Jump to content
Reborn fórum

Nove GW


Koca

Recommended Posts

  • Replies 781
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nejenze tu neni konkurence, ale jeste za to davat vic odmen :D

Tak co by z tech truhel muselo padat, abys zacal ty a ostatni chodit na gw ? Jako mi nerikej ze tu nikdo nema sanci sebrat jedny alianci ani jeden hrad.

Link to comment
Share on other sites

Spis se ostatnim nechce ... :D jen si tam uzijte ty super veci :)

uzijte ? snad uzijme

ted budete drzet a investit gef, ne ? :D

nebo za co ted hrajes - WoA jsou Wrath of Angels nebo World of Angels ?

Edited by betr
Link to comment
Share on other sites

uzijte ? snad uzijme

ted budete drzet a investit gef, ne ? :D

nebo za co ted hrajes - WoA jsou Wrath of Angels nebo World of Angels ?

Já ten hrad neminim držet. Priste si ho klidne vemte me tam rozhodne neuvidite ja si prijdu proste az se mi bude chtit .... jestli Vás to bavi bejt tu 3x tejdne ve 30 lidech a doufat ze nekdo dojde tak GL...

Link to comment
Share on other sites

...

Gold tam klidne muze byt (v zavislosti se snizenim treasure boxu), ice pick vymenit za infik a snizit mu drop - proc ne (je tam uz tak MVP drop z valkyrie, proc ne z bio MVP), emblem of sun god - kdyz to bude kartovej drop ve vsech hradech v nej truhlach (mala sance, ale haluz je haluz), ale slot brejle asi fakt ne.

Link to comment
Share on other sites

Gold tam klidne muze byt (v zavislosti se snizenim treasure boxu), ice pick vymenit za infik a snizit mu drop - proc ne (je tam uz tak MVP drop z valkyrie, proc ne z bio MVP), emblem of sun god - kdyz to bude kartovej drop ve vsech hradech v nej truhlach (mala sance, ale haluz je haluz), ale slot brejle asi fakt ne.

cokoliv na tohle tema bude od vas stret zajmu, proste sami si urcovat odmeny je nemozne:)

Link to comment
Share on other sites

Protoze sem na neho delal jako vul 4 mesice quest a stalo me to hodne nervu.

 

Neblaznite uz trochu?? Uz tak je ten eq z truhel over. Zamyslete se nad sebou.

Dyt neni to jedno? Vy uz tu stejne nehrajete a myslim ze zbytku je to taky tak nejak jedno at se jim to v kafrach kldine vali :D

Link to comment
Share on other sites

Pokud cekate, ze se drop hradu bude upravovat na prani, jste na omylu.

Navic nevidim duvod zlepsovat drop truhel v dobe, kdy mame na normalnich GW (payon ted vynecham) jedinou alianci, ktera ma evidentne zajem hrat. :D

Jen jsem doufal ze by to prave zvysilo pocet alianci, ktere maji zajem hrat gw.

Taky neni problem ted to do tech tretich truhel cokoliv nacpat a nez se v jakemkoliv hradu zvysi invest natolik aby se zacali objevovat, tak to zase odstranit.

Nebo udelat anketu typu co by vas primelo ucastnit se gw ?

Bez boje je to nuda, ale ja si tu hodinku v hradu klidne odsedim, me to problem nedela (aspon se jednou za cas v klidu a dobre navecerim).

PS: to nemel bejt navrh vylozene na zlepseni, ale na upravu, vsak jsem psal ze by se pripadne mohla snizit sance na stavajici veci, ale pokud GM rika ne, nema cenu to dal rozebirat

Link to comment
Share on other sites

Dyt neni to jedno? Vy uz tu stejne nehrajete a myslim ze zbytku je to taky tak nejak jedno at se jim to v kafrach kldine vali :)

 

Presne tak, combaty na 100% ze zakladnich truhel. Vzdyt nejakemu F0rm1mu, ktery na GW pude jen kdyz se mu bude chtit, je to preci jedno :D good one

Link to comment
Share on other sites

Obecne - na zmeny musi bejt jinej duvod nez "libilo by se mi ..." nebo "myslim ze by pomohlo, ...", zejmena od zlomku tech, co chodi na gw a maji porad nejaky "napady" :D

 

Pokud chcete nalakat lidi na GW a zlepsit je, zacnete spis u sebe. Pokud truhly podle vas nejsou motivujici, tak uz fakt nevim. Zkuste se vzit do zacinajici guildy a odpovedet si na otazky "co mi ty GW prinesou?", "bude to zabava bojovat proti nim?". Zacina i konci to u vas - vzdycky to tak bylo, GW si tvorite sami, my vam jen poskytujem prostor. Pokud chcete, aby byla slusna ucast na GW, musite predevsim vy ostatnim ukazat, za to ma nejakej vyznam, nejakej smysl jit bojovat a ze jim za to stojite.

 

PS: Ti z vas, kteri prohlasujou ze uz tu nehrajou nebo ze jim to je ukradeny at uz z jakychkoliv duvodu, si muzou odpustit vsecky reakce, protoze na ne nebude bran zretel. Nechapu jak muzete hrde rikat ze to jde mimo vas a pak se o neco snazit...

Link to comment
Share on other sites

Jen jsem doufal ze by to prave zvysilo pocet alianci, ktere maji zajem hrat gw.

Bez boje je to nuda, ale ja si tu hodinku v hradu klidne odsedim, me to problem nedela (aspon se jednou za cas v klidu a dobre navecerim).

PS: to nemel bejt navrh vylozene na zlepseni, ale na upravu, vsak jsem psal ze by se pripadne mohla snizit sance na stavajici veci, ale pokud GM rika ne, nema cenu to dal rozebirat

Chcete boj? Tak proc se s celym equipem nesmazete a nezacnete znova :D

Link to comment
Share on other sites

Dneska super GW po dlouhe dobe jsem si superne zabojoval. Jen prosim nehazte ty FD :D .

 

 

jj Liero, vypln si tu signaturu.

jinak jo, v payonu se strhla slusna mela. myslim ze to bylo o nervy na obou stranach a snad zadny z utocniku si nemuzu stezovat ze nevidel empo xD

dokonce uvazuju ze kdyby nam priste neprisel zadny asurak tak zase rozkazu pouzivat edp :x

ale jinak dekuju za GW, pekne jste mi z kafry vytahali mrte surovin.

 

jo a takova otazecka... jsou v sobotu ty valky nebo ne? teda doufam ze ne at se s vami muzu jit pekne ztriskat na sraz :)

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...