Jump to content
Reborn fórum

System - [Uspechu]


Mitheress

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest jirkan
rucne ne? oskenovat rodnej list, prilozit fotku, poslat ti to na mail a uala, je tu uspech =)

Vsechno jde automatizovat - pokud se nekdo od nejakeho data zacne s pulhodinovymi az hodinovymi intervaly logovat do hry po dobu nekolika mesicu (protoze na tu chvili nema cenu spat) bez ohledu na denni ci nocni dobu, obcas je tam max 2hodinova spankopauza a ani pri zmene IP se rezim loginu nemeni, tak je to bud bot nebo Ucko pro rodice :megalol:

 

Taky to v pozdejsi dobe lze doplnit detekci ruznych ioa;e4qr39if;oafncAsw v chatlogu, ale to uz je advanced programming (a bez predchoziho testu muze dojit k negativni detekci kocky) :laughing1:

Edited by jirkan
Link to comment
Share on other sites

Par otazek a mozna nejaka kritika. Pocita se s tim ze uspechy v tedle podobe uz zustanou? Mozna by to mel bejt jen takovej dlouhej event (1-3 mesice) a na konci nejaka pekna capka s def 3 jen jako aby bylo videt kdo byl nej.

Celkem bych uvital kdyby ty snadny zmizely at to ma nejakou uroven a zustaly tam hlavne takovy co podporujou party a guildy napr. (zabijeni MVP, endless) popr. nejaky haluze (obenau a green poty). To healovani , oblikani equipu, domecky .... me pride trapny. Z domecku bych udelal maly GW pro solisty. Jinak je super, ze GM sou schopny tu hru obohatit ste sikovny :laughing1: . Todle je jen muj pohled. Nekamenujte me.

 

Edit: Kvalitu ne kvantitu.

Edited by Rasho
Link to comment
Share on other sites

Ja spis nechapu, proc za vsechno chcete nejaky odmeny... Zadny odmeny za uspechy proste nebudou. Na to, aby bylo videt, kdo je nej, mas zebricek. Uspechy jsou tu hlavne i proto, aby se ozivili jiz nepouzivane veci, jako napriklad najmy, CTF, udelali se nejaky ty questy na cepky... a healovani mi neprijde spatny, zkus si nahealovat i s priestem 1M, nebo vymysli, jak s nim udelas heal za 5 tisic... Neni to jen o tom, jdi tam, udelej tohle... ale chceme, aby nad tou hrou hraci premysleli a ne jen slepe sli. Novacci maj aspon duvod se podivat na herni mechaniku, treba se i zacnou o tu hru zajimat a ne jen slepe jit :rolleyes: Jinak ne kazdy miluje party a lidi kolem sebe, tak i jim musis dat sanci neco dokazat sam :) Uspechy jeste budou pribyvat, neco se mozna jeste malinko upravi...

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
No je tam finta, ze nie len bez zbrane, ale uplne nahy.

Jestli je mysleno [Hlavou zed neprorazis] tak tam nemusis byt uplne bez eq (nebo je to bugnuty).

Link to comment
Share on other sites

zkus si nahealovat i s priestem 1M, nebo vymysli, jak s nim udelas heal za 5 tisic...

Urcite to healovanie za 1M funguje, spravil to uz niekto? Predvcerom som otrocil asi hodinu v pvp a nic (aj ked s creatorom :rolleyes: )

 

A healnutie za 5k sa mi tiez nezda, urcite to const aspon skusal, a overil si ci sa tie predmety ktore pouzil daju na reborne ziskat? :)

Link to comment
Share on other sites

Urcite to healovanie za 1M funguje, spravil to uz niekto? Predvcerom som otrocil asi hodinu v pvp a nic (aj ked s creatorom :rolleyes: )

 

A healnutie za 5k sa mi tiez nezda, urcite to const aspon skusal, a overil si ci sa tie predmety ktore pouzil daju na reborne ziskat? :)

white lady muze padnou vzdycky ne? ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
white lady muze padnou vzdycky ne? :rolleyes:

Zkousel jsem to pocitat, ale nenasel jsem poradnej calculator, kterej by dobre pocital plusnuti sor a znal diablos ringy, regeneration potion, ... obavam se ze bez bacsojin card to nepujde.

Link to comment
Share on other sites

 

BuÄ poÄí­tám ÄpatnÄ nebo to vážnÄ u nás bez white lady nejde. NejvyÄÄí­ reálný healbreak je na 165 int + 20% mediÄko, 20% regen pot, 10% dva diablos ringy, 15% +10 sor, +6% dia roba. 165 int dá na 99 lvlu 2772 heal + 71% = 4740

JeÄtÄ možnost, neví­m jestli se za heal poÄí­tá healbombování­ pří­Äer, pot pitcher, manželský skill. Jinak by jediná Äance byla heal od paly z gospela.

Link to comment
Share on other sites

Jsem zpet z vikendu a zodpovim par dotazu a pripominek:

 

- kontroluje to obe ruce

- 1M nahelaovano - pocita se pouze effektivni heal = to co opravdu lidem nahealujete.

- healnout za vic jak 5k - nevztahuje se to jen na skill Heal

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
A healnutie za 5k sa mi tiez nezda, urcite to const aspon skusal, a overil si ci sa tie predmety ktore pouzil daju na reborne ziskat? :rolleyes:

Znam par BC slepic co to uz maji :)

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
Znam par BC slepic co to uz maji :rolleyes:

Jestli to melo bejt ciste pro bc slepice, tak se mohlo dat 10tisic a ne jenom 5 :)

Link to comment
Share on other sites

BuÄ poÄí­tám ÄpatnÄ nebo to vážnÄ u nás bez white lady nejde. NejvyÄÄí­ reálný healbreak je na 165 int + 20% mediÄko, 20% regen pot, 10% dva diablos ringy, 15% +10 sor, +6% dia roba. 165 int dá na 99 lvlu 2772 heal + 71% = 4740

JeÄtÄ možnost, neví­m jestli se za heal poÄí­tá healbombování­ pří­Äer, pot pitcher, manželský skill. Jinak by jediná Äance byla heal od paly z gospela.

 

Já ví­m jak by to možná Älo :rolleyes: vyber undead moba s slabostí­ na holy 200%, dej mu lexu a "vyleÄ ho".... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
To právÄ neví­m jestli to funguje na healbombování­ mobů. Ale to by bylo dost jednoduchý, jsem vidÄl betra jak healbombil raggedy za 4k+ bez lexy

Nefunguje, zkousel jsem to pred nekolika dny.

 

Edit: A zase jsem nedostal ucko za ritualni obet - tentokrat jsem dal pickyho rodkou a nic :)

Edited by betr
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...