobou už sou party jen na anu

 

 

Neni problem to znovu ozivit.

Mozna ze lidi jenom nevedi jak na to.

 

Standardni nif parta je Wizard v pripade mensich levelu 2 Wizardi, Pristi nebo HP, a tahaci. (vsechny agi a vit chary)

Pro vylepseni efektu je dobry mit barda na stringy a kombo dancka+bard na "pytliky" (zvysovani expu)

 

Idealni je mit tak 4-6 tahacu.

Drive se takhle davali 99 lvl a pro ty kdoz nemaji Asura+Profesor kombo je to i ted velmi dobry zpusob expeni, predevsim proto ze je to zakladni trening spoluprace.

Bez sehrane party lidi se do novych lokaci typu nameles, wolcano thor, odin temple, abbys lake nebo biolab nema smysl ani chodit.

:)

Link to comment
Share on other sites

Neni problem to znovu ozivit.

Mozna ze lidi jenom nevedi jak na to.

 

Standardni nif parta je Wizard v pripade mensich levelu 2 Wizardi, Pristi nebo HP, a tahaci. (vsechny agi a vit chary)

Pro vylepseni efektu je dobry mit barda na stringy a kombo dancka+bard na "pytliky" (zvysovani expu)

 

Idealni je mit tak 4-6 tahacu.

Drive se takhle davali 99 lvl a pro ty kdoz nemaji Asura+Profesor kombo je to i ted velmi dobry zpusob expeni, predevsim proto ze je to zakladni trening spoluprace.

Bez sehrane party lidi se do novych lokaci typu nameles, wolcano thor, odin temple, abbys lake nebo biolab nema smysl ani chodit.

:)

 

Niff je skvele misto ne nahodou je jednou z nejoblibenejsich lokaci... zazil jsem ho na lvlech 75+ s priestkou kdy tahali dva adv sword. classy a vrazdily dve wizny meli jsme este assassina na tahani a stringy co nebyly afk...

Zkousel jsem se tam vracet, ale neslo to... vsichni maji hlavu plnou anubu a vykaslou se na vas kdyz nebudete chtit jit na anu

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
Neni problem to znovu ozivit.

Mozna ze lidi jenom nevedi jak na to.

Je problem to ozivit.

Uz asi trikrat jsme tam meli kompletni support (pytle, stringy, assu, HW s e.elu questem a jednoho tahace), jedine co chybelo byli 2-3 dalsi tahaci, brali jsme kohokoli... a po hodince tahani to zabalili ze s jednim tahacem to fakt smysl nema.

Uprimne receno mi to jako pouceni stacilo, priste radsi pujdu do nejake lokace kde 2-3 lidi bohate staci. (abey2/3 thor1/3 magma2 jupe2 apod.)

Link to comment
Share on other sites

Je problem to ozivit.

Uz asi trikrat jsme tam meli kompletni support (pytle, stringy, assu, HW s e.elu questem a jednoho tahace), jedine co chybelo byli 2-3 dalsi tahaci, brali jsme kohokoli... a po hodince tahani to zabalili ze s jednim tahacem to fakt smysl nema.

Uprimne receno mi to jako pouceni stacilo, priste radsi pujdu do nejake lokace kde 2-3 lidi bohate staci. (abey2/3 thor1/3 magma2 jupe2 apod.)

na tom je ilustrovano, ze nekdy je vyhodnejsi byt soucasti problemu nez reseni

beztak by to dopadlo uplne stejne i s juperosem, kdyby se zabugoval na puvodni stav

Link to comment
Share on other sites

Je problem to ozivit.

Uz asi trikrat jsme tam meli kompletni support (pytle, stringy, assu, HW s e.elu questem a jednoho tahace), jedine co chybelo byli 2-3 dalsi tahaci, brali jsme kohokoli... a po hodince tahani to zabalili ze s jednim tahacem to fakt smysl nema.

Uprimne receno mi to jako pouceni stacilo, priste radsi pujdu do nejake lokace kde 2-3 lidi bohate staci. (abey2/3 thor1/3 magma2 jupe2 apod.)

 

 

No a proc je to problem ozivit -

 

je to jednoduse tim ze hraci neumej hrat ani v malych partach 2-5 lidi a proto se ani nepokousi udelat velkou partu.

(mozna ze jednoduse spoustu lidi nevi o tom ze za hru v parte je nejen vic zabavy ale i vic expu)

 

To ze se vsichni snazi "BRUTALNE EXPIT" na dual je znakem upadku. Smyslem hry neni mit 99/70 postavu za mesic a pak rulovat.

Smyslem hry je se pobavit, a naucit se spolupracovat.

 

Chce to vic eventu pro party. :rolleyes:)

Link to comment
Share on other sites

Je problem to ozivit.

Uz asi trikrat jsme tam meli kompletni support (pytle, stringy, assu, HW s e.elu questem a jednoho tahace), jedine co chybelo byli 2-3 dalsi tahaci, brali jsme kohokoli... a po hodince tahani to zabalili ze s jednim tahacem to fakt smysl nema.

Uprimne receno mi to jako pouceni stacilo, priste radsi pujdu do nejake lokace kde 2-3 lidi bohate staci. (abey2/3 thor1/3 magma2 jupe2 apod.)

 

 

Ua, kdykoli me uvidite na VT, ozvete se sim. Rad bych si s vama zopaknul expy :-). Posledne ste mi utekli o nejaky lvl a pak sem o vas uz nejak neslysel ... a ja se nechci vylozene vnucovat. Pripadne zkuste main, ten se snazim cist :-). Mala paladinka (tusim 82) by rada expila.

Edited by makkros1
Link to comment
Share on other sites

Ua, kdykoli me uvidite na VT, ozvete se sim. Rad bych si s vama zopaknul expy :-). Posledne ste mi utekli o nejaky lvl a pak sem o vas uz nejak neslysel ... a ja se nechci vylozene vnucovat. Pripadne zkuste main, ten se snazim cist :-). Mala paladinka (tusim 82) by rada expila.

 

 

neboj Azi, s Tebou byla pri expeni sranda:) urcite se ozvem :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

To ze se vsichni snazi "BRUTALNE EXPIT" na dual je znakem upadku. Smyslem hry neni mit 99/70 postavu za mesic a pak rulovat.

Smyslem hry je se pobavit, a naucit se spolupracovat.

ja bych zase rek ze Smyslem hry je mit 99/70 postavu za mesic a pak rulovat na gw ,pobavit se , a naucit se spolupracovat...ne kazdeho bavi v parte expit :-/ navic kdyz hodne lidi sou lamy co neumi ani postavu ovladat tak je tam pak spis naobtiz nez k uzitku a to pak clovek strati chut expit :-/

Link to comment
Share on other sites

ja bych zase rek ze Smyslem hry je mit 99/70 postavu za mesic a pak rulovat na gw ,pobavit se , a naucit se spolupracovat...ne kazdeho bavi v parte expit :-/ navic kdyz hodne lidi sou lamy co neumi ani postavu ovladat tak je tam pak spis naobtiz nez k uzitku a to pak clovek strati chut expit :-/

 

Lidi sou lamy protoze se nemaj od koho naucit bejt 1337.

 

Jiste si vzpominas na expeni na Majo v Juperosu a v Biolabu a na dracich.

Ted je Thanatos, Thor a Nameles - ale na solo to moc neni.

 

Naexpit co nejdriv 99/70 a pak rulovat jde mozna tak po w1pu. Ale rozhodne ne tedko.

Ted i kdy nakrasno budes mit 99/70 tak nemas valkyra equip, ghosta atp....

Takze jedina sance jak zacit rulovat je poradne spolupracovat...

Link to comment
Share on other sites

Lidi sou lamy protoze se nemaj od koho naucit bejt 1337.

 

Jiste si vzpominas na expeni na Majo v Juperosu a v Biolabu a na dracich.

Ted je Thanatos, Thor a Nameles - ale na solo to moc neni.

 

Naexpit co nejdriv 99/70 a pak rulovat jde mozna tak po w1pu. Ale rozhodne ne tedko.

Ted i kdy nakrasno budes mit 99/70 tak nemas valkyra equip, ghosta atp....

Takze jedina sance jak zacit rulovat je poradne spolupracovat...

je fakt ze ted mozna nevim jak expit ale ver mi ze JA co sem si naexpil za dva dny v curse abey prista na 90ty lvl neco takoveho fakt pro me tezkeho neni byt 1337:) navic v bio , juperosu a na dracich sem stravil hodne casu a troufam si rict ze i vic nez nejaka guilda dohromady a bez valk equipu se da hrat a to uplne do pohody ...hral sem tak s mym knechtem a i tak ste si kolikrat nedali s nim rady:P tedka podle me vic leti tidalky s tim plastem nevim jak se jmenuje nez nejaky posahany valk mantenau a podelane valk shoesy:P

Link to comment
Share on other sites

je fakt ze ted mozna nevim jak expit ale ver mi ze JA co sem si naexpil za dva dny v curse abey prista na 90ty lvl neco takoveho fakt pro me tezkeho neni byt 1337:) navic v bio , juperosu a na dracich sem stravil hodne casu a troufam si rict ze i vic nez nejaka guilda dohromady a bez valk equipu se da hrat a to uplne do pohody ...hral sem tak s mym knechtem a i tak ste si kolikrat nedali s nim rady:P tedka podle me vic leti tidalky s tim plastem nevim jak se jmenuje nez nejaky posahany valk mantenau a podelane valk shoesy:P

 

jj Nemohu nez rict ano.

S tim ownenim sem to myslel jakoze na GW, ne na PvM party.

I kdyz je fakt ze i v urcitych lokacich proste nejakej redukcni eq. opravdu potrebujes. A nekdy ani to nestaci.

 

Zajimalo by me odkud se na servru berou ty morigate mantaky, to uz tu nekdo opravdu zabiji toho maxihustaka?

 

(Na vypravu do thanatosu by stalo za to vypsat event) :teehee:

Link to comment
Share on other sites

jj Nemohu nez rict ano.

S tim ownenim sem to myslel jakoze na GW, ne na PvM party.

I kdyz je fakt ze i v urcitych lokacich proste nejakej redukcni eq. opravdu potrebujes. A nekdy ani to nestaci.

 

Zajimalo by me odkud se na servru berou ty morigate mantaky, to uz tu nekdo opravdu zabiji toho maxihustaka?

 

(Na vypravu do thanatosu by stalo za to vypsat event) :teehee:

Pokud ví­m, tak se tam sem tam chodí­...

Link to comment
Share on other sites

Zajimalo by me odkud se na servru berou ty morigate mantaky, to uz tu nekdo opravdu zabiji toho maxihustaka?

 

(Na vypravu do thanatosu by stalo za to vypsat event) :P

maxihustaka? :teehee:

dva lidi staci na vse= vystoupani kvuli guestu a vystoupani + zabiti

 

hodinka zabavy? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...