Jump to content
Reborn fórum

Nove GW


Koca

Recommended Posts

  • Replies 781
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak mi povez, co pekneho jsi pro rnr udelal, at si to teda dokazu predstavit jak rikas:))

 

Udelal toho pro ni dost. Ja jako PFko sem ho tehdy za to dost nemoh vystat (ne jen ja) a to je snad slusna reputace :-). U tebe clovek ale ani nevedel co hrajes, kdy hrajes, za koho hrajes :D

Link to comment
Share on other sites

Udelal toho pro ni dost. Ja jako PFko sem ho tehdy za to dost nemoh vystat (ne jen ja) a to je snad slusna reputace :-).

demence íştoÄí­? jinak si to nedokažu přeložit , budete muset udelt PFT slovní­k

Edited by Fisch4u
Link to comment
Share on other sites

Guest a.ndre.w
demence íştoÄí­? jinak si to nedokažu přeložit , budete muset udelt PFT slovní­k

imho lol.. uz se vyhybas v postech slovum kde bys ukazal pravou d****** ty?

aza mel pravdu.. formi ve sve dobe pusobeni v RnR delal hodne lidem u zadku vetry z jeho naborovych akci a rozhodne se ukazal vic nez nejakej leontinka.. co ze vlastne hral?

 

edit.. btw na co novej slovnik kdyz se muze pridat do tulactiny..

Edited by a.ndre.w
Link to comment
Share on other sites

imho lol.. uz se vyhybas v postech slovum kde bys ukazal pravou d****** ty?

aza mel pravdu.. formi ve sve dobe pusobeni v RnR delal hodne lidem u zadku vetry z jeho naborovych akci a rozhodne se ukazal vic nez nejakej leontinka.. co ze vlastne hral?

 

edit.. btw na co novej slovnik kdyz se muze pridat do tulactiny..

proc pouzivas ******?

diky jeho naborovemu pusobeni rnr malem skoncilo existenci :D to nikoho nezajima , a to ukazal ví­c nez zajic to je fakt

ja necejtim nejak ze by toho pro rnr nejak moc udelal diky cemu by ho meli uctivat nebo tak neco , ale pokud berete jen pomahat darkovi jako pomoc rnr za svich dob tak OK

Link to comment
Share on other sites

Guest a.ndre.w

tady se resilo kdo udelal pro guildu vic.. jestli leontina nebo formi.. precti si to znova

 

ty hvezdicky jednoduse.. nechcu si spinit svoje warn konto, vyuziju to nekde jinde a lip

Link to comment
Share on other sites

tady se resilo kdo udelal pro guildu vic.. jestli leontina nebo formi.. precti si to znova

 

ty hvezdicky jednoduse.. nechcu si spinit svoje warn konto, vyuziju to nekde jinde a lip

 

tady se resilo puvodne co udelal nagi , to kdo vic si vnesl až ty

 

warn konto :D delas jako kdyby si jeste hral

Link to comment
Share on other sites

Guest a.ndre.w

ja reagoval na tvuj post kterym si se snazil ehm.. setrit azu? hh.. a ten se tech dvou tykal, pokud si resil to predtim tak fajn ale v tom pripade se kazdej bavil o necem jinem..

 

ne nehraju ale za to forum to stoji xD

Link to comment
Share on other sites

neco ubožejÄí­ho by si nemÄl na sladu?

 

Ja jen huntim 100 postu me je to fak tjedno co si myslite ... jestli sem delal pro rnr kulovy tak je to asi pravda kdyz si to mysli vetsina tak to asi tak bude ....

 

Akorat mi prijde zabavny ze to resej lidi co tehny vubec nehrali ...

Link to comment
Share on other sites

ja reagoval na tvuj post kterym si se snazil ehm.. setrit azu? hh.. a ten se tech dvou tykal, pokud si resil to predtim tak fajn ale v tom pripade se kazdej bavil o necem jinem..

 

ne nehraju ale za to forum to stoji xD

setrit azu? ironicke posty opravdu maji velkou vahu a musime je branit - to je vaÄe moto? :D

 

cist kraviny na to cas mas , kdyby si radsi delal neco uzitecnejsiho :)

Link to comment
Share on other sites

Ja jen huntim 100 postu me je to fak tjedno co si myslite ... jestli sem delal pro rnr kulovy tak je to asi pravda kdyz si to mysli vetsina tak to asi tak bude ....

 

Akorat mi prijde zabavny ze to resej lidi co tehny vubec nehrali ...

 

já nehrál?

ja nevim co si delal potajnu , me minkdy nikdo nic nerekne tak nevim

a nebo to bylo to jak si rikal ze zabijes rodixe jak ho potkas? jako priklad utuzovani moralky a takvejch vecí­

a nebo zasluhy za hloupe posty na foru?

ja fakt nevim

 

akorat je fajn ze si nabral pačiho , ten vydržel - to je plus ktere mas u rnr

Edited by Fisch4u
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...