Jump to content
Reborn fórum

GW 25.5.2009


Dark Warrior

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

 

Jesus fort boyard, Äekal jsem vÄelijaké chuÂťovky, ale... :)

Docela dobrý, akorát jsem ÄumÄl, že jsi neuchlastal jednoho crosse bez supportu u toho empa. A pak pokus brandishovat do CP, ale to jsou jen detaily :P

Link to comment
Share on other sites

Guest -Dragon-

No som rad, ze si sem dal video aj z druhej strany. A fakt ma to prekvapilo. Neberte to jako provokaciu, ale veli u vas vobec niekto? Obrana aj utok mi prisli uplne nekoordinovane. Behali ste po celom hrade, v utoku ste bezali kazdemu, kade sa mu pacilo. Na to, ze ste ten hrad branili ti chodenie v emp roome robilo strasny problem.

 

Par detailov, ktore fakt musim okomentovat:

5:05 - pastic s divinou...to ste sa stale nenaucili nosit GP?

10:19 - prof hidne na magnetu, vedla neho 2 champovia, siroko daleko nikto od nas a ani jeden nehodi ruw

11:00 - nanic postaveny CP este k tomu bez pasci. v pohode som si tam hodil SG

 

A mozno by toho bolo viac, keby som to pozeral este raz pozornejsie.

 

Jo a k videu. Pri videu z GW by sa clovek nemal nudit. Nehovorim, ze moje su extra akcne, ale davat tam useky, kde minutu behate na 3 warpe a boostujete sa, alebo behate minutu po emproome, postup hradom, kde nestretnete skoro jedineho enemy. Je to tam fakt skoda davat, je to potom zbytocne dlhe, nudne a velke. Keby si tam tieto veci nedal, tak to video mohlo mat <300 MB.

 

A k hudbe. Bola super, ale mala jednu chyba. Bola v jednom videu. Dost ma rozhodil prechod z infinity na kabatov. Obe mozem, ale nie 2 sekundy po sebe :) Su to uplne ine styly. Skus sa nabuduce drzat jedneho a mozno tu hudbu v polke nevypnem :P

 

Tak a mozte ma zacat kamenovat...

Link to comment
Share on other sites

Tak a mozte ma zacat kamenovat...

 

Jo chozeni v emproomu mi delalo problemy. Vsehovsudy sem v nem za pul roku byl asi 3x vcetne vcerejska :P

A video je schvalne tak dlouhy, protoze sem vedel ze bude i jiny video (rozumej tvoje) a ze bude prave "akcni". Schvalne sem tam dal ten postup hradem. Je to video o celkovym prubehu gw, ne o dobe ve ktere se potkalo na screenu nejvic lidi :). tim nerikam ze takhle moje videa budou vypadat vzdycky, vim ze vetsine se libi jen vystrihane nejlepsi veci.Ja mam radsi kdyz to podava ucelenou zpravu o geweckach. no a co se tyce hudby..asi takto : kdyz tam dam hudbu A, lide xy mi vycitaji ze tam je hudba A, kdyz tam dam hudbu B, lide yx mi vycitaji ze sem tam dal hudbu B. A kdyz tam dam hudbu typu A i B , zak mi zase dalsi (napr ty) vycitaji ze sem je tam dal obe. Clovek si nevybere....

Link to comment
Share on other sites

Guest -Dragon-

To ale stale nemeni nic na tom, ze video je potom fakt zbytocne dlhe a nudne. A jako imo sa to aj dlho renderuje.

 

A ta hudba. Ked tam das hudbu A i B, tak to vypnu vsetci, ktory by vypli A alebo B :)

Ked tie zanre nepomiesas, stale sa to bude pacit viac ludom ako ked tam das od 2-3 nieco. Aspon teda ja si myslim :P

Link to comment
Share on other sites

To ale stale nemeni nic na tom, ze video je potom fakt zbytocne dlhe a nudne. A jako imo sa to aj dlho renderuje.

 

A ta hudba. Ked tam das hudbu A i B, tak to vypnu vsetci, ktory by vypli A alebo B :)

Ked tie zanre nepomiesas, stale sa to bude pacit viac ludom ako ked tam das od 2-3 nieco. Aspon teda ja si myslim :P

 

Neboj, ja casem urcite podlehnu tlaku vetsiny zajemcu o sledovani videji z gw a prizpusobim videa jejich pozadavkum :P Ale vim minimalne o jednom dalsim cloveku, kterej taky uprednostnuje delsi videa z gw. Takze rekneme ze tohle video je venovane jemu :P. Uzijme si ho siciku;)

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

Me se tohle video libilo, hudba super, obraz by moh bejt jeste trochu lepsi.

Jen by to chtelo vic hrat - treba prerusovat cast blbym provokem. Kdyz mas lexu a vedle sebe protivnika s ruwachem/sight tak proc nehidnout? Pouzivat speed poty a co ja vim co jeste se da s LK delat.

Link to comment
Share on other sites

Me se tohle video libilo, hudba super, obraz by moh bejt jeste trochu lepsi.

Jen by to chtelo vic hrat - treba prerusovat cast blbym provokem. Kdyz mas lexu a vedle sebe protivnika s ruwachem/sight tak proc nehidnout? Pouzivat speed poty a co ja vim co jeste se da s LK delat.

kdyby se celá gilda snažila tak, jak se mÄl snažit wari, tak to nepadlo :)

 

naví­c na vt se řvalo že "nechte kameramana" :P

 

a nejlepÄí­ byla ta Äást "v pekle sudy válej" :P

Edited by presi
Link to comment
Share on other sites

5:05 - pastic s divinou...to ste sa stale nenaucili nosit GP?

 

Jo a k videu. Pri videu z GW by sa clovek nemal nudit.....

 

1. Ne vzdycky green poty sou po ruce, ja je treba jednou vyklikal misto BP. Nerikej ze si je ani 1 za svoji karieru nezapomel v kafre

 

2. Je fakt, ze to je delsi, ale tvoje videjko za stalkerku (sry nevim datum, pac uz ho nemam, ale bylo to jedno z tech novejsich) mi prislo nudnejsi

 

Warri hezky videjko :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith
1. Ne vzdycky green poty sou po ruce, ja je treba jednou vyklikal misto BP. Nerikej ze si je ani 1 za svoji karieru nezapomel v kafre

Äo je horčie, na tých GW som videl bez GP aj creatora v obrane...

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

Doctor1: zase jsem o neco chytrejsi :D

 

Mozes prosim ta konkretizovat?

Nebudu jmenovat, ale Baal ma bohuzel pravdu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...