Jump to content
Reborn fórum

Nove GW


Koca

Recommended Posts

vubec neim, proc zrovna ty se do toho motas, kdyz se te to vubec netyka... ale VBR creatora meli a kvuli dohode nechodil :)

Protoze cely todle co se resi je naprosta blbost .... lemonum se na zacatku mela dat standartni licence a vubec tedka neresit nejaky edp a ad ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 781
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ale v tom má nagi jakože pravdu... proÄ se zabijákům zakazují­ skilly (jen nÄkterým zabijákům, což je taky divné, co by se stalo kdyby tam nÄkdo zaÄal hrát WS?) proÄ se neomezí­ support chary taky? proÄ tohle proÄ ono, proÄ tolik vyjí­mek a složitých pravidel, proÄ vlastnÄ vůbec vlastní­ hřiÄtÄ pro dvÄ aliance? hrajou s náma na rebornu a my si chcem hrát včichni spolu

Link to comment
Share on other sites

A ty do toho nagi nemas co kecat, je to dohoda mezi nima. Myslis ze jsme to nepromysleli? Nema smysl se s vama o necem bavit. Kazdej chcete jen nejaky hadky a pak se divite se ze s vama zachazime tak jak si zaslouzite. Lock. Dalsi informace tu budou od nas. Jeste jednou opakuju, zastupci zacatecnickych guild, posilejte Ellianne navrhy na pravidla pro zacatecnicky guildy, at se muzete dohodnout jak budete hrat. Delate to pro sebe, tak budte prosimvas rozumni.

Link to comment
Share on other sites

a neda se tm proste udelat, aby tam ten skill nesel pouzivat? Aby se ukazalo napr ukon se nezdaril, nebo vubec nic? (a jeste lepe pri ukon se nezdaril se ten hlavni material i tak spotreboval:). aby meli inspiraci nepouzivat to.

 

Ty podmí­nky si domluvili VBR s lemonama, GMka s tí­m nemají­ nic spoleÄného... tak proÄ by se mÄlo něco zakazovat?

Link to comment
Share on other sites

Ty podmí­nky si domluvili VBR s lemonama, GMka s tí­m nemají­ nic spoleÄného... tak proÄ by se mÄlo něco zakazovat?

 

mno ale ked tam nabehne nejaka dalsia guilda a bude pouzivat edp a AD tak to asi dobre nebude...nejake pravidla pre vsetkych by mohli byt

Edited by Mephisto111
Link to comment
Share on other sites

mno ale ked tam nabehne nejaka dalsia guilda a bude pouzivat edp a AD tak to asi dobre nebude...nejake pravidla pre vsetkych by mohli byt

 

Když tam nabÄhne nějaká guilda co bude použí­vat hromadu EDP a AD tak by nemÄla mí­t zaÄáteÄnickou licenci

Link to comment
Share on other sites

nj ale stat sa to moze, potom sa to tu bude zas par dní­ riečit a bude len zbyteÄne zle....a preto by maly byt urcene nejake pravidla...

 

Tož teÄ to byla vyjí­mka, protože lemoni nemÄli mí­t už zaÄáteÄnickou licenci a jen po domluvÄ s VBR a GMkama na podmí­nkách jim ta zaÄáteÄnická licence zůstala (pokud mi něco neuniklo ;) ). Proto tu bylo takové drama ohlednÄ licencí­, když jste tam bumbali poison flaÄky :)

 

EDIT: tracy moje řeÄ ;)

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

predevsim by zacatecnickej hrad pro hrace se zacatecnickou licenci mel bejt jen a pouze pro ZACATECNIKY omg !

Ta tuna adv postav s hromadou eq nema se zacatecnikama absolutne nic spolecnyho, problem je ze to lidem vyhovuje, rubat lidi bez poradnyho eq

Link to comment
Share on other sites

mne pride ze prave sinx je char ktory si nema problem spravit aj nejaky noobik kym je este stale noobom, a to ci teda ma gilda sinxa vobec nevypoveda o tom ci su to zaciatocnici alebo nie. Vsak to je jeden z najjednoduchsich charov. A o alchoch s homunmi ani nehovorim.

(ano, nema to asi nic spolocne s gw, ale... to ze ma niekto nejaky advanced char neznamena ze je to hned aj advanced RO hrac, a ze je automaticky cela jeho gilda plna skillerov co to hraju uz roky)

Link to comment
Share on other sites

Ta tuna adv postav s hromadou eq nema se zacatecnikama absolutne nic spolecnyho, problem je ze to lidem vyhovuje, rubat lidi bez poradnyho eq

 

To neni pravda Tracy ! Nebo je ? :)

 

no mne sa GW v stredu velmi pacili, bolo to velmi zaujimave a zabavne...skoda bola ze som musel pastit....som si moc nezafragoval... ;)
Link to comment
Share on other sites

Ta tuna adv postav s hromadou eq nema se zacatecnikama absolutne nic spolecnyho, problem je ze to lidem vyhovuje, rubat lidi bez poradnyho eq

 

uvedom si že aj hraci co maju adv postavu nemusa hned mat íşber equip (naskladani dobreho equipu trva hodne dlho, kazdy si ho zhana sam, tady nikdo nic nedostava, maximale si neco pucime )...dokonca jeden z nasich sinxu nema ani infik...ty si to predstavujes jak tam ma kazdy varianty, valk stity, valk armory a nevim co este...si tam zajdi a potom posudzuj jak to tam vypada...

Link to comment
Share on other sites

 

no tak asuraka som si robil len a len z toho dovodu aby som mohol skakat a fragovat, ono to ma dlhu historiu ktoru tu uvadzat nebudem.

a asura neskoci uplne vsetko(sama o sebe bez spoluprace)...a aj na tych GW i monk asura skoci vela. jedine co je rozdiel su tam tie hyper sfery.

a to co si tam dal ten odkaz...jako o cem maju byt tie GW nez o zabave a kdo koho a ako sundal ako sa ubranil hrad kolko kto minul matrosu atd atd atd, tak ma laskavo necituj, ked sam vies ze asura hopne skoro vsetko aj bez poriadneho equipu, staci len spolupraca

Edited by Blahsen2
Link to comment
Share on other sites

Po dalsim zkoumani, premysleni a domluve jsme dosli ke spolecnemu zaveru. Zmeny v licencich jsou nasledujici:

 

- Zrusena testovaci licence

- Zacatecnicka licence ma nyni vyznam pouze pro zacinajici guildy. Pro lidi, kteri se spolu chteji naucit hrat a pochopit zakladni principy GW. Licenci je mozne ziskat pouze na 30 dni. Jeji prodlouzeni je mozne, ale pouze pokud se guilda za tu dobu nenauci hrat. Behem te doby budou jak GM, tak i ostatni zucastneni, posuzovat vykon guildy a pokud bude videt, ze se spolu naucili hrat a chapou jak to na GW chodi, bude jim doporucen prechod na standardni licenci (doporucenim se mysli, ze maji cas do pristich gw, aby si zakoupili standard). Pokud bude guilda svym vykonem prevysovat ostatni, je to ten spravnej okamzik prechodu.

- Zacatecnicka licence se bude udelovat pouze guildam, kteri nemaji sehrane hrace. Jeji slozeni se nebude prilis zkoumat (nabirani novych lidi atd), ale stale plati, ze az se hraci spolu nauci hrat nebo jejich vykony budou znat, budou muset prestoupit na standardni licenci.

 

V dusledku toho bude nekterym guildam s okamzitou platnosti zrusena zacatecnicka licence a udelena standardni na mesic. Ty guildy jsou - Verni Bile Ruzi, Lemon a samozrejme jejich aliance (VBR na 2 mesice, protoze meli predplaceno do kvetna). O dalsich guildach se rozhodne behem nasledujicich GW.

 

Dale plati, ze na dnesni GW bude payonsky hrad opusten. Tzn. ze nebude mit vlastnika a po zacatku GW v nem budou jen monstra. Bude potreba znovu ho dobyt. Take oznamuju, ze v Aldebaranu a Prontere uz je takovy invest, ktery me donutil splnit co jsem slibil - pokud behem nasledujiciho tydne a pul (do pristi soboty) o tyto hrady nebudou zadne boje, nebo utocnici vymizi driv nez vyjdou z pasti (obrazne receno, zkratka budou bez sance), budu donucen omezit drop truhel. Nejspis tak, ze budou z hradu padat kazdy den maximalne 2 truhly (spolecna + specificka) az do doby, nez se v hradech opet zacne bojovat.

 

Omlouvam se za zpusobene potize a za nejasnosti, ktere tu vladly. Behem dopoledne upravim prvni post a aktualizuju guildovni pravidla v control panelu. Budete o tom vedet z novinek, taky v CP.

 

PS: nezapominejte, ze i se zacatecnickou licenci muzete do vsech hradu.

 

EDIT: sry, nekouk jsem se poradne. S omezenim truhel se to vztahuje na Prontersky i Aldebaransky hrad.

Link to comment
Share on other sites

NebreÄ a snaž se ... dalÄí­ výhody nedostaneÄ ... KoÄo ... gratuluju ..

SpeciálnÄ ty mne tí­mhle překvapujeÄ, matnÄ si vzpomí­nám, že jste mÄli ramena na normální­ a SE GW .... a teÄ tu pláÄeÄ nad zaÄáteÄnickou licencí­ ?

Edited by Iscar
Link to comment
Share on other sites

Tam, kde si pamatuju vaÄe smÄlé plány ;)

 

 

Ok, dáme si lekci historie

 

Před dávnými a dávnými Äasy byla založena gilda Hammers of Sigmar ;)

 

GuildWars jsme zaÄali chodit v dobách, kdy byl otevřený Geffenský hrad pro zaÄáteÄní­ky. Docela to Älo, dejme tomu že to bylo vyrovnané.

PřiÄel zákaz vstupu pro TOP 3 aliance. Což samožejmÄ RNR obcházeli nabí­rání­m se do jí­né gildy/ali.

Poté byl geffen upraven pro Neadvanced. Vyexpil jsem si monka, ani předtí­m jsme v gildÄ moc advanced nemÄli, takže jsme bojovali v geffenu (tuÄí­m že z toho byly i nějaká videa). To byly fakt dobrý Äasy, zábavný GW. Pak jsme o hrad přiÄli, z gildy se odtrhla Äást lidí­ a založila Cross of the Dead Moon. A lidi už nechtÄli na GW chodit, bylo nás málo. Poté jsem já zaÄal chodit za RNR, a na GW Hammers jako takoví­ nechodili.

 

Nyní­ přiÄel Äas licencí­, a chtÄli jsme zkusit zase zaÄí­t znovu.

 

Bohužel už není­ kde a s kým.

 

EDIT: Jestli napí­ÄeÄ, že když jsme tak dlouho chodili GW, tak se budu mooooc smát. UvÄdom si, že z původní­ch lidí­ jsem v Hammers jen já a Gariel.

 

EDIT2: A kde jsi proboha přiÄel na to, že jsme s Hammers mÄli plány na SEÄka? :)

Edited by Ar.Ulric
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...