Jump to content
Reborn fórum

Nove GW


Koca

Recommended Posts

jak konkurence? jako tenkrát když sem sÄdÄl před hradem a nabí­hal tam kuba, hammers apod? to sem neplánoval leavnout zrovna kvůli tomu, že nÄkdo půjde, to sem netučil, to bylo bezprostřednÄ po vybodování­ :rolleyes:

 

osvÄž si pamÄÂť trochu lí­p :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 781
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Libi se mi, jak se tady hadaji RNR mezi sebou. Todle ma uroven.

 

Kluci, bezte si to resit na vase forum nebo mejte soudnost a pomlouvejte nekoho, kdo neni z vasich vlastnich rad :shifty:

jak o nÄm mužeÄ řist že je rnr? toho se už davno vzdal :rolleyes:

klidne muzem pomlouvat PFT , ja se klidne přidam :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Co se tyce presiho, to radsi no coment, nebudu vyvolavat flejm...

:):lookaround::) :) :megalol::) ty se mi snad zdáÄ (poslední­ post tu na dlouho :D )

 

jo rybo zahraj si na moji externí­ pamÄÂť a připomeř mi to :)

 

Baraka: LuKe má pravdu, pragl je divné mÄsto... :D

Edited by presi
Link to comment
Share on other sites

blablablalaaaaaa

:lookaround:

jj presne, taky si myslim ze ve stredu byli hezke GW. dekuju hlavne FoE ze nam to prisli zprijemnit a RNR ze nam to zprijemnit neprisli:)

 

jo a kluci, PMka maji taky svoje kouzlo xD

 

edit: me tak napada... ja jsem taky OT, tohle melo patrit do topicku vedle. no co, aspon zapadnu. :)

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

hmm tak som si v geffene hodil komercny invest 4 s tym ze za 60k je to fajn sanca na oca... neobjavila sa ziadna truhlicka. tak reku hadam ze sa menilo nastavenie investu a zvysil som ho na 6... a dnes zasa ziadna truhlicka o.O

 

moze mi to niekto vysvetlit?

Link to comment
Share on other sites

hmm tak som si v geffene hodil komercny invest 4 s tym ze za 60k je to fajn sanca na oca... neobjavila sa ziadna truhlicka. tak reku hadam ze sa menilo nastavenie investu a zvysil som ho na 6... a dnes zasa ziadna truhlicka o.O

 

moze mi to niekto vysvetlit?

 

staci jen cist novinky:

10. íşnora 2009 - Reborn Team» Diky chybe zpusobene na konci ledna (prehozeni poradi truhel, ve kterem se spawnuji), se spawnoval dvojnasobek spolecnych truhel. Jako kompenzaci a trest guildam za nenahlaseni se ode dneska po dobu minimalne dvou tydnu budou spawnovat pouze specificke truhly. [Koca]

 

coz znamena, jedna truhla je za 4 body investu, ale prvni truhla je ta spolecna, ale ty ted nepadaji. takze sanci na truhlu je az od investu 8

Link to comment
Share on other sites

ajooo ono to plati az do odvolani :shifty: jsem si nejak nevsiml toho "po dobu minimalne dvou tydnu".

no neda se nic delat.

 

ROFL ty bych chtel vedet jestly se v gefenu vysplha invest na 8

 

mno kluci jen pro vas jsem si trochu priplatil, at mate radost.

>geffensky invest<

a lamejte si hlavu jako ja :P

 

edit: chjo lidi, tim chci jen naznacit ze jsem medzi dvema GW zvedl invest o 8...

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

ajooo ono to plati az do odvolani :shifty: jsem si nejak nevsiml toho "po dobu minimalne dvou tydnu".

no neda se nic delat.

 

 

 

mno kluci jen pro vas jsem si trochu priplatil, at mate radost.

>geffensky invest<

a lamejte si hlavu jako ja :P

 

edit: chjo lidi, tim chci jen naznacit ze jsem medzi dvema GW zvedl invest o 8...

 

ehm, 4dny, 4x2 komercni investy. to je 8.... nad cim si mame lamat hlavu ?

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
ted budu asi za lamu, ale vzdy slo medzi dvema gw investovat pouze dva krat a to maximalne o dva... tedy invest +4, vic ani tuk...

Nebylo to v dobe SE, kdy neslo 2(3, nevim) SE dny investovat klasiku? jinak: streda pred pulnoci, ctvrtek, patek, sobota pred GW by melo jit, ne?

Link to comment
Share on other sites

Nebylo to v dobe SE, kdy neslo 2(3, nevim) SE dny investovat klasiku? jinak: streda pred pulnoci, ctvrtek, patek, sobota pred GW by melo jit, ne?
jj za SE dob slo hrad investovat pouze v den GW v hradu a den pote. Ted muzes investovat kazdy den kazdy hrad. jak psal anakin 4x2 :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...