Jump to content
Reborn fórum

Nove GW


Koca

Recommended Posts

  • Replies 781
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Už jste se skoro dobrali k jádru vÄci, nás to taky zají­má :)

 

Vis ono to je tezky. At uz ja, nebo ryba nebo "ten, jehoz jmeno nesmime vyslovit", mame vsichni svoji pravdu a ani jeden neprizname pravdu toho druhyho(mg to je divna veta:D) Me jenom nejvic dostava jak se do toho montujou lidi co o tom vubec nic nevedi, a misto kloudnyho slova melou sracky. Jak prekvapive. :)

 

Mesic pred lednovim srazkem sem psal nagimu na ajsku, ze si nase spory vyridime na srazu, ale on tam bohuzel moc hovornej nebyl. :)

Co se da delat, hold to zustane u pomluv, a hazeni spiny :D

Link to comment
Share on other sites

Vis ono to je tezky. At uz ja, nebo ryba nebo "ten, jehoz jmeno nesmime vyslovit", mame vsichni svoji pravdu a ani jeden neprizname pravdu toho druhyho(mg to je divna veta:D) Me jenom nejvic dostava jak se do toho montujou lidi co o tom vubec nic nevedi, a misto kloudnyho slova melou sracky. Jak prekvapive. :)

 

Mesic pred lednovim srazkem sem psal nagimu na ajsku, ze si nase spory vyridime na srazu, ale on tam bohuzel moc hovornej nebyl. :)

Co se da delat, hold to zustane u pomluv, a hazeni spiny :D

no ze ty mas pravdu se tak casto nestava protoze donich rejpes casto a tim padam to přikraÄlujeÄ

 

nic si z toho nedelej me taky sliboval jak si dame pifko a budeme kamaradi , nakonec se nepriblizil bliz nez na 3m :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
btw uz ste s tim "tulak je mastr nejvetsi my udelali serveru nejvetsi sluzbu kdyz sme se ho ujali yeah" dost trapni... :in_love::sadbye::in_love::fool:

 

Wtf? Ja mel osobne Tulaka rad a je mi docela lito, ze prestal hrat(i kdyz je pravda, ze obcas byl hodne sveraznej :) ). Tak nvm co to tady zase meles.

 

A co se Nagiho tyce. Pamatuju jak jsme na nej cela ali nadavala, ze diky nemu je vas jak psu. Omg proberte se, dyt on naverboval skoro vsechny lidi. Vzdycky jsem nekomu napsal proc je u RNR a on na to: "Nagi me presvedcil at to k nim jdu zkusit." Co se jeho odchodu z guildy tyce, tak do toho nevidim, ale vim, ze jakmile to prestal vest Dark a Nagi se nestaral o nabor lidi, tak to slo s vama z kopce(viz doybti Rachelu).

Link to comment
Share on other sites

Wtf? Ja mel osobne Tulaka rad a je mi docela lito, ze prestal hrat(i kdyz je pravda, ze obcas byl hodne sveraznej :in_love: ). Tak nvm co to tady zase meles.

 

A co se Nagiho tyce. Pamatuju jak jsme na nej cela ali nadavala, ze diky nemu je vas jak psu. Omg proberte se, dyt on naverboval skoro vsechny lidi. Vzdycky jsem nekomu napsal proc je u RNR a on na to: "Nagi me presvedcil at to k nim jdu zkusit." Co se jeho odchodu z guildy tyce, tak do toho nevidim, ale vim, ze jakmile to prestal vest Dark a Nagi se nestaral o nabor lidi, tak to slo s vama z kopce(viz doybti Rachelu).

 

to si psal kazdemu z tech co to za pár dní­ leavli? :sadbye:

 

tam neslo o nabor lidi to proc byl dobyty rachel... to je dobra hovadina tahle teorie s naborem :in_love:

Link to comment
Share on other sites

Wtf? Ja mel osobne Tulaka rad a je mi docela lito, ze prestal hrat(i kdyz je pravda, ze obcas byl hodne sveraznej :in_love: ). Tak nvm co to tady zase meles.

ale dycky se proste na tulaka dostane rec a dycky to skonci jak sem psal, a je fuk kdo (z TPF), kde a kdy pise, dycky dycky dycinky tulak... who cares?

A co se Nagiho tyce. Pamatuju jak jsme na nej cela ali nadavala, ze diky nemu je vas jak psu. Omg proberte se, dyt on naverboval skoro vsechny lidi. Vzdycky jsem nekomu napsal proc je u RNR a on na to: "Nagi me presvedcil at to k nim jdu zkusit." Co se jeho odchodu z guildy tyce, tak do toho nevidim, ale vim, ze jakmile to prestal vest Dark a Nagi se nestaral o nabor lidi, tak to slo s vama z kopce(viz doybti Rachelu).

pravda pravda... (majk se muze zahrabat :in_love: )

 

a rybo a stim ze odejde vetsina lidi se pocitalo, ale na rebu byl v tebo kazdy novy hrac co mel zajem neco delat docela plus

Edited by presi
Link to comment
Share on other sites

to si psal kazdemu z tech co to za pár dní­ leavli? :sadbye:

 

tam neslo o nabor lidi to proc byl dobyty rachel... to je dobra hovadina tahle teorie s naborem :in_love:

Je pravda ze s naborem lidi dobiti rachelu opravdu nema co delat ... ale asi vsichni vedi proc se rachel dobil a proc jste ho nebyli schopny vzit zpatky :in_love:

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Je pravda ze s naborem lidi dobiti rachelu opravdu nema co delat ... ale asi vsichni vedi proc se rachel dobil a proc jste ho nebyli schopny vzit zpatky :in_love:

To bolo skor o tom, ze r+r nemali od dob darka a formiho schopne GiM a bez schopneho vedenia je aj z bandy individualne dobrych hracov snuzka sracek.

 

Rodix...

Link to comment
Share on other sites

Je pravda ze s naborem lidi dobiti rachelu opravdu nema co delat ... ale asi vsichni vedi proc se rachel dobil a proc jste ho nebyli schopny vzit zpatky :sadbye:

Ryba, alespon pise poradne Cesky. Nagi, kdyz neco dobudes tak to ziskas tzn. Y :in_love:

 

Sry ale neuhlidal sem se :in_love:

Link to comment
Share on other sites

Ryba, alespon pise poradne Cesky. Nagi, kdyz neco dobudes tak to ziskas tzn. Y :in_love:

 

Sry ale neuhlidal sem se :in_love:

Ale ale ale ty profiku dohliziteli nech si svoji kritiku pravopisu. Rybka tam ma totiz taky spatne I/Y : " ale pokud berete jen pomahat darkovi jako pomoc rnr za SVICH dob tak OK"

 

Mimoto, poradne cesky neni jen I/Y, ale take diakritika a velka a mala pismena, mozna prehodnot svuj postik. :sadbye:

 

Probuh, jak tady muzete jeste upozornovat na neci pravopis, jestli mezi nama nehraje ucitelka cestiny, tak mlcte radsi uz.

Edited by DarkLord
Link to comment
Share on other sites

To bolo skor o tom, ze r+r nemali od dob darka a formiho schopne GiM a bez schopneho vedenia je aj z bandy individualne dobrych hracov snuzka sracek.

 

Rodix...

jmeno formi nemá v tehle vetÄ co dÄlat :sadbye:

 

 

 

Radči dva post hunty než kopa ****** rybo :in_love:

 

tak mi rozeber co tam je tak ÄpatnÄ v tom že je to kopa *****

 

Ale ale ale ty profiku dohliziteli nech si svoji kritiku pravopisu. Rybka tam ma totiz taky spatne I/Y : " ale pokud berete jen pomahat darkovi jako pomoc rnr za SVICH dob tak OK"

 

Mimoto, poradne cesky neni jen I/Y, ale take diakritika a velka a mala pismena, mozna prehodnot svuj postik. :in_love:

 

Probuh, jak tady muzete jeste upozornovat na neci pravopis, jestli mezi nama nehraje ucitelka cestiny, tak mlcte radsi uz.

ted si taky hrajes na pani ucitelku , kdyby ses radsi ucil ty prava nebo co tÄ to nutí­ na té Äkole

Edited by Fisch4u
Link to comment
Share on other sites

Ryba, alespon pise poradne Cesky. Nagi, kdyz neco dobudes tak to ziskas tzn. Y :in_love:

 

Sry ale neuhlidal sem se :in_love:

 

ked uz nie je o com pisat, tak sa vzdy da obratit na gramatiku (osvedcena metoda, ked uz nie je o com)....coz je poriadny OT, tak ako co teraz pisem ja :sadbye:

Link to comment
Share on other sites

Kazdopadne nechapu, proc kazdy jen krafe a nic nedela pro to aby to zmenil.

Protoze kafrani je easy a fun, zatimce neco udelat ...

mega ot, ale k tem prizpevku vyse se to hodi :in_love:

Link to comment
Share on other sites

 

Rybo ... hlavnÄ že ty hrajeÄ velkou ulohu :in_love:

 

A uz me to s Váma nebavim, svoji 100 sem si dal ... tim koncim na tema vyjadrovani co sem pro rnr udelal a ne ... vsak bylo videt jak rnr dopadli kdyz tam teda dark nebyl .... nejdriv padlo alde se slovy volna zabava a posleze rachel ... se slovy stejne si ho dobijem z5 ...

Edited by F0rm1
Link to comment
Share on other sites

Perte se a zerte se, rozpadnete se a rozdejte eq a smazte postavy! :in_love:

 

Ale uplne nejlepsi by bylo abyste se rozpadli na 2 nebo vice guild kde by vase vzajemna nenavist zavadala pricinu k tuhym bojum na gw. :in_love:

 

Mel bych pro znepratelenou guildu i fajn jmeno - RRNR

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...