Jump to content
Reborn fórum

System - [Uspechu]


Mitheress

Recommended Posts

Guest betr
taky jsem nikdy moc nepotovala, na priestovi to nikdy nebylo moc potreba .)

Tak chyba je jinde. Me to proste nepotuje. Zkousel jsem mackat jedno tlacitko v textovym editoru a za 15s to stihnu zmacknout 300 krat. Kdyz mackam stejny tlacitko stejne rychle ve hre, tak se ke stovce ani zdaleka nepriblizim. Pri pouziti (krokovaciho) kolecka na mysi toho vypiju taky mnohem min nez kolik natocim.

Pocitac to stihat musi, pripojeni k netu -ping prumer 20, pl 10%, tak zeby to bylo kvuli pl ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Baalberith
Tak chyba je jinde. Me to proste nepotuje. Zkousel jsem mackat jedno tlacitko v textovym editoru a za 15s to stihnu zmacknout 300 krat. Kdyz mackam stejny tlacitko stejne rychle ve hre, tak se ke stovce ani zdaleka nepriblizim. Pri pouziti (krokovaciho) kolecka na mysi toho vypiju taky mnohem min nez kolik natocim.

Pocitac to stihat musi, pripojeni k netu -ping prumer 20, pl 10%, tak zeby to bylo kvuli pl ?

Mám taký pocit, že za to mí´že MF, skíşs iníş verziu, alebo sa pohraÂť s nastavení­m.

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
Mám taký pocit, že za to mí´že MF, skíşs iníş verziu, alebo sa pohraÂť s nastavení­m.

I kdyz smaznu dinput.dll, tak se nic nezmeni. Na mys mi to hodi chybu Server odpojen a kdyz zbesile mackam jedno tlacitko tak potuju tak napul, nebo se potovani uplne zastavi a musim chvilku pockat, takze nestiham.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith
I kdyz smaznu dinput.dll, tak se nic nezmeni. Na mys mi to hodi chybu Server odpojen a kdyz zbesile mackam jedno tlacitko tak potuju tak napul, nebo se potovani uplne zastavi a musim chvilku pockat, takze nestiham.

Aha, to bude nejaká nová ochrana pred DoS íştokmi? Nenapadá ma niÄ, snáÄ len skíşsiÂť starčieho klienta :drool:

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
Aha, to bude nejaká nová ochrana pred DoS íştokmi? Nenapadá ma niÄ, snáÄ len skíşsiÂť starčieho klienta :drool:

Zkusil jsem Reborn.exe - vytvoreno 25.11.2007, problem stale stejny.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith
Zkusil jsem Reborn.exe - vytvoreno 25.11.2007, problem stale stejny.

KeÄ sa baví­me o klientovi, je reÄ o reexe.exe

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
KeÄ sa baví­me o klientovi, je reÄ o reexe.exe

Pouzivam identicky reexe.exe jako lidi kteri to dali (kontrola pres totalcmd na totoznost).

Zkousel jsem vymazat i vsechny kraviny z RO slozky a zustalo mi jen reexe.exe, palety.grf, reborn.grf, sdata.grf, bingw32.dll, ijl15.dll, Mss32.dll, cps. dll, granny2.dll. Problem porad stejny, zrejme ocharana na strane serveru, nebo mam neco podelanyho v pc. Ale kdyz jinejm lidem to jde.. :/

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith
Pouzivam identicky reexe.exe jako lidi kteri to dali (kontrola pres totalcmd na totoznost).

Zkousel jsem vymazat i vsechny kraviny z RO slozky a zustalo mi jen reexe.exe, palety.grf, reborn.grf, sdata.grf, bingw32.dll, ijl15.dll, Mss32.dll, cps. dll, granny2.dll. Problem porad stejny, zrejme ocharana na strane serveru, nebo mam neco podelanyho v pc. Ale kdyz jinejm lidem to jde.. :/

OK, teraz ma napadá, nejaký software k myči nemáÄ náhodou? Napr. viem, že Logitech umožřuje na každíş aplikáciu nastaviÂť vlastný profil, kde sa dá nastaviÂť napr. rýchlosÂť myči a ako funguje koliesko a pod... to isté pre klávesnicu.

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
OK, teraz ma napadá, nejaký software k myči nemáÄ náhodou? Napr. viem, že Logitech umožřuje na každíş aplikáciu nastaviÂť vlastný profil, kde sa dá nastaviÂť napr. rýchlosÂť myči a ako funguje koliesko a pod... to isté pre klávesnicu.

Jop, mys logitech mx518 (ale nic v adv. options jsem nenastavoval), klavesnice - stara chicony kb-2971.

Vypit to pres mys jsem vzdal, prejedu pres pul stolu a misto stovky co natocim mi postava v lepsim pripade vypije +-10 potu, v horsim me vyhodi server.

Dalsi testovani: v nouzovym rezimu mi hra nejde spustit (zadna chyba, jen se spusti reexe.exe a okamzite ukonci).

Ale zkousel jsem jeste v textaku (pspad) kolik toho napisu a zjistil jsem ze mi tam psani laguje a to i v nouzovym rezimu kdy nejsou spusteny zadny kraviny navic. Treba jednech 15 sec. mi to laguje takrka od zacatku a stihne se zapsat zhruba 100 znaku (pise to vicemene rovnomerne, ale pomalejc nez cvakam). Ale kdyz to zkusim znova s jinym znakem, tak to zacne lagovat az ke konci a behem 15 sec. se zapise pres 350 znaku. Vetsinou to laguje od zacatku, nekdy chvilema jen trochu, chvilema hodne ze to napise jen asi kazde ctvrtej znak. Nekde se to pak na okamzik jakoby dopise, ale vetsinou ne. Posledni test v RO skoncil tak ze mi postava prestala potovat po asi 10ti vypitejch potech, ac jsem do klavesnice busil co to slo. Pri psani do textaku se zapisovani znaku nikdy nezastavi uplne.

Napada nekoho neco jinyho nez to zkusit na jinym pc ? :drool:

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith
Jop, mys logitech mx518 (ale nic v adv. options jsem nenastavoval), klavesnice - stara chicony kb-2971.

Vypit to pres mys jsem vzdal, prejedu pres pul stolu a misto stovky co natocim mi postava v lepsim pripade vypije +-10 potu, v horsim me vyhodi server.

Dalsi testovani: v nouzovym rezimu mi hra nejde spustit (zadna chyba, jen se spusti reexe.exe a okamzite ukonci).

Ale zkousel jsem jeste v textaku (pspad) kolik toho napisu a zjistil jsem ze mi tam psani laguje a to i v nouzovym rezimu kdy nejsou spusteny zadny kraviny navic. Treba jednech 15 sec. mi to laguje takrka od zacatku a stihne se zapsat zhruba 100 znaku (pise to vicemene rovnomerne, ale pomalejc nez cvakam). Ale kdyz to zkusim znova s jinym znakem, tak to zacne lagovat az ke konci a behem 15 sec. se zapise pres 350 znaku. Vetsinou to laguje od zacatku, nekdy chvilema jen trochu, chvilema hodne ze to napise jen asi kazde ctvrtej znak. Nekde se to pak na okamzik jakoby dopise, ale vetsinou ne. Posledni test v RO skoncil tak ze mi postava prestala potovat po asi 10ti vypitejch potech, ac jsem do klavesnice busil co to slo. Pri psani do textaku se zapisovani znaku nikdy nezastavi uplne.

Napada nekoho neco jinyho nez to zkusit na jinym pc ? :drool:

UložiÂť si to na vÄetky 3 liÄty bm a stláÄat vÄetky 3 tlaÄí­tka naraz?

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
UložiÂť si to na vÄetky 3 liÄty bm a stláÄat vÄetky 3 tlaÄí­tka naraz?

Stovku potu chlastam mirne nad 20 vterin (zkouseno 2x), do txt souboru napisu tesne pod 300 znaku (zkouseno taky 2x).

Uz jsem prochlastal vic zenu za gp nez jakou maj cenu vsechny moje prochlastany wp na gw od zacatku roku :/

Link to comment
Share on other sites

Betre, ani sa ti necudujem, ze to nenamackas. Dnes mne(ale nie len mne, viacerí­ sa v gilde na lagy stazovali) sa to cely den kusalo(male, 1-3 sek. lagy) , skor by som to upresnil, odkedy su spustene Ucka, mam tie lagy. Nemas sancu to urobit, pokial to bude takto lagovat. Skusal som to aj ja, ale, ako ty nic, neurobil som to ani s BM.

 

Edit: to kusanie nie je to pripojenim, mam ping odozvu do 10ms.

 

Edit 2: tak asi na 5-ty pokus v BM na tri tlacitka sa to podarilo namackat dnes doobeda.

Edited by yellow4
Link to comment
Share on other sites

Guest betr
Stovku potu chlastam mirne nad 20 vterin (zkouseno 2x), do txt souboru napisu tesne pod 300 znaku (zkouseno taky 2x).

Uz jsem prochlastal vic zenu za gp nez jakou maj cenu vsechny moje prochlastany wp na gw od zacatku roku :/

Zkouseno na jinem pc, problem stejny :drool:

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
Klikal som to sebe a este niekomu, sice na par pokusov ale islo to, tak ak potrebujes, hod mi v hre login, ja ti to uz nejako vytukam :)

Tobe urcite :)

Link to comment
Share on other sites

Dalsie poznatky:

- (bony, bony)dnes som zobral 100 bonov, u vekslaka kupil 5 b.manualov za 100 bonov, manualy mi dal, uspech nie, s inym charom na tom istom ucte asi pred dvomi dnami mi ten uspech dalo.

- (slepice) mam 20 roznych egg petov, ziadny uspech

- (Chce to salinkartu) precestoval som kaprou 1M do veinsu a spat, uspech mi nedalo, 1M v cude. Alebo to cestovanie plati len pre kafru?

- (Vyspela technologie) TK nemoze wesper core - nie je rebirth, ma handicap

- (Manekyn) mam 25 roznych ciapok, uspech ziadny, zeby sa to tykalo len ciapok, ktore nedropuju a nie su z huntov?

- (titul kozlika sikuly + nervy z oceli) jedna sa o vyzbroj...slovo vyzbrojit sa-odzbrojit sa podla mna tyka zbrane a nie equipu, TK ma dalsi handicap, nemoze zbran a tym padom nevie nic upgradovat

- (vetesnik) zaplnit kafru nie je problem, dostat za to ucko je problem, nedalo mi to nic

- (pan oslavenec) tu som si nie celkom isty s mojim riesenim, kupil som 100 prskaviek, vyprskal som ich a ziadny uspech, tu asi to robim ja nejako zle, asi musim pockat na kenyho narozky

- (man in black) mam glasses(1) (nie sunglasses(1)), uspech ziadny, tyka sa to len sunglasses(1) ? v popisku sa pise o brylach, nie o slnecnych brylach..

- (hunter) 5000 huntov - nepredstavitelna meta , robim rad hunty, chcelo by to trocha znizit hranicu, na tych 5000 sa vykaslal aj fee

- (mene neni nikdy vice) mam urcite niekolko krat 100M , ziadny uspech

- (spokojeny pritel) ak ma mat zvieratko radsej ako cokolvek na svete, snad to znamena, ze je oddane,...mam spustu oddanych petov, ziadny uspech (tu to mozna ma nejaky hacik, co z popisku nechapem)

- (totalni pretizeni) pretazil som sa do povolenej hranice, ziadny uspech, je v tom hacik? nechaj sa prevazit - je tu nejaka vaha? alebo NPC co vazi? asi dalsi hacik...

- neodvazujem sa plnit niektore discipliny: (Na kridlech vazky) - (Prodejce) - (vykupci) - (roztoc to ve velkem), vsade tu ide o velke prachy a pokial si nebudem isty, ze to 1000% funguje, tak sa do toho nepustim, nie, ze by som na to prachy nemal, ale .....

Link to comment
Share on other sites

- (totalni pretizeni) pretazil som sa do povolenej hranice, ziadny uspech, je v tom hacik? nechaj sa prevazit - je tu nejaka vaha? alebo NPC co vazi? asi dalsi hacik...

 

Neco na spusob vahy je v Gonryunu. viz."Battle Arena Quest"

Link to comment
Share on other sites

Dalsie poznatky:

slepice, manekyn, vetesnik, mene neni nikdy vice, totalni pretizeni, spokojeny pritel - na to je vsechno dukazni listina. Na wiki je to napsane a i jak se dukazni listina ziskava...

pan oslavenec - mluvi se tam o K3dT... chce to zjistit, kdy ma narozeniny :)

man in black - mluvi se o muzich v cernem, tak jsem doufala, ze to lidem dojde, ze ty bryle maji byt tmave...

hunter - dalsi hunty jeste pribydou, takze se to casem splnit da, popremyslime...

Titul kozlika sikuly - na wiki je napsano, ze se to netyka zbrane...

vyspela technologie, nervy z oceli - mas pravdu, toto u tk asi nepujde...

chce to salinkartu - zitra otestuju, jestli se nekde nevyskytla chyba

k bony, bony se ti musi vyjadrit nekdo jiny, nevim, jak to v tom scriptu je napsane

Link to comment
Share on other sites

chce to salinkartu - zitra otestuju, jestli se nekde nevyskytla chyba

k bony, bony se ti musi vyjadrit nekdo jiny, nevim, jak to v tom scriptu je napsane

bony bony - Bucho vem jeste 1 bon a skoc ho utratit, verim, ze uspech dostanes -

 

chce to salinkartu - na lokalu funguje, problem je mozna ten, ze pro kapra script existovaly do nedavna 3 ruzne soubory. Je mozna, ze tam doslo k nejakemu omylu.

 

Zbytek myslim, Ellianna vysvetlila.

 

Co se tyce ostatnich drahych ucpechu, muzu je znova projit, ale bohuzel nemam tolik casu, pokud by se nasel nekdo kdo ma cas, dam mu pristup na test server s GM pravy a muze klidne celej den testovat. Ocenil bych to.

 

Kazdopadne dobra poznamka, vubec me to nenapadlo. Jiz delsi dobu RO nehraji, takze mi to nedoslo, ze nektere uspechy, jsou pro nektere class nedosazitelne. Do budoucna za ne nebudou body.

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
bony bony - Bucho vem jeste 1 bon a skoc ho utratit, verim, ze uspech dostanes -

jj, je potreba utratit 101bonu, "pouha" stovka nestaci

Link to comment
Share on other sites

jj, je potreba utratit 101bonu, "pouha" stovka nestaci

To je kvuli celemu konceptu kontrol... dalo by se to napsat jinak... ale to by vyzadovalo vetsi zasah do kodu. Resp plno toho se zapocitava az pri dalsim "pokusu", po dosazeni urciteho mnozstvi. Jestli mas napad jak to udelat jinak, nevahej a napis.

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
To je kvuli celemu konceptu kontrol... dalo by se to napsat jinak... ale to by vyzadovalo vetsi zasah do kodu. Resp plno toho se zapocitava az pri dalsim "pokusu", po dosazeni urciteho mnozstvi. Jestli mas napad jak to udelat jinak, nevahej a napis.

[bony, bony] - Rád bys mÄl luxusní­ či zahraniÄní­ zboží­? Není­ nic jednoduÄÄí­ho. Zí­skej 101 bonů a utraÂť je u Veksláka v Tuzexu. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...