Jump to content
Reborn fórum

GW private serveru


Destroyer

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zaregistrujeme sa ako guilda az v den turnaju

je potrebne si stiahnut klienta a zaregistrovat sa na http://www.feelro.net/tournament

 

ty co planuju ist tak nepocitajte ze buildy z rebornu budu dobre, pocitajte ze malo vitove postavy sa ani nepohnu Dazzler - stun casto sa tam pouzivaju aj Sandman - Sleep (Nightmare Card) atd ...

 

eq si neberte hned ako si zalozite postavu nejde ho vratit !! resetovat build postavy pojde len do zaciatku turnaju

 

cez turnaj nepojde naberat postavy ani resetovat buildy !!

 

 

snad som objasnil par veci inak kto by chcel informacie z prvej ruky maju to vsetko na stranke vcetne ks itemou eq

Link to comment
Share on other sites

Jestli se mi to povede stahnout, tak bych kdyztak jeste na posledni chvili sel za ty stringy... Clown. Ale potrebuju vedet po kom pripadne rano skocit, precetl sem si to pozde. :-( Aspon bych se vam pokusil dokazat ze nejsem takova lama jak si myslite :blum:

Edited by Aritma
Link to comment
Share on other sites

no to je komplikovanejsia otazka zhromazduje to par ludi ja som spisal nieco okolo 40 - 50 ludi vedenie strategia atd este nieje doriesena :blum: takze asi v sobotu sa budu muset doriesit kto za co pojde + vedenie a taktiaka

 

ideal to urcite nebude za ten den :blum: + den nacviku 60 hracov ale za pozretie si turnaju to urcite stoji aj za cenu ze to nebude ziadna slava

 

po gw v sobotu sem postnem zoznam hracov

Link to comment
Share on other sites

Dotaz: Kdo se zmocnuje shromazdovani lidi vedeni gw a vymysleni strategie?

 

Surya se chopil organizace.

 

Darku klidne vymysli nejakou strategii pokecame o tom dneska na vt.

 

Rozhodne bych vyuzil to ze kazdej ws muze prohyrit 8M mamonitem :blum:)

 

Porat se nemuzu rozhodnout jestli si udelam radsi HW HP nebo Profu. :blum:

 

aaaaa :P ja uz se na to tak tesim ;) bude to zuzo dobrodruzo ;)

==============================================

 

tady je popis eventu (posilam to sem protoze doufam ze tam pujdeme v plnem poctu

tj 60 krveziznivych dobrodruhu

 

 

PS chce to vybrat vhodne branitelny hrad a ten vzit utokem.

A asi bysme se meli rozdelit na min 3 do znacne miry samostatne skupinky.

1 warp - kafra - empo + nejaka utocna formace

Edited by trouble
Link to comment
Share on other sites

Surya se chopil organizace.

 

PS chce to vybrat vhodne branitelny hrad a ten vzit utokem.

A asi bysme se meli rozdelit na min 3 do znacne miry samostatne skupinky.

1 warp - kafra - empo + nejaka utocna formace

Jde o to ze se to hodnoti podle toho kolik hradu ma gilda v drzeni ve chvili skonceni gw + casy pri stejnym poctu. Takze by to chtelo vedet kolik bude nakonec otevrenych hradu, kolik bude nakonec hrat gild apod. Teda jestli to chcem vyhrat a ne jenom si "zahrat". Pak neni povolena aliance ale spoluprace gild je takze urcite vymyslet gildu na MB jestli to na tom nastaveni funguje. Rozdeleni na skupinky podle toho jak budou hrat ostatni, ale rozdelit se to bude chtit.

Pak tam neni IP a jestli tam jsou 60kovy empa tak na tepani urco LK mrchy nez sinx(respektive nevim jak tam lidi hrajou jestli se da proplizit nebo jen protlacit).

Pak to chce nekoho taky na linkery nejlip dva s tim se da krasne carovat. Sinx pri tom eq budou delat prd dmg takze ty bych skoro vynechal:)

 

GW redukce jsou tam stejny jak tady?

Edited by DarkLord
Link to comment
Share on other sites

Pokud jde o to niceni empa, tak myslim, ze CRIT SinX by mohl mit uspech, pripadne LK moc omezene na vybaveni nebylo. Hlavne jestli to pustim, zkusim tam vzdy protlacit impresif... ale hlavne, jsou tam i GW:SE toho se bojim.

A pokud jde o linkera... kdyz se umi hrat za linku, tak tomu breakerovi nikdo nezabrani to rozbit... kaupe, kaupe, kaupe... dokud nevyndate linku je skoro nesmrtelnej. Mno kdo bude hrat ty dve linky? :blum: Pripadne, kdyz je ta moznost okamziteho vyexpeni, tak by nebylo mozna marne udelat Gladiatora na empo. Ten to taky stipe dost rychle..

Link to comment
Share on other sites

tusim si kazdy chce zahrat za creatora, tak dufam ze sa vyberie 6 najlepsich zo zaujemcov, ked uz je pocet kreatur tak obmedzeny :blum: a hlavne na 2 hodiny hrania ma len 700 bomb.

 

linka je sranda, ked budem a nebude kopa inych zaujemcov, tak s radostou si zalinkujem ja

 

inak party su 20 alebo 12 clenne? nebyva na oficialnejsich nastaveniach 12?

Edited by Elfinka
Link to comment
Share on other sites

Stahnul jsem si light verzi z http://feelro.net/Download.aspx a nakopcil do rebornu, ale po spusteni mi to hazi chybu:

Module Name: C:\Program Files\FeelRO RMS WoE Tournament 2009\FeelRO RMS WoE Tournament 2009.exe

Time Stamp: 0x47f1eede - Tue Apr 01 10:14:22 2008

 

 

Exception Type: 0xc0000005

 

0x005251f0 FeelRO RMS WoE Tournament 2009.exe

0x005bc493 FeelRO RMS WoE Tournament 2009.exe

0x00508b14 FeelRO RMS WoE Tournament 2009.exe

0x00679aa9 FeelRO RMS WoE Tournament 2009.exe

0x0069acaa FeelRO RMS WoE Tournament 2009.exe

0x76344911 kernel32.dll

0x76fde4b6 ntdll.dll

0x76fde489 ntdll.dll

Da se s tim neco delat, nebo musim stahovat full ?

Link to comment
Share on other sites

ja jsem si ho stahnul novej.. jinak pak by nebylo od veci vespe abys sem napsal postup co je potreba udelat, od kolika hodin a tak.. ne vsichni umi skvele anglicky..

 

popr bude zalozeno VT kde muzete kdokoliv dojit a poradit se s cimkoliv, buildy, pomoc s registraci, organizace atd..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...