Jump to content
Reborn fórum

Nove GW


Koca

Recommended Posts

A jeste poznamecka profesor 99/70 je mnohem vetsi boost nez nejake edpcka. To ze AD a EDP jsou vic videt je fakt ale na praci profesora to vetsinou cele stoji.

Souhlasim s tebou, ze je zaklad guildy profa a HP, ale vem si ze 5 SinXu s EDP se s tim neda srovnavat.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 781
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mimoto tihle lidi sami tvrdi, ze zkusenosti s GW maji, tak proc jedny vykopat a druhe ne?

 

Možná ano, ale svými lvly a eq sou pořád nováÄky. :P

 

Souhlasí­m se zruÄení­ licence a tÄch 14 dní­ alespoř můžou shromažÄovat materiál.

 

PřesnÄ tak jak pí­Äe Presi.

Link to comment
Share on other sites

Myslí­m si, že VBR nezostaníş na začiatoÄní­ckych GW sami, pretože pri lamení­ pri empu som si všimla, že na nás íştočili tri gildy a kedže každá gilda mí´že maÂť iba jednu alianciu tak stále jedna zostáva ako protivní­k a naviac stále vznikajíş nové gidly a stále si hladajíş aktí­vnych hráÄov, takže na začiatoÄní­ckych gw jednoducho sami neostaníş.

To len tak bokom.

Link to comment
Share on other sites

Myslí­m si, že VBR nezostaníş na začiatoÄní­ckych GW sami, pretože pri lamení­ pri empu som si všimla, že na nás íştočili tri gildy a kedže každá gilda mí´že maÂť iba jednu alianciu tak stále jedna zostáva ako protivní­k a naviac stále vznikajíş nové gidly a stále si hladajíş aktí­vnych hráÄov, takže na začiatoÄní­ckych gw jednoducho sami neostaníş.

To len tak bokom.

Dovolim si rict za guildu, ze pokud nebudou na payon chodit stavajici guildy, tak jdeme na velke GW.

Link to comment
Share on other sites

Neni to jedno? Vzdyt na GW si lidi rozhodim do guild tak, aby se me nejlip branilo.

Takze behem valek neni lemon a neni DA, ale je aliance lemon&DA.

Mám tuÄení­, že by se ohli včichni "zabanovaní­" plynule přelí­t do jiné zaÄátecnické gildy, která by pak náhodou uzavřela ali s tou nezabanovanou půlkou :P

 

Jojo, nejasná rozhodnutí­ dle vlastní­ho íşsudku, kdy jeÄtÄ jo, pořád jo a kdy už teda ne, budou vždycky .. nejasná a dle vlastní­ho íşsudku :P

Link to comment
Share on other sites

Dovolim si rict za guildu, ze pokud nebudou na payon chodit stavajici guildy, tak jdeme na velke GW.

 

 

to sem fakt zvedavy kdo tam bude chodit v slusnem pocte...asi nikto

 

a nebudete na velkych GW kriÄat že použivaju EDPÄka? <<<-------- reeejp :P

Edited by Mephisto111
Link to comment
Share on other sites

a nebudete na velkych GW kriÄat že použivaju EDPÄka? <<<-------- reeejp :P

Proc by meli brecet? Myslim ze tam byla dohoda jasne dana. Takze se ani nedivim ze si nakonec postezovali kdyz vam kvuli tomu byla nechana "zacatecnicka" licence. Takze nwm do ceho si rejpes ...

 

Fakt nejlepsi kec zatim z tedlech poslednich 2 stránek ....

Link to comment
Share on other sites

Proc by meli brecet? Myslim ze tam byla dohoda jasne dana. Takze se ani nedivim ze si nakonec postezovali kdyz vam kvuli tomu byla nechana "zacatecnicka" licence. Takze nwm do ceho si rejpes ...

 

Fakt nejlepsi kec zatim z tedlech poslednich 2 stránek ....

 

ale ta dohoda vtu dobu uz neplatila

 

citacia z dohody: ´´ci pokud se nejaka dalsi guilda odhodla k zacatecnicke licenci tak je zase pouzivat zacneme´´ a tych guild tam bolo vic nez len oni a nebranili sa pouzivania edp...

 

a ked si juknete screen tak tam v chatu je pekna veta: dejte mi ice pick ja to s edp breaknu k empu projdu jak nic.

 

screenreborn063hw0.jpg

Link to comment
Share on other sites

ale ta dohoda vtu dobu uz neplatila

 

citacia z dohody: ´´ci pokud se nejaka dalsi guilda odhodla k zacatecnicke licenci tak je zase pouzivat zacneme´´ a tych guild tam bolo vic nez len oni a nebranili sa pouzivania edp...

 

a ked si juknete screen tak tam v chatu je pekna veta: dejte mi ice pick ja to s edp breaknu k empu projdu jak nic.

ROFL ty mas asi dlouhe vedeni :)

Link to comment
Share on other sites

crossové si uvÄdomili že jejich nej skill je EDP nebo si creatoři uvÄdomili že jejich nej skill je AD?

 

btw. ví­tej na rebornu :)

aky "crossove"? snad lemoni ne?

 

btw. tadeasi@ myslim,ze vy aj tak nemate narok na zaciatocnicku licenciu, takze dufam, ze mate teraz gule aj na rovnocennych superov.

Link to comment
Share on other sites

ale ta dohoda vtu dobu uz neplatila

 

citacia z dohody: ´´ci pokud se nejaka dalsi guilda odhodla k zacatecnicke licenci tak je zase pouzivat zacneme´´ a tych guild tam bolo vic nez len oni a nebranili sa pouzivania edp...

 

a ked si juknete screen tak tam v chatu je pekna veta: dejte mi ice pick ja to s edp breaknu k empu projdu jak nic.

 

screenreborn063hw0.jpg

 

tak si nadskoc at ti to dojde... tu vetu sem napsal az kdyz bylo jasny ze lemoni a DA uzivaj edp a uz to ani neskryvaj... a pokud neumis upotovat precast a pak v cloaku nekam projit tak to nekomentuj. jinak podobnej komentar sem k tomu pridaval uz o nekolik stran zpatky...

Link to comment
Share on other sites

jako, nechtel jsem zde zbytecne reagovat na posledni 3 stranky textu, ale je tu jedna vec kvuli ktere se proste musim ozvat:

 

3. Pokud jsem dobre cetl ten post na ktery se Heliodor ospravedlnuje, bylo tam napsane, ze pokud budou v hradu jini sinXouve nebo dalsi nebezpecne chary zacne EDP pouzivat. Pokud jsi dobre pamatuju prvni EDP v hradu vypil zrovna on a pote jeho guilda + ali. Jini SInXove ho zacali pouzivat az pred koncem, kdyz uz to Lemoni ani nezatajovali ( nazacatku chlastali EDP za warpem kde nikdo nebyl)

 

to jsi ten muj post asi necetl spravne, bo tam byla podminka i treti guildy, ale to uz nechme stranou.

 

me jen nejde do hlavy jak vis ze jsem prvni edp vypil ja, a pri tom tvrdis ze jsme to ze zacatku tajily? o.O

 

nic jsem netajil [ani nikomu nerikal at to pouzivaji tajne] bo predpokladam ze kazdy rozumny clovek pozna EDP podle dmg. za warpem jsem ho chlastal a nasledne vybihal kvuli 2 vecem:

1) chtel jsem mit klid na nahozeni convertoru, +20atk krabicky a impa ze susenky :) a soucasne se nevystavovat zbytecnemu riziku pocas delay EDP, tak promin ze jsem si to nehazel u vas na kempu vedle profu a asuraka

2) chtel jsem si jeste probehnout stringama nez na vas skocim

 

no a zase jdu spokojene mlcet.

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

To je spamu to je spamu ... akorat mi nedochazi proc maji VBR pravo na zacatecnickou licenci kdyz tu jejich GuMka rozkrikuje jak jsou skveli a uzasni a jak maji tuny zkusenosti a jak by vsechny rozmlatili :) ( uz chybi jen ze jsou moc a moc odvazni a maji stovky a stovky pritelkyn :) )

Link to comment
Share on other sites

bych se chtel zeptat to znamena ze si mam s charem leavnout pred gw z te gildy kde mam char (dual kterej se na gw neukaze) kdyz pujdou na gw a ja chcu jit s jinym charem za jinou gildu na gw?

nn, leavovat char z jiny guildy nemusis. Omezeni se tyka pouze soucasnyho hrani v obou guildach. To znamena, ze neni povoleno za jeden char napr. branit hrad a na dualu za druhy char za jinou alianci dobyvat hrad (jiny nebo stejny, to je jedno. Podstatny je hrani pri GW na dualu za jinou alianci).

 

to s tim hristem: i hriste ma svoje pravidla. A prosimvas nezkoumejte kazdou vetu co gm reknou, nehledejte ve vsem jen skulinky a jak neco ochcat. Klademe duraz na fair-play a slusny chovani. To je hlavni, podle toho se ridte. A zdrzte se, pokud mozno, nejapnych poznamek. Jinak vas budem brat jen jako rejpaly a nebudem se s vama bavit.

 

PS: abyste se nehadali, tak ta veta s ice pickem byla recena ve 20:17:27 :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...