Jump to content
Reborn fórum

Nove GW


Koca

Recommended Posts

To bys neudelal, protoze by jsme meli levne GW :D

 

a jo vlastne :x

ale me to stejne stalo dost aloevera, Box of Resentment, Lucky cookie, convertoru a STR jidel abych vytahl alespon nejaky poradny dmg SBckem bez edp :)

dokonce jsem si vzal na switch porcelia aby ten atk za neco stal, ale pravda zase tak moc jsem ho nevyuzil.

jen me mrzi ze nemam video. hra se mi trhala uz pri dualu, natoz pri nahravani :x

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 781
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Je zakazane nechat sa nabrat do nejakej zo zaciatocnickych guild, ak som prakticky clen inej, nezaciatocnickej? :)

Ja doufam a pevne verim tomu ze nikdo z rnr do payonu nepoleze!

Link to comment
Share on other sites

morgoth: muzes jim zadelat na problem s licenci. Uz ted je to tak na hranici. V dobe kdy ziskali licenci to vypadalo uplne jinak (obrazek jak to bylo v pondeli). Nechavam to bejt predevsim proto, ze me o to Ruze pozadali, protoze nechteji prijit o jedinyho soupere. Dokud to funguje, neni duvod se do toho hrabat.

 

Kazdopadne nabirat na GW cleny guildy se standardni licenci pravdepodobne povede k suspendaci nebo odebrani licence, v zavislosti na zavaznosti situace.

Link to comment
Share on other sites

morgoth: muzes jim zadelat na problem s licenci. Uz ted je to tak na hranici. V dobe kdy ziskali licenci to vypadalo uplne jinak (obrazek jak to bylo v pondeli). Nechavam to bejt predevsim proto, ze me o to Ruze pozadali, protoze nechteji prijit o jedinyho soupere. Dokud to funguje, neni duvod se do toho hrabat.

 

Kazdopadne nabirat na GW cleny guildy se standardni licenci pravdepodobne povede k suspendaci nebo odebrani licence, v zavislosti na zavaznosti situace.

 

Kocoure, byl jsi se kouknout vcera v hradu? to kdyz nebylo vyrovnane tak nvm. my jsme meli jednoho poradneho asuraka, oni taky. my jsme meli 2 HP, oni taky. my jsme meli stalkera, utocnici taky. jeden dobry profa na kazde strane atd. zda se mi akorat ze jsem medzi utocniky nezahledl aktivni stringy a verim ze pokud by je meli tak si do toho empa bouchnou podstatne vic. kdyz nas tihle "zacatecnici" dokazou zatlacit od druheho warpu az do emproomu 3x po sobe a pekne nas tam potrapit, tak nvm zda by jsme meli sanci se standartni licenci protlacit se pres RNR+RiC. spis bych to ale vzdal a na GW stejne nechodil.

 

zkusene hrace mame, o to pokoj. jsou u nas asi 4 takovy hraci o kterych se da rict ze maji prehled a na ty GW chodili casteji nez jen vyzkouset si to. ale myslim ze prave takove tahouny potrebuje kazdy kdo to s valkama mysli vazne, aby nekdo ty novacky naucil, vysvetlil jim zakladni postupy a pod. verim ze i Verni maji nekoho takoveho, minimalne gwindola a illapu.

 

jo a vubec se nedivim ze VBR sami zazadali o to aby nam licence zustala. kdyby jsme totiz na ne nechodili my [nebo oni na nas], tak opravdu nemaji s kym bojovat a nauci se velke kulove. natriskali by si 70+ invest a 3 hodinky denne premysleli co budou delat se vsemi temi chain maily. mozna by si taky zahrali kostky. rekl bych dokonce ze by to pokazilo v soucasne dobe jedine poradne GW na rebornu.

 

jo a jeste k necemu se priznam, ve stredu se chtel Shadow kouknout na jedny gw do payonu jak to tam vypada, tak nam trochu prisel pomoct za HP, nevidel jsem v tom nic spatneho protoze verim ze za Illapu hraje celou dobu Bodliak. pokud to tak neni, tak se omlouvam. z externich hracu jsme tam meli jeste GuestGirl a Kurtze, ktery tvrdil ze si uz payon zkusil za protivniky a chtel vedet jake to bude u nas. tak jsem je taky vzal na ty jedny valky. jestli se mu u nas zalibi to nvm. zadni jini hraci co by byli aktivni v jine guilde nez v aliancni u Lemonu nejsou.

 

SamozřejmÄ, že až v pondÄlí­ :P Asi vám přijdu ukázat do payonu jak se to dÄlá s EDP ;)

ee nepotrebujeme te tam, ver mi. vime jak na to. akorat jsme se s Deathlikem gentlemansky dohodli, ze v ramci zabavnosti a vyrovnanosti [pac to bylo tak ze nemel v guilde zadne poradne dmg makery] nebudeme nejakou dobu ty EDP pouzivat. oni na oplatku usetri ze ADecka. obema stranam to vyhovuje a vzhledem k tomu ze medzi nami panuji vcelku pratelske vztahy, tak se nebojim ze by se to nedodrzovalo. az uvidim ze maji nejake skokany nebo vlastni sinXe, ci pokud se nejaka dalsi guilda odhodla k zacatecnicke licenci tak je zase pouzivat zacneme. v kazdem pripade o tom ale budu informovat protivniky predem.

 

... aneb jak znicit smysl zacatecnicke licence :)

 

(nepatri jen pro ulrika)

 

amen sici! dekuju.

Link to comment
Share on other sites

Mám takový dojem, že kdyby se guildy, které chodí­ do payonu domluvily a jeÄtÄ k tomu se dohodli s Vládci nebo WoA, možná by nám dovedly celkem zatopit, protože jak tak koukám, nějak rozumÄ použitelné chary už mají­, equip evidentnÄ taky, tak proÄ to třeba jedny GW nezkusit? Myslí­m, že kdyby jsme stále bránili dva hrady a v pří­padÄ že by se dohodli s ostatní­mi guildami se standartní­ licencí­ na souÄasném íştoku na druhý hrad, aby zabránili chození­ na pomoc alianci, by v takhle zmenÄeném poÄtu obránců mohlo vypadat zají­mavÄ, a pokud by se ukázalo, že to nemá cenu, není­ problém se vrátit do payonu.

Neří­kám, že mi vadí­ to, že na nás témÄř nikdo nechodí­, ty tři hodinky týdnÄ si v hradu klidnÄ odsedí­m, ale pokud by byly vyplnÄné nějakou smysluplnou a aspoř trochu vyrovnanou akcí­, rozhodnÄ bych byl jeÄtÄ radči.

 

Omlouvám se za chaotiÄnost, doufám že jde pochopit pointa :)

Link to comment
Share on other sites

Mám takový dojem, že kdyby se guildy, které chodí­ do payonu domluvily a jeÄtÄ k tomu se dohodli s Vládci nebo WoA, možná by nám dovedly celkem zatopit, protože jak tak koukám, nějak rozumÄ použitelné chary už mají­, equip evidentnÄ taky, tak proÄ to třeba jedny GW nezkusit? Myslí­m, že kdyby jsme stále bránili dva hrady a v pří­padÄ že by se dohodli s ostatní­mi guildami se standartní­ licencí­ na souÄasném íştoku na druhý hrad, aby zabránili chození­ na pomoc alianci, by v takhle zmenÄeném poÄtu obránců mohlo vypadat zají­mavÄ, a pokud by se ukázalo, že to nemá cenu, není­ problém se vrátit do payonu.

Neří­kám, že mi vadí­ to, že na nás témÄř nikdo nechodí­, ty tři hodinky týdnÄ si v hradu klidnÄ odsedí­m, ale pokud by byly vyplnÄné nějakou smysluplnou a aspoř trochu vyrovnanou akcí­, rozhodnÄ bych byl jeÄtÄ radči.

 

Omlouvám se za chaotiÄnost, doufám že jde pochopit pointa :)

tak jako ja bych se i koukl, vsak v pondeli jsem se byl podivat na geffen a 2x si zemrit, o to pokoj. ale chce to fakt domluvu, si kvuli tomu nenecham protocit hrad. se tesim na dvojkove truhlicky :P

Link to comment
Share on other sites

Heliodor: jj, byl jsem se tam podivat a vim ze uz kousali empo. Myslel jsem to tak, ze se u vas objevuje cim dal vic cizich hracu s vyexpenejma postavama, a to docela rychlym tempem (na obou stranach). A prave diky EDP a AD se to spis blizi standardni licenci. To bylo hlavne v pondeli. Jsem rad, ze jste se nakonec domluvili na urcity vyrovnanosti. V kazdym pripade - pokud to bude vyhovovat vam, je to v poho. Jen mozna bacha na ty lidi z cizich licencovanych guild

Link to comment
Share on other sites

1.my jsme meli jednoho poradneho asuraka, oni taky. my jsme meli 2 HP, oni taky. my jsme meli stalkera, utocnici taky. jeden dobry profa na kazde strane atd. zda se mi akorat ze jsem medzi utocniky nezahledl aktivni stringy a verim ze pokud by je meli tak si do toho empa bouchnou podstatne vic. kdyz nas tihle "zacatecnici" dokazou zatlacit od druheho warpu az do emproomu 3x po sobe a pekne nas tam potrapit, tak nvm zda by jsme meli sanci se standartni licenci protlacit se pres RNR+RiC. spis bych to ale vzdal a na GW stejne nechodil.

 

2. zkusene hrace mame, o to pokoj. jsou u nas asi 4 takovy hraci o kterych se da rict ze maji prehled a na ty GW chodili casteji nez jen vyzkouset si to. ale myslim ze prave takove tahouny potrebuje kazdy kdo to s valkama mysli vazne, aby nekdo ty novacky naucil, vysvetlil jim zakladni postupy a pod. verim ze i Verni maji nekoho takoveho, minimalne gwindola a illapu.

 

3. jo a vubec se nedivim ze VBR sami zazadali o to aby nam licence zustala. kdyby jsme totiz na ne nechodili my [nebo oni na nas], tak opravdu nemaji s kym bojovat a nauci se velke kulove. natriskali by si 70+ invest a 3 hodinky denne premysleli co budou delat se vsemi temi chain maily. mozna by si taky zahrali kostky. rekl bych dokonce ze by to pokazilo v soucasne dobe jedine poradne GW na rebornu.

verim ze za Illapu hraje celou dobu Bodliak.

 

1. My meli 1HP, protoze lucka se nepocita v pondeli pockejte prijede nam z hor Houbicka ( A jak vite houbicky delaji divy :) ), jinak aktivni bard byl akorat zase se nepremohl, jinak by vam Simenek ukazal.

 

2. jj souhlasim nam taky na zacatek pomohl Tracy s Jirkanem a casem se pridal Bodliak

 

3. by ses divil jak dlouho jsme je se Simenem premlouvali at nebrani nedobitny hrad ( minimalne 2-3 GW jsme chodili na normal hrady tak v 6)

Link to comment
Share on other sites

No, podle CP zatí­m můžete do payonu jen vy + ali a VBR + ali a pokud máte, jak ří­káÄ, dobré vztahy, tak by nemÄl být problém se na jedny GW domluvit, že do pay nepůjdete, ne? ;)

 

no to ale ani moc nezalezi na me. muzu to zkusit navrhnout souperum, pokud si toho zatim nevsimli zde na foru, ale opravdu by me mrzelo pokud s guildou nekam vytahnu a zatim by nam to protocili. ono VBR a ordo se da verit, ale znas to,vzdy se najde nejaky vul co kazi zabavu ostatnim. i kdyz bych treba ja osobne rad, tak to zatim vypada na to ze nas tak brzo neuvidite.

 

Heliodor: jj, byl jsem se tam podivat a vim ze uz kousali empo. Myslel jsem to tak, ze se u vas objevuje cim dal vic cizich hracu s vyexpenejma postavama, a to docela rychlym tempem (na obou stranach). A prave diky EDP a AD se to spis blizi standardni licenci. To bylo hlavne v pondeli. Jsem rad, ze jste se nakonec domluvili na urcity vyrovnanosti. V kazdym pripade - pokud to bude vyhovovat vam, je to v poho. Jen mozna bacha na ty lidi z cizich licencovanych guild

 

no ja jsem ty lidi z "venku" aliance nemel problem vyjmenovat. ostatni sice mozna nebyli v ali hned ale vsechno to jsou lidi ktere znam osobne nebo ze hry uz vic jak rok a muzu se za ne zarucit. hlavne me tesi ze jsi na to prisel kouknout a musis uznat ze i kdyz to nedobyli tak se rozhodne bavili obe strany a o to prece jde. bohuzel je to opravdu tak ze zrusit nam tuhle licenci tak jsou gw vazne mrtve ;) a to by me mrzelo vic nez truhly nebo masteni ega. snad si o tom ale jeste budeme moct promluvit na srazu, bo pokud vim mame vybavenej nocleh u te same osoby.

 

 

Tracy ehm to je sice pravda. cista pravda. ale tak ja osobne bych se rad kouknul i jinam, do hradu ktere nemam tak prolezle jako pay. ale jak rikam, nezalezi to jen na me. jde i o to co chteji hraci, aliance a hlavne souperi.

 

jo a tobe osobne dekuju ze se ukazujes pouze za Justice.

 

1. My meli 1HP, protoze lucka se nepocita v pondeli pockejte prijede nam z hor Houbicka ( A jak vite houbicky delaji divy :) ), jinak aktivni bard byl akorat zase se nepremohl, jinak by vam Simenek ukazal.

 

2. jj souhlasim nam taky na zacatek pomohl Tracy s Jirkanem a casem se pridal Bodliak

 

3. by ses divil jak dlouho jsme je se Simenem premlouvali at nebrani nedobitny hrad ( minimalne 2-3 GW jsme chodili na normal hrady tak v 6)

 

no to jsem dnes zaslechl na VT ze lucka ma nejaky mensi lvl. a jsem si to i myslel pac ji sel celkem pohodlne nasadit stun, ale znas to, dnes je moderni jet malo vit a vysokou dex u priestu tak jsem si myslel ze tohle je taky ten pripad. ale ok, sice precast sama neprorazi, ale musis uznat ze dalsi osoba co na vsechny dokaze nahazet assu se jiste hodi a je uzitecna i na mensim lvlu.

 

jo a o vasi vnitrni politice nejak moc nevim, precejen jsem se bavil hlavne s tebou, silenym wizem a deathlikem. ostatni jeste moc dobre neznam no... ale tak pokud chcete na gw nudu a jisty invest tak mi zkuste napsat pm a mozna se nejak domluvime. me na tom nejak extra nezalezi, ja chci hlavne odmenit ty lidi v guilde co mi na gw chodi a utraceji tam sve penize a suroviny. rad bych je potesil obcas nejakym tim OCA nebo tak, ale klidne si muzeme zase santit pvm jako do ted.

 

 

aaa Ulricu jako ja te mam rad :P ale opravdu, jak psal koca, v payonu je uz tak dost lidi co tam nepatri. cast z nich se da omluvit protoze nas dokazi mnohe naucit, nad par se da privrit oko v ramci zabavnosti a vyrovnanosti, ale vazne by bylo lepe kdyby uz zadni nepribyvali. nic proti tobe osobne, ale neuvidime te tam moc radi, ja i jednoho kamose od RiC odmlouvam od navstevy payonu... ono kdyz uz se tam chces precejen kouknout, tak si klidne vem nejaky char ktery neni vylozene zasadni, ja nvm treba stringy, alchu, guna, nebo jako Koca combo monka [a nerikej ze takovy zadny nemas] a prijd se kouknout. ale pokud by jsi tam prisel vitezit a honit ego nad noobiekmi, tak si hned budu stezovat.

Link to comment
Share on other sites

Mezi mnou a sinxem 92 (kdyz si nevemu uplne uber equip) zas takový rozdí­l není­..ale budiž.

Taky jsem psal, že si klidnÄ vemu nějakého prcka.... Kvůli masovému vraždÄní­ jsem tam fakt jí­t nechtÄl :) ale spí­Ä jsem se chtÄl mrknout nÄkam, kde se něco dÄje :P

 

SamozřejmÄ, že nějaký menÄí­/slabÄí­ char se najde...

Link to comment
Share on other sites

Ja nemam s justice nic spolecnyho, ta je trablika :)

Ja byl na GW jen jednou to pul hodinku za profku - skola nedovoli, ale pockejte pristi tejden ;) ;) :P

A ja tam nebyl vubec, i kdyz jsi me ukecaval nekolikrat ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja nemam s justice nic spolecnyho, ta je trablika :)

Ja byl na GW jen jednou to pul hodinku za profku - skola nedovoli, ale pockejte pristi tejden ;) ;) :P

 

a jo omlouvam se, spletl jsem si vas :x

to tak dopada kdyz jsme se jeste spolu neopili a nezname se.

Link to comment
Share on other sites

zajimave, podle me hlavni ukol hunteru/sniperu jsou pasti.... na fragy jsou jine chary.....

 

 

no ved prave musel som ist pastit a nemohol som na iny char :) tak aj trochu premyslat treba, ved ked tu hrajem od zaciatku servru myslis ze mam iba Blaha?;):P ale inak vyrovnanost tam bola dobra, ale upozornovat pred GW ohladne EDP sa mne neako nepaci...mno moze utociacej ali uprostred GW prist neaky klucovy char a potom...?hm mno asi tak

Edited by Blahsen2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...