Jump to content
Reborn fórum

Nove GW


Koca

Recommended Posts

To je spamu to je spamu ... akorat mi nedochazi proc maji VBR pravo na zacatecnickou licenci kdyz tu jejich GuMka rozkrikuje jak jsou skveli a uzasni a jak maji tuny zkusenosti a jak by vsechny rozmlatili :) ( uz chybi jen ze jsou moc a moc odvazni a maji stovky a stovky pritelkyn :) )

Co rekl je pravda a vcerejsi GW to ukazaly... VBR pokud vim splnuji mozna jako jednina VSECHNY body pro ziskani licence.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 781
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co rekl je pravda a vcerejsi GW to ukazaly... VBR pokud vim splnuji mozna jako jednina VSECHNY body pro ziskani licence.

 

Ted nejak nechapu ... je pravda ze mate spousty zkusenosti s GW, a proto splnujete podminky pro ziskani ZACATECNICKE licence ?

Link to comment
Share on other sites

Ted nejak nechapu ... je pravda ze mate spousty zkusenosti s GW, a proto splnujete podminky pro ziskani ZACATECNICKE licence ?

Zkusenosti s poradnyma GW na Czechru mame jen 2, nemuses srovnavat eathenu s aegisem a rozhodne tu nemam ani 10% toho equipu co tam.

Link to comment
Share on other sites

proc jsem dostal prvni EDP sonic behem prvnich 10min?

 

Leontinka: Ja na tebe taky jen mi napis az me sundas :)

tak to mas potom asi hodne popletene... asi nerozeznas edp sonic a obycajny naboostovany sonic od sinxa...aaa sory ja zabudel ze lehnes aj na ten aj na ten...

jak tade nekde spominal...a+b+impo+krabicka na 20atk +++++++ popripade lexa nata a lezis ani nevis jak...schvalne kolko mas maxHP?

Edited by Mephisto111
Link to comment
Share on other sites

no a to je to....edp sme zacali pit tak odhadem kolem 20:30 cca+-

 

spis hodne minus. skutocne sme zacali okolo 20:10.

 

edit:

PS: tomuto sa hovori vychladnutie? rano mudrejsie vecera? nedal by sa zariadit este lock?:)

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

tak to mas potom asi hodne popletene... asi nerozeznas edp sonic a obycajny naboostovany sonic od sinxa...aaa sory ja zabudel ze lehnes aj na ten aj na ten...

jak tade nekde spominal...a+b+impo+krabicka na 20atk +++++++ popripade lexa nata

Ooo tak to se vasi sinXove znacne od minula zlepsili jestly mi davaji bez linky vic nez minule GW s linkou tak pak jo

Link to comment
Share on other sites

spis hodne minus. skutocne sme zacali okolo 20:10.

 

edit:

PS: tomuto sa hovori vychladnutie? rano mudrejsie vecera? nedal by sa zariadit este lock?:)

 

nechaj tak...nemam chut sa tu hadat kdo dal doÄíşra.... ale nekdo tu ma hruzne kecu okolo vsetkeho...

 

 

.................OFF!

Link to comment
Share on other sites

tak to mas potom asi hodne popletene... asi nerozeznas edp sonic a obycajny naboostovany sonic od sinxa...aaa sory ja zabudel ze lehnes aj na ten aj na ten...

jak tade nekde spominal...a+b+impo+krabicka na 20atk +++++++ popripade lexa nata a lezis ani nevis jak...schvalne kolko mas maxHP?

 

Když mi poví­Ä jak mÄ TadeáÄ lexnul, tak se přiznám, že jsem lehnul na jeden :)

 

Heliodor má pravdu, edp bylo hned po první­m nebo druhém íştoku... jako nebýt ghosta, tak pohoda..ale s ghostem se to ÄpatnÄ skáÄe:)

Link to comment
Share on other sites

ale ked si to budu pisat cez PM tak to nebude taka zabava :)

OT: To nevadi, stejne vsem uz konci nudna sichta takze ani pro flamery neni duvod pokracovat ve flamu.

Link to comment
Share on other sites

takze shrnuti:

S GuMama jsme se dohodli na tom, ze se zrusi majitel hradu, zrusi se invest a Lemonum se vrati zacatecnicka licence. Dale se s GuMama zacatecnickych licenci domluvi nejaka pravidla, ktera se budou dodrzovat... Timto zadam zastupce guild, aby se mi ozvali. Samozrejme se k temto navrhum GM vyjadri, popripadne je upravi a nejaka pridaji..

 

Stredecni GW v Payonu jsou omezene jen tak, ze se nebudou pouzivat AD a EDP, jakykoliv equip muze byt.. Uz ve strebu bude hrad bez investu i majitele.

 

Do sobotnich GW se na foru objevi nova pravidla, se kterymi bude muset kazda nova zacatecnicka guilda souhlasit, nebo se k jim aspon nejak vyjadrit.

Link to comment
Share on other sites

takze shrnuti:

S GuMama jsme se dohodli na tom, ze se zrusi majitel hradu, zrusi se invest a Lemonum se vrati zacatecnicka licence. Dale se s GuMama zacatecnickych licenci domluvi nejaka pravidla, ktera se budou dodrzovat... Timto zadam zastupce guild, aby se mi ozvali. Samozrejme se k temto navrhum GM vyjadri, popripadne je upravi a nejaka pridaji..

 

Stredecni GW v Payonu jsou omezene jen tak, ze se nebudou pouzivat AD a EDP, jakykoliv equip muze byt.. Uz ve strebu bude hrad bez investu i majitele.

 

Do sobotnich GW se na foru objevi nova pravidla, se kterymi bude muset kazda nova zacatecnicka guilda souhlasit, nebo se k jim aspon nejak vyjadrit.

Proc se v tom pripade nezakze treba wizznam SG, profesorum magnet ... at je to vyrovnany kazdymu charu to hlavni ,at si nezvyknou na ty lepsi skilly charu ... Prece od toho sou to zacatecnici aby nemuseli ( nemohli pouzivat ) to hlavni co GW rozhodujou

 

todle zase vymyslel nekdo chytrej ...

Edited by F0rm1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...