Jump to content
Reborn fórum

Nove GW


Koca

Recommended Posts

  • Replies 781
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Baalberith
S tim opoustenim hradu:

 

Zakazat behem GW nebo opravit aby zustalo empo ale vyhodi to vsechny hrace z hradu. Ale spis ta prvni moznost.

 

Tak to vidim ja....

ZakázaÂť íşplne, zbytoÄná Äpekulácia, keby to vyhadzovalo Âľudí­ z hradu, tak by sa takto pretáÄalo bez námahy... Každopádne fajnový bug, diví­m sa, že to niekto neskíşsil skí´r :(

A íşmysel bol skí´r zní­žiÂť invest a čistá zvedavosÂť (tá najviac :))

Edited by Baalberith
Link to comment
Share on other sites

ZakázaÂť íşplne, zbytoÄná Äpekulácia, keby to vyhadzovalo Âľudí­ z hradu, tak by sa takto pretáÄalo bez námahy... Každopádne fajnový bug

Naprosty souhlas

...že to niekto neskíşsil skí´r :)

Kuzma the revolutionary :(

A íşmysel bol skí´r zní­žiÂť invest a čistá zvedavosÂť (tá najviac ;))

Yop, nejspis opustili hrad s tim, ze byl pred hradem uz nazhaveny sinx, ktery by to dobyl jako prvni a zbytek by z toho byl nestastny. Kazdopadne zajimavy takticky tah, nic fer, ale nic neprekvapujiciho ;)

Snad se to do pristich valek vyresi.

Link to comment
Share on other sites

nÄkolikrát bÄhem gw se mi stalo že sem se prostě zastavil a nemohl pohnout, ani po @rf, nestal sem ani v pasti, ale ve fiberlocku, stal sem tam trebas pul minuty a dostala me z tama smrt nebo rlg

 

řeÄí­te ho.na, potřebuju něco udÄlat s tí­mhle protože tohle byl hnus...

Link to comment
Share on other sites

řeÄí­te ho.na, potřebuju něco udÄlat s tí­mhle protože tohle byl hnus...

Jestli to delalo jen tobe, tak presne takhle se projevuje, kdyz jsou vypadky na lince od tebe ven (to je tak kdyz nekdo treba zapomene zapnutej torrent...)

Link to comment
Share on other sites

2009-02-07 20:11:56 -> Guilda [Wrath of Angels] opustila hrad c.0

Tohle nebylo moc hezky :(

Predpokladam ze se to bude resit, napr. zruseni moznosti opustit hrad v prubehu gw.

jj, od pristich gw uz nepujde opustit hrad behem gw.

 

F0rm1: s tema kecama jsi na nejlepsi ceste k zakazni pristupu na forum. Myslim to s tebou dobre kdyz ti radim, at toho nechas. Svym zpusobem to plati pro vsechny. Neprizivujte hadky, bavte se normalne. Dosahnete jen toho, ze se to zas bude warnovat a mazat. Jste tomu hodne blizko.

 

presi: to samy se mi taky nekolikrat stalo, a nenasel jsem reseni :)

Link to comment
Share on other sites

Jestli to delalo jen tobe, tak presne takhle se projevuje, kdyz jsou vypadky na lince od tebe ven (to je tak kdyz nekdo treba zapomene zapnutej torrent...)

vÄechno jelo uplnÄ nádhernÄ, skilly sem mohl použí­vat, vt plynulé, ostatní­ hráči kolem mÄ nádhernÄ plynule vÄechno... na notasu nemám ani torrentového klienta :(

Link to comment
Share on other sites

jj, od pristich gw uz nepujde opustit hrad behem gw.

 

F0rm1: s tema kecama jsi na nejlepsi ceste k zakazni pristupu na forum. Myslim to s tebou dobre kdyz ti radim, at toho nechas. Svym zpusobem to plati pro vsechny. Neprizivujte hadky, bavte se normalne. Dosahnete jen toho, ze se to zas bude warnovat a mazat. Jste tomu hodne blizko.

 

presi: to samy se mi taky nekolikrat stalo, a nenasel jsem reseni :)

 

Rozkaz sefe ... :(

Link to comment
Share on other sites

Take oznamuju, ze v Aldebaranu a Prontere uz je takovy invest, ktery me donutil splnit co jsem slibil - pokud behem nasledujiciho tydne a pul (do pristi soboty) o tyto hrady nebudou zadne boje, nebo utocnici vymizi driv nez vyjdou z pasti (obrazne receno, zkratka budou bez sance), budu donucen omezit drop truhel. Nejspis tak, ze budou z hradu padat kazdy den maximalne 2 truhly (spolecna + specificka) az do doby, nez se v hradech opet zacne bojovat.

Vstupuje v platnost ode dneska v Prontere.

 

P.S.: po dohode mezi sebou zkuste navrhnout nejaky reseni (rozumny). Je to predevsim na vas

Link to comment
Share on other sites

Vstupuje v platnost ode dneska v Prontere.

 

P.S.: po dohode mezi sebou zkuste navrhnout nejaky reseni (rozumny). Je to predevsim na vas

No co k tomu muzu rict, tak jedine, co se stane bude, ze na GW uz nebude chodit vubec nikdo. :) Neni duvod branit 2 truhly.

 

Moznost je breaknout ali. Coz:

1) mi neni prijemne, pac bych mel ze dne na den utocit na lidi, se kteryma sem ted hodne dlouho branil/utocil spolecne.

2) mozna pomuze a ozivi nejake boje.

 

Jinak kdyz by se ali breaknuly, tak kdybychom utocili my na alde, tak u nas ty truhly zustanou 2? Jestli je podminka utocit na prontu.

 

Nakonec bych rekl, ze mi to pripomina to, co mel jednu dobu Rithvariel v signature. Neco o nejlepsich bezcich a rezani nohou a tak...

Link to comment
Share on other sites

Nakonec bych rekl, ze mi to pripomina to, co mel jednu dobu Rithvariel v signature. Neco o nejlepsich bezcich a rezani nohou a tak...

Aniz bych chtel cokoli jineho nez rejpnout, tak v pripade te Pronty by se pravdepodobne rezalo spise pr... zadky nez nohy :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...