Jump to content
Reborn fórum

Vaše Oblí­bená Expí­cí­ Lokace


kozel

Recommended Posts

Tak tohle je bida. Zapomeli ste na lokaci, kde vznikl prvni 99 lvl na rebu...

 

Uz nikde nebyla takova sranda jako tam, tocit mapu mesic v kuse. Sam jen sam do zblbnuti. Na majo, v jupe umel a naexpil kazdej lamak coz zaroven s chybou v bonusu expu v parte vedlo k totalni demenci, kde hralo 300 lidi a z toho bylo 200 adv. class po 3 mesicich serveru na ratech 2/2/2 a pote se uz jen 3 roky mlati prazdna slama a uz se jen dualuje jak u blbejch. Chtelo by to ehm to se vlasne nesmi rikat :). Ale Koca mi da stejne ban, ale to nevadi ja mu budu spamovat ICQ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak tohle je bida. Zapomeli ste na lokaci, kde vznikl prvni 99 lvl na rebu...

 

Uz nikde nebyla takova sranda jako tam, tocit mapu mesic v kuse. Sam jen sam do zblbnuti. Na majo, v jupe umel a naexpil kazdej lamak coz zaroven s chybou v bonusu expu v parte vedlo k totalni demenci, kde hralo 300 lidi a z toho bylo 200 adv. class po 3 mesicich serveru na ratech 2/2/2 a pote se uz jen 3 roky mlati prazdna slama a uz se jen dualuje jak u blbejch. Chtelo by to ehm to se vlasne nesmi rikat :P. Ale Koca mi da stejne ban, ale to nevadi ja mu budu spamovat ICQ...

 

fejka a jeho nabidku glove[1] si pamatuje kde, kdo :P

Link to comment
Share on other sites

no tebe zrovna potrebuju... :P schanim starej AEGIS na kterym bezel prvni test rebu :P chce to zavzpominat na stem worma +2 dex na mimica +2 dex na rideworda +6dex atd :P

 

urcite to nekde zapadly a zapraseny mas.

 

Nebudes tomu verit ale novi hraci tam ani nechteji chodit a nekteri dokoce rikaji ze je to tam moc tezke.... Holt jak tam nejde ulozit warp.... :P

Link to comment
Share on other sites

ja verim, ze to musi byt bida, to vis uz nehraje zadnej poradnej dric bidy jako ja... :P

 

Edit: jen tak pro info Ali to na czru ale udelal s 15k BP v kafre a rozhodne si je nekoupil...

 

ale co pamatuju tak expeni s priestem a wizzem v niffu 2, meli uplne jiny redukce a to to lezlo. :P

Edited by Mozna me znate
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...