Jump to content
Reborn fórum

System - [Uspechu]


Mitheress

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zkoumame ruzny veci a zjistujeme duvody lagu, abychom minimalizovali riziko, ze se do serveru koupi nova vec, ktera avsak lagy nezpusobuje. Momentalne je podezreni na disk - procesor dost casto ceka nez se provedou I/O operace. Zkusime znacne zredukovat zapisy na disk jak z eAtheny, tak z databaze a ostatnich aplikaci a v sobotu po GW budeme opet vedet vice. Diky za trpelivost

Link to comment
Share on other sites

Zadani neni, v prvni fazi je treba objevovat a delat uspechy nahodne. Na konci dubna bude seznam vsech.

Plati to jeste ? ;)

 

Dal se chci zeptat na dukazni listiny. Byl jsem se podivat do domecku, ale zadny truhly tam nemam. Je na to potreba mit v domku neco spesl nastaveny? Nebo se jen smazli s nedavnym restartem, nebo jeste nejsou ?

Link to comment
Share on other sites

Plati to jeste ? ;)

 

Dal se chci zeptat na dukazni listiny. Byl jsem se podivat do domecku, ale zadny truhly tam nemam. Je na to potreba mit v domku neco spesl nastaveny? Nebo se jen smazli s nedavnym restartem, nebo jeste nejsou ?

Seznam bude, az bude. Pracuje se na nem.

 

Dukazni listiny, zatim nejsou, ale vse je pripraveno a s pristim patchem pujdou na ostry.

Link to comment
Share on other sites

Dotaz, vsechny uspechy co jsou napsany na wiki jsou funkcni? Napr. by me zajimal berserk a vypiti 100 zelenych behem 15 vterin :D

 

Edit: a taky jestli svatba a adopce ditete bude brano za uspech i zpetne :D tzn.jestli ho budou mit splneny i lidi co uz svatbu meli a dite maji taky ;). Predpokladam ze jo, ale lepsi se zeptat.

Edited by Dark Warrior
Link to comment
Share on other sites

Dotaz, vsechny uspechy co jsou napsany na wiki jsou funkcni? Napr. by me zajimal berserk a vypiti 100 zelenych behem 15 vterin :D

 

Edit: a taky jestli svatba a adopce ditete bude brano za uspech i zpetne :D tzn.jestli ho budou mit splneny i lidi co uz svatbu meli a dite maji taky :). Predpokladam ze jo, ale lepsi se zeptat.

add prvni dotaz

vse by melo byt funkcni, pokud prece jen pochybujute, napiste mi PM overim to. Kazdopadne na berserk je treba Dukazni listiny (zatim nejsou v dropu) a 100 zelenych 100% funguje ;)

 

Na vsechny tyto stavy, ktere slo nabyt jiz drive je Dukazni listina.

Link to comment
Share on other sites

add prvni dotaz

vse by melo byt funkcni, pokud prece jen pochybujute, napiste mi PM overim to. Kazdopadne na berserk je treba Dukazni listiny (zatim nejsou v dropu) a 100 zelenych 100% funguje :D

 

Na vsechny tyto stavy, ktere slo nabyt jiz drive je Dukazni listina.

 

Aha.Takze radsi si pockat az budou funkcni dukazni listiny a pak zkouset delat uspechy :D .Dik

Link to comment
Share on other sites

Možná sem to přehlí­dnul ale v uveřejnÄném seznamu íşspÄchů asi chybí­ íşspÄch [plantážní­k] ;)

 

Uz upraveno, diky za nahlaseni :D Pokud byste nasli nejaky jiny uspech, ktery tam neni, prosim, napiste mi ho tu a ja ho tam doplnim, diky :D

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
Na vsechny tyto stavy, ktere slo nabyt jiz drive je Dukazni listina.

Bylo by mozny nejak oznacit uspechy na ktery je potreba listina?

Ted jsem neco zkousel a Ucko jsem nedostal zadny. Konkretne:

[Kdo huntí­, má equip] - BuÄ Älenem guildy, která má alespoř 30 bodů v Guild huntech. - tohle splnuju

[Totální­ přetí­žení­] - Unes, co dokážeÄ a nech se prevážit. - nenapada me kde/jak prevazit

[MénÄ není­ nikdy ví­ce] - MáÄ 100M zenů? Tak se ukaž!

[VeteÄní­k] - Sbí­ráÄ každou blbost a vÄe dáváÄ do kafry? Zaplř ji celou!

[Manekýn] - MilujeÄ, když jsi středem pozornosti. Ale s jední­m obleÄení­m nikdy zají­mavý nebudeÄ. Zí­skej 25 různých druhů ÄepiÄek a stař se hvÄzdou. - jsem si vzal ruzny capky z kafry a postupne si je nasadil a nic

 

A dotazy:

[berserk!] - BijeÄ se jako Äábel, dosáhni 190 aspd! - jak mam tohle udelat s hp ??

[buÄ při tom!] - Velké tažení­ na Yogg Sarona? ... - co/kde je Yogg Saron ?

[Zelená se line záře] - Zelená je prostě nejlepÄí­ chlast! Ale dokážeÄ vypí­t 100 panáků za 15s? - pres kolecko mysi potim bud pomalu, nebo me odpoji server (asi 10x)

[Není­ Äas, ztrácet Äas] - Dokončit hunt bez Äasového limitu není­ žádná výzva. Ukaž, že nejsi žádný zaÄáteÄní­k a dokonči 10 huntů bÄhem jedné hodiny. - tohle dokaze leda ze jsi zacatecnik a mas hunty pro zacatecniky, nebo pro lidi kterym se odemknou nesplneny hunty z novice zony. Nejrychlejsi hunty ktery mam k dispozici jsou tak na skoro celou hodinu. A takovej Fee kterej ma k dispozici uz jen hunty mobu co maj respawn nekolik desitek minut popr. hodiny to asi taky neda. Pokud se to teda nepocitala za celou partu dohromady (parta 10ti lidi a kazdej udela jeden hunt).

Link to comment
Share on other sites

A dotazy:

[buÄ při tom!] - Velké tažení­ na Yogg Sarona? ... - co/kde je Yogg Saron ?

tam jde hlavnÄ o toto: Stař se Älenem dvacetiÄlenné party. :D Je jedno, kdo nebo co to je (proto je tam něco, co na rebornu neexistuje), ale stejnÄ potřebujeÄ partu :D

 

Na co je potřeba důkazní­ listiny, snad bÄhem dneÄka dopí­Äu.

Link to comment
Share on other sites

Bylo by mozny nejak oznacit uspechy na ktery je potreba listina? - Urcite, pracuje se na tom

Ted jsem neco zkousel a Ucko jsem nedostal zadny. Konkretne:

[Kdo huntí­, má equip] - BuÄ Älenem guildy, která má alespoř 30 bodů v Guild huntech. - tohle splnuju - DK

[Totální­ přetí­žení­] - Unes, co dokážeÄ a nech se prevážit. - nenapada me kde/jak prevazit - DK

[MénÄ není­ nikdy ví­ce] - MáÄ 100M zenů? Tak se ukaž! - DK

[VeteÄní­k] - Sbí­ráÄ každou blbost a vÄe dáváÄ do kafry? Zaplř ji celou! - tohle si nejsem uplne jistej.. melo by to fungovat tak, ze ji naplnis a pri dalsi otevreni se ucko splni. Jestli to tak neni, tak bud jeste neni ucko nahozeno na ostry, je tam jeden SQL dotaz, jeste se jedna o jeho pouziti a nebo je to rozbite, pockej na restart

[Manekýn] - MilujeÄ, když jsi středem pozornosti. Ale s jední­m obleÄení­m nikdy zají­mavý nebudeÄ. Zí­skej 25 různých druhů ÄepiÄek a stař se hvÄzdou. - jsem si vzal ruzny capky z kafry a postupne si je nasadil a nic - DK

 

A dotazy:

[berserk!] - BijeÄ se jako Äábel, dosáhni 190 aspd! - jak mam tohle udelat s hp ?? - nevim premyslej

[buÄ při tom!] - Velké tažení­ na Yogg Sarona? ... - co/kde je Yogg Saron ? :D

[Zelená se line záře] - Zelená je prostě nejlepÄí­ chlast! Ale dokážeÄ vypí­t 100 panáků za 15s? - pres kolecko mysi potim bud pomalu, nebo me odpoji server (asi 10x) :D

[Není­ Äas, ztrácet Äas] - Dokončit hunt bez Äasového limitu není­ žádná výzva. Ukaž, že nejsi žádný zaÄáteÄní­k a dokonči 10 huntů bÄhem jedné hodiny. - tohle dokaze leda ze jsi zacatecnik a mas hunty pro zacatecniky, nebo pro lidi kterym se odemknou nesplneny hunty z novice zony. Nejrychlejsi hunty ktery mam k dispozici jsou tak na skoro celou hodinu. A takovej Fee kterej ma k dispozici uz jen hunty mobu co maj respawn nekolik desitek minut popr. hodiny to asi taky neda. Pokud se to teda nepocitala za celou partu dohromady (parta 10ti lidi a kazdej udela jeden hunt). ;)

Link to comment
Share on other sites

[Zelená se line záře] - Zelená je prostě nejlepÄí­ chlast! Ale dokážeÄ vypí­t 100 panáků za 15s? - pres kolecko mysi potim bud pomalu, nebo me odpoji server (asi 10x)

ZkouÄeno nÄkolikrát, nikdy jsem nemÄla problém s odpojení­m serveru a splnila jsem to vždycky napoprvé. A to jenom maÄkam jedno tlaÄí­tko.

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
ZkouÄeno nÄkolikrát, nikdy jsem nemÄla problém s odpojení­m serveru a splnila jsem to vždycky napoprvé. A to jenom maÄkam jedno tlaÄí­tko.

Respekt ... nj ja nikdy nepotil a klavesnici mam uz skoro 10let stejnou .. budu se snazit.

 

[sbÄratel] - Každý něco sbí­rá - panenky, známky. Ty ses ale nadchl pro karty. Posbí­rej 99 různých karet. - tohle je hadam taky na DK

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...