Jump to content
Reborn fórum

Nove GW


Koca

Recommended Posts

  • Replies 781
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

75 invest = 18 truhel, z toho 9 s dropem; cca. 11 dni na 1 valk armor a 1 valk stit

ten stit je v poho, bo ten se da vyhuntit behem chvilky a valk armor je aspon kompenzace pro ty, kteri si je nenahrabali, nez prislo par skvelych novinek, ktere davani valkyrii skoro znemoznily :)

pokud nebude konkurence, tak se to proste zmensi (jak pise Koca), a jestli bude konkurence, tak ten drop neni spatne nastavenej

Pekne. Kiez by viac ludi najprv rozmyslalo a az potom sa stazovali na fore...

Link to comment
Share on other sites

Taky jsem koukal na tu Orleans uniform coze dela v tech best truhlach na tak mizerny procento, na druhou stranu se mi hodi vic nez ty glovky tak proc ne :)

A nebojte se ze by to s investem slo moc rychle, oni kuci od nas obcas zapomenou ... :)

Link to comment
Share on other sites

Taky jsem koukal na tu Orleans uniform coze dela v tech best truhlach na tak mizerny procento, na druhou stranu se mi hodi vic nez ty glovky tak proc ne :)

A nebojte se ze by to s investem slo moc rychle, oni kuci od nas obcas zapomenou ... :)

 

No ony byly vzdycky rozdily v dropu hradu. Vetsinou se nasel jeden, kterej byl lepsi a tak se ho vyplatilo drzet. Ted je to teda o dost vetsi rozdil, ale ja jsem jen rad, ze to tak je.

 

P.S.: (malej OT): Vymenim 20 orleans uniforem za jednu orleans glovku, popr. sezenu i vic xD

Link to comment
Share on other sites

P.S.: (malej OT): Vymenim 20 orleans uniforem za jednu orleans glovku, popr. sezenu i vic xD
enriched elu -> +10 uniforma :)

 

Jinak dneska na GW pekna nuda. A jako takovy bonus mi to lagovalo :) Ale verni bile ruzi + jejich ali(moc slozity nazev pro me) se alespon snazili a chodili se za nama podivat :)

Link to comment
Share on other sites

chodili se za nama podivat :)

 

ono ani nic jineho se neda delat... I kdyz se podari nekomu sebrat hrad, kdo ma sanci proti vam? neni zde zadna gilda ci aliance, ktera by mohla vzdorovat.. Ja uz jen cekam, az se napise neco ve smyslu "zmensen pocet hradu, ci pozmenen loot z hradu

Link to comment
Share on other sites

ono ani nic jineho se neda delat... I kdyz se podari nekomu sebrat hrad, kdo ma sanci proti vam? neni zde zadna gilda ci aliance, ktera by mohla vzdorovat.. Ja uz jen cekam, az se napise neco ve smyslu "zmensen pocet hradu, ci pozmenen loot z hradu

 

NestÄžujte si pořád :)

Link to comment
Share on other sites

Je zají­mavý ze ruzim a ali to nevadilo a vesele utocili - mozna je to tim ze se prisli bavit :)

Ale ono je jednodussi rict ze to nema cenu vid :)

 

My se taky na GW bavime, na GW ktere maji smysl:). Hadam ze utrata u ruzi na jedny GW nepresahne 500k. Ne-li jeste mene. My na GW klidne zajdeme.. Ale 3M se daji vyuzit i jinak:).

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
Je zají­mavý ze ruzim a ali to nevadilo a vesele utocili - mozna je to tim ze se prisli bavit :)

Ale ono je jednodussi rict ze to nema cenu vid :)

Zajimave je, ze kdyz vyslapavali v ali s nejsilnejsima gildama, tak jim nevadilo ze je na ne marny utocit :)

Link to comment
Share on other sites

Pochybuju ze by se menil drop z hradu kdyz se menil pred par dny.

A pocet hradu .. co jich otevrit 40 ze bychom (clenove rnr + ric) meli kazdej vlastni :)

Jen by me zajimalo, jak to vypada v Payonu. Tam se nikdo nemuze vymlouvat ze by ho nejmenovana top ali valcovala.

Link to comment
Share on other sites

My se taky na GW bavime, na GW ktere maji smysl:). Hadam ze utrata u ruzi na jedny GW nepresahne 500k. Ne-li jeste mene. My na GW klidne zajdeme.. Ale 3M se daji vyuzit i jinak:).
Ja jsem z tech marnych utoku na Rachel taky nebyl zrovna na vetvi, ale chlastal sem tam jak ozivot i v 40te minute kdyz sme se snazili dobyt teprv guardian stone...
Link to comment
Share on other sites

Ja jsem z tech marnych utoku na Rachel taky nebyl zrovna na vetvi, ale chlastal sem tam jak ozivot i v 40te minute kdyz sme se snazili dobyt teprv guardian stone...

 

To bylo neco jineho. To byla ALi versus ALi. I kdyz je pravda, ze Woe:se ztraceli smysl. Clovek cekal od nich neco jineho. Bohuzel nebyli delane pro nas server s "omezenou kapacitou":)

 

At uz to byli FFka, nebo Templove...vzdycky delali nekomu ocasek. A najednou to nema cenu:))

 

K tomu se radsi nebudu moc vyjadrovat. Byl by to muj posledni post na forum:). Diky tvojemu IQ ti navazeni do nekoho jineho asi jde...

 

Myslel sem to tak, ze ty GW nemaji cenu. Tri hrady, vsechny ma jedna ALI. A kdo je proti nim? Jedna low level aliance, Jedna gilda bez aliance a jedna ali, kterou tvori tolik lidi, ze se vlezou do jedne gildy. Co vam muze konkurovat? Je mi jasne, ze GW jsou delane od toho, aby gildy vlastnily hrad, a nicily ty ostatni. Tak proc to nedelat treba jen ve dvou hradech?:). Stejne vysledek bude stejny. pri jakemkoliv natlaku na vas hrad presunete lidi do jednoho hradu a gildu vybijete..

Link to comment
Share on other sites

GW nejsou jenom o dobyjeni hradu ale i o diplomacii, domluve a spolupraci. (v ramci pravidel)

GuM kteri chteji chodit na gw a nemaji dost lidi by se meli navzajem domluvit a spojit.

 

 

:) hral sem za bile ruze a tak pekne sem si nezastonecursoval dlouho. :)

Link to comment
Share on other sites

Hele ale neni mozny abysme branili 3 hrady zaroven. Ted sice nemame nikde velkej invest, ale ver mi, ze az to bude, tak si rozhodne nebudem troufat jak ted. Staci to dobyt. Ubranit by nemel byt problem. Nas ty GW s takovou taky prestanou za chvilu bavit.

 

EDIT tiskova chyba

 

trouble: no ty sis nas tam jednu chvilu dobre vlackoval :)

Edited by LuKe_p
Link to comment
Share on other sites

Hele ale neni mozny abysme branili 3 hrady zaroven. Ted sice nemame nikde velkej invest, ale ver mi, ze az to bude, tak si rozhodne nebudem troufat jak ted. Staci to dobyt. Ubranit by nemel byt problem. Nas ty GW s takovou taky prestanou za chvilu bavit.

 

EDIT tiskova chyba

proÄ asi na vt furt řvu aÂť se zruÄí­ ali? :)

Link to comment
Share on other sites

Myslel sem to tak, ze ty GW nemaji cenu. Tri hrady, vsechny ma jedna ALI. A kdo je proti nim? Jedna low level aliance, Jedna gilda bez aliance a jedna ali, kterou tvori tolik lidi, ze se vlezou do jedne gildy. Co vam muze konkurovat? Je mi jasne, ze GW jsou delane od toho, aby gildy vlastnily hrad, a nicily ty ostatni. Tak proc to nedelat treba jen ve dvou hradech?:). Stejne vysledek bude stejny. pri jakemkoliv natlaku na vas hrad presunete lidi do jednoho hradu a gildu vybijete..

 

PamatujeÄ si na léto, když RNR sedÄla v rachelu s hromadou lidí­ na zadku a včichni tu fřukali, jak jsou na tom ÄpatnÄ GW? Kdyby ti co tu zůstali ukázali, že maj koule stejnÄ jako TE tak rozhodnÄ máme co dÄlat

Link to comment
Share on other sites

Obavam sa ze precenujete svojich superov.

Je to mozne, ale v sobotu byli na gw jen vladci a v pronte nam parkrat nekdo prosel. V pondeli vladci skoro nebyli a spis byli Wraithi a to nebyli vsichni, tak to nebylo ono.

Kdyby prisli vsichni Vladci a vsichni Wraithi, tak by to vypadalo naprosto jinak. Ale chtelo by to se domluvit xD

 

Edit:

...

Do breaknuti ali se moc lidem nechce, kdyz nekteri hrajou v obou guildach a ted jit proti sobe. Taky dost lidi zna equipy lidi z ali, tak pak je to trocha nevyhoda.

Edited by Coud
Link to comment
Share on other sites

Ja spis nechapu ze vas i po tech letech bavi investovat misto hrani ? Byt vama tak si zrusim alianci a jdu alespon proti sobe,jinak se tam fakt unudite a to fakt mluvim z vlastni zkusenosti.

 

TÄžko ří­ct... ne že by mi nějak Älo o invest, ale když si vezmu třeba pří­klad z minulého alde, kde bývaly právÄ kvůli investu a možnosti jej bránit pořádný fajty, hromada vzteku a radosti... a po roztoÄení­ investu v tomto hradu mi úplně pokazilo chuÂť na obyÄ GWÄka chodit (momentálnÄ to taky ví­c vypadá jak pobí­hání­ zají­ců po poli než GWÄka). Bez investu se podle mÄ nebude moc lidem chtí­t utrácet a chodit na GW.

 

A breaknout ali... ti napí­Äu PM ve hře :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...