Jump to content
Reborn fórum

Nove GW


Koca

Recommended Posts

  • Replies 781
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i kdyz budu trosku OT[ :laughing1: ] ale dnes zase jednou hezke GW v geffenu, chyb bylo dost o to pokoj ale na obou stranach.

Ulric se tam pohyboval jako fantom a docela mi nahanel hruzu xD jinak mit o 20s vic casu tak to empo na konci dame [nebo mit riff kdyz tak nad tim premyslim] :P

 

jo a ano uvedomuju si ze to byla zabava hlavne protoze tam byl spravny pomer hracu RiC a RNR [to znamena: malo xD]

 

edit: a pak ze VBR a Lemoni nemuzou utocit soucasne, zpocatku sice postuchovani kvuli nedorozumeni, ale pak jsme bezeli bok po boku [aspon z meho pohledu].

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

Guest a.ndre.w
tohle jedinÄ znamená lehÄí­ dobidí­ hradu , asi přemyÄliÄ nÄÄí­m jinym než hlavou :laughing1:

nepochopil jsem co se snazis rict.. vysvetli to trosku obecne cesky a ne svym vlastnim jazykem, dekuji..

 

ja reagoval na post co byl nade mnou pac tam reagoval na to ze chcu zrusit dvojguildovni precast (i kdyz jsem ho zminoval, ze by to byla jedna z vyhod pro utocniky = i pro tu drugou guildu z te aliance samozrejme).. ja jsem pro zruseni ali, to je vcelku rozdil.. ale jestli si pripadas ego masta big boss a potrebujes psat naprosto OT prispevky ktere se me snad maji dotknout tak je to vcelku srandovni..

 

pro dobrotu na zebrotu..

Edited by a.ndre.w
Link to comment
Share on other sites

i kdyz budu trosku OT[ :P ] ale dnes zase jednou hezke GW v geffenu, chyb bylo dost o to pokoj ale na obou stranach.

Ulric se tam pohyboval jako fantom a docela mi nahanel hruzu xD jinak mit o 20s vic casu tak to empo na konci dame [nebo mit riff kdyz tak nad tim premyslim] ;)

 

jo a ano uvedomuju si ze to byla zabava hlavne protoze tam byl spravny pomer hracu RiC a RNR [to znamena: malo xD]

 

TÄch RNR a RIC tam nemuselo být tolik :P Pokud jsem to dobře pochopil, tak jste to RNRkám nechali, a oni vám to mÄli na konci pustit? Jinak si nedovedu vysvÄtlit co se tam dÄlo na konci :)

 

A nestihli jste to kvůli mÄ :P Nalí­tl jsem tam..a sundal jsem vám asi tak..12 lidí­? Nějaké breakery.. kromÄ tebe ti nikdo nemlátil pak už myslí­m :) Myslí­m, že by jste se mi mÄli pří­ÄtÄ vÄnovat dří­v :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

k truhlam: ty nove truhly se delaly aby hrace motivovaly, ale kdyz se nepocitalo ze i kdyz to hrace motivuje tak s jejich poctem eq a lvlem stejne je mala sance ze by se jich dockali tak bylo jasne ze vam to ted omezili.. kdyby tu bylo vice lidi tak se zase bavime o necem jinem..

 

U truhel se tehdy hlavne pocitalo, ze RNR a RiC budou mit konkurenci v podobe TEPF ci obracene. V te dobe byly rekneme sily vyrovnanejsi nez ted. Me prijde naprosto logicke omezeni poctu/dropu truhel. Na to, jake veci z nich padaji neni na Rebu proste dostatek GW aktivnich lidi.

Link to comment
Share on other sites

nepochopil jsem co se snazis rict.. vysvetli to trosku obecne cesky a ne svym vlastnim jazykem, dekuji..

 

ja reagoval na post co byl nade mnou pac tam reagoval na to ze chcu zrusit dvojguildovni precast (i kdyz jsem ho zminoval, ze by to byla jedna z vyhod pro utocniky = i pro tu drugou guildu z te aliance samozrejme).. ja jsem pro zruseni ali, to je vcelku rozdil.. ale jestli si pripadas ego masta big boss a potrebujes psat naprosto OT prispevky ktere se me snad maji dotknout tak je to vcelku srandovni..

 

pro dobrotu na zebrotu..

když si to nepochopil tak upřimnou soustrast

 

jednoduchy přiklad: když budeÄ hrát dámu a tvuj protihrac bude mí­t jen polovinu figurek ,mas vetsi sanci na vyhru?

Link to comment
Share on other sites

TÄch RNR a RIC tam nemuselo být tolik :P Pokud jsem to dobře pochopil, tak jste to RNRkám nechali, a oni vám to mÄli na konci pustit? Jinak si nedovedu vysvÄtlit co se tam dÄlo na konci :P

 

A nestihli jste to kvůli mÄ :) Nalí­tl jsem tam..a sundal jsem vám asi tak..12 lidí­? Nějaké breakery.. kromÄ tebe ti nikdo nemlátil pak už myslí­m :P Myslí­m, že by jste se mi mÄli pří­ÄtÄ vÄnovat dří­v :laughing1:

 

o.O nepij tolik xD

zcela jiste jsi to pochopil spatne pac nvm nic o tom ze jsme nekomu neco nechali, nebo ze nam meli ten hrad pustit. normalne jsme sli do nich a oni do nas. na konci se delo to ze jsme ten emproom na chvili vycistili a ja se jal bit empo, ty jsi mi dal 2[3?] SB a pak te skocil nas champ, pote jsem dostal full boosty a skoncili GW. co se stalo mimo muj screen presne nvm, ale pochybuju ze jsi nas pobil 12 bo nas bylo celkem malo a dost lidi mi po tve smrti zustalo na obrazovce :) ale mozna jsi protridil i par jinych utocniku... jo ale breakery jsme meli asi tak 2 dohromady a ti nam fakt poumirali cestou, nvm zda tvoji rukou.

 

ba kdyz tak nad tim premyslim tak to vypadalo spis ze TY jsi poslednich 10 minut pomahal RNRkam xD

Link to comment
Share on other sites

Ad. truhly - jak kdosi na vt komentoval zmeny ... proc motivovat k ucasti na gw hrace kteri na ne nechodi, kdyz muzeme demotivovat tech par lidi co jeste chodi

(rek to uplne jinak, ale vyznam je stejnej)

Ulric je nas tajny spojenec, ani on sam o tom nevi :laughing1:

Nicmene dneska pekny gw, alespon druha polovina (prvni jsem byl spis afk tak nemuzu posoudit), zjistil jsem ze se i mezi spoustou nepratel da prezit coma bez potovani :P

Link to comment
Share on other sites

Betře ... promiř, ale už od Czechra zde vyvstala domnÄnka, že GW jsou solí­ serveru ..... dí­ky bohu Reborn dí­ky lidem, kteří­ mÄli super nápad .. a to jsou hunty .... nemusí­ stavÄt na komunitÄ hráÄů, ktří­ potřebují­ potří­t protivní­ka .... Není­ mi lhostejné, že GW jsou o niÄem ... ale to byly po odchodu významné guildy vždycky ...,,, asi by jste se mÄli opravdu zamyslet nad tí­m jestli vás to opravdu baví­ sedÄt ve hradÄ ..... btw nejsem stálým íşÄastní­kem GW , ale co jsem vidÄl .. tak mne odradilo ...

Link to comment
Share on other sites

o.O nepij tolik xD

zcela jiste jsi to pochopil spatne pac nvm nic o tom ze jsme nekomu neco nechali, nebo ze nam meli ten hrad pustit. normalne jsme sli do nich a oni do nas. na konci se delo to ze jsme ten emproom na chvili vycistili a ja se jal bit empo, ty jsi mi dal 2[3?] SB a pak te skocil nas champ, pote jsem dostal full boosty a skoncili GW. co se stalo mimo muj screen presne nvm, ale pochybuju ze jsi nas pobil 12 bo nas bylo celkem malo a dost lidi mi po tve smrti zustalo na obrazovce :laughing1: ale mozna jsi protridil i par jinych utocniku... jo ale breakery jsme meli asi tak 2 dohromady a ti nam fakt poumirali cestou, nvm zda tvoji rukou.

 

ba kdyz tak nad tim premyslim tak to vypadalo spis ze TY jsi poslednich 10 minut pomahal RNRkam xD

 

Vypadalo to tak :P V emproomu jsem bal já, ty, subb a jeÄtÄ nekdo od RiC, pří­Äemž poslední­ 2 jmenovaní­ tepali empo ..chystal jsem se je zabí­t a ty mí­sto abys zabil sixe na empo jsi se staral o zabití­ mÄ :P A ke konci GW mi přiÄlo jako by vás RNR a RiC nechali..mno nwm :) neví­m jestli jsem zabil pří­mo 12 lidí­ od vás, ale zabil jsem tam celkové straÄnÄ moc lidí­. Nedostal jsem ani dispel, nic... To že jsem tÄ nedal bylo proto, že nějak v tu chví­li mi skončilo edp, což znamená že jsem tam přes minutu sonicoval :P

 

A s tou pomocí­ RNRkám... tak nějak to v té chví­li z mého íşhlu pohledu vypadalo, že jste domluvení­ že jim to na konci seberete ;] Tak jsem to chtÄl překazit :)

Link to comment
Share on other sites

betr, ano, nové truhly mali na gw prilákaÂť nových hráÄov. žiaÂľ s odchodom gildy ktorá vám robila na gw opozí­ciu vzniklo mierne vákuum, ktoré doteraz nové gildy nenahradili (nechcem sa dotkníşÂť lemonov, vbr ani inych. ale žiaÂľ je to fakt). takže v terajÄej situácii mí´žete byÂť pokojne 1/2 gw afk a na druhu polku si í­sÂť zablbníşÂť inam a udržaÂť akciu mimo vačich investov. takže tie truhly idu v podstate zadarmo (oh, pardon, prachy za invest - hlava moja deravá, ja som myslel že ide o obranu hradu pred íştoÄní­kmi a za to že ho udrží­te si mí´žete investovaÂť ), takže tam bola podmienka o tom, že to budete maÂť pred kým brániÂť. v tomto stave je ruÄenie truhiel ,žiaÂľ asi predsa len nutne.

možno by spominané zruÄenie aliancii nieÄo zmenilo, možno. ale pokiaÂľ sa to neskíşsi, Âťažko hovoriÂť Äo sa bude diaÂť.

Link to comment
Share on other sites

Tak geffen byl vcera zabavny,ikdyz me nekolikrat zarazilo,ze jsem zahynul pri utoku na RNR od kataru utocniku (prevazne Lemoni) ,nevim zda maji nejakou spojitost z RNR/RiC ci jen proste nestastna nahoda.

 

Kazdopadne jsem si prohlidnul vcera vsechny hrady a muj osobni tip je : "zkuste alde"

Hosi se prestehovali az za posledni warp (za kafru),takze maji dost omezeny navrat z mesta.Zapastil bych jim tu kafru s obranou,aby se nemohli vracet a verim,paklize neprijdou na pomoc RiC,sance na vyvolani zmatku obrovska :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

a proc chodi tak malo lidi na ty GW? protoze vi ze to nema cenu..

 

Mozna to bude vypadat jako propaganda, aaaale co ja vim tak RiC a xeno kdyz meli este ali chodili do precastu Templaru a dobre vedeli ze to nema cenu, ja si dobre pamatuju jak sme nabihali do precastu a zase mizeli, a to si tam byl i ty. Tenkrat sice lidem vadilo, ze sme chlastali jen poty bez vysledku a to ze docela drastickym zpusobem, ale GuMa rekla jdem, tak lidi sli a GuMa si uvedomoval kam lidi posila. :P

 

Chci se zeptat v cem je to jine ? To ze tam byli RNR ? Tech v tu dobu taky bylo malo, stejne jako ted WoA, mozna RNR bylo o malinko vic .

 

Mozna sem blbe informovanej, ale pokud vim, tak templare taky v ty dobe neomezovali. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Nahodou, system licenci omezuje branici guildu docela dost, si predstav kdyby jsme si jak do Alde tak do Prontery natahali MB...:laughing1:

Houby se zmeni.

Kuba ma GtB, tomu je to ukradeny, a nikdo jinej stejne na vas nechodi :P

Link to comment
Share on other sites

A s tou pomocí­ RNRkám... tak nějak to v té chví­li z mého íşhlu pohledu vypadalo, že jste domluvení­ že jim to na konci seberete ;] Tak jsem to chtÄl překazit ;)

 

mno radim ti uprav si svoj uhol pohladu nabuduce chlapor. Ziadna domluva nebola..omg. :P :P :):P:):laughing1:;)

:P

Edited by Blahsen2
Link to comment
Share on other sites

Sak jasne, nerikam ze ne...ale tam sem jenom reagoval na omezovani silnejsi guildy...

A jeste me napada kolik maji Lemoni ci VBR nebo Shiko(promin Luci) ci ostatni profu na MB?:laughing1:

 

no my zadneho, ani aliance.

edit: vlastne jsme radi ze mame vubec profu o.O

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...