Jump to content
Reborn fórum

GW private serveru


Destroyer

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...

zadna ceska natura... vylozene egoboost lidi, co uz si to ego boosti uz hlaskama typu "jooo vole ten dostal sonica a uplne bez sance, vyndanej" "ty kravo videli ste tu asuru, ten si ani nevsiml co ho dalo" pritom tihle lidi jsou bez tech suporteru uplne ...

nahovno

, je to vylozene blbost vuci ostatnim... bez tech suporteru jsou taky nanic (agi bless dispely linky), mnohem lepsi na gw jsou lidi jejichz prace neni tak ocividna... LKcko co utankuje pulku rnrric udela vic, nepredstavitelne vic nez nekdo kdo mu da lasthit, profa co dobre hodi magnet udela zase mnohem vic nez nejake trdlo co se zakempi u warpu, nahazuje si dualovou linku a abassuimpo a pak vyrvava jaky je to mastr ze nic neprojde (mozna ten udela dost no...) ... HPcko kteremu nemusim rvat o boosty je miracle, nejlepsi vec co muze na gw nekoho potkat (taky je to tak uber ze to na rebu neexistuje, tady se reaguje akorat na nabindovane a spamovane "boosty pyco"), mastr crea je taky nekdo kdo se krom "zer demo ze stringu lamo" zmuze i na to, aby divestnuti lidi dostali FCP a na to, aby sem tam hodil potion pitcher a zachranil nekoho ze zadni casti konvoje kdo dostava naprdel (naposled sem videl neco takoveho u rodixe...) ... pritom staci zapremyslet a tohle cloveku musi docvaknout, to jsou veci co se nedaji jen tak necim zmerit, oznamkovat kdo je lepsi a kdo ne...

 

ale nejaky command co by mi rekl, kolikrat sem umrel by nebyl uplne zcestny, to je supr napad...

Link to comment
Share on other sites

Ja jsem hral za HPcko dycky a dycky kdyz byly GW tak si nikdo nerval protoze ty bufy mel :rolleyes:... tedka byla ovsem jina situace v poctech. A co se tyce hrani za boosty,.. myslim si ze GW neni o fragovani, ale aby se kazdy zabavilpo svem :) me by treba za nejakyho killera na GW moc nebavilo hrat :))

Link to comment
Share on other sites

 

Mno spis slysime hlasky typu: "JA MU PREZIL ASURU LOL", "LOL CO JE TO ZA SONIC" a tohle nejcasteji rikaj HP, moc casto neslysim na VT hlasky co si tu psal. Ja obcas na HP rvu, ale jen kdyz stojej a nic nedelaj :rolleyes:, to taky nedelam moc casto az na chudaka betra, sorka kamo XD

Link to comment
Share on other sites

 

To já zase musí­m souhlasit s ganjou. Myslí­Ä, že pří­kaz @showkills zmÄní­ chování­ hráÄů nebo styl hraní­? Nebo že budou chodit jen za dmg makery? Vůbec ne. VÄtčina lidí­ co znám na GW loguje to co je potřeba a ne to co je baví­. A to že support classy nemaj na GW fragy to je jasný i malýmu dí­tÄti. Třeba já bych si nijak nevedl statistiky, spí­Ä třeba po akÄní­ch GW bych se mrknul jak mi to teda dneska Älo :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

nahodou pro me jako sacri paladina je fajn videt kdyz mam treba 2 kily za gw :o) sem rad :o) stejne tak ja nkoukam na ty killy ale na pocet smrti :o) cim min tim lip :o) navic si automaticky beru podil z fragu mych chapadel :o) takze sem spokojenej :o)

ale libilo by se mi videt neco jako obdrzene dmg :o) kolik sem za gw dostal :o) to by mohlo byt docela zajimave a wizardum by se urcite libilo videt kolik dmg rozdali... teda pokud je to mozny nejak zpracovat :o)

bez support charu by vetsina dmg makeru nevydrzela v hradu dyl jak minutu :o) bez nich to proste nejde :o) na honeni fragu mate snad pvp areny :o) tam lidi nepotuji, tam si na sve prijdou i sinxove :o)

Link to comment
Share on other sites

Ja jsem hral za HPcko dycky a dycky kdyz byly GW tak si nikdo nerval protoze ty bufy mel :rolleyes:... tedka byla ovsem jina situace v poctech. A co se tyce hrani za boosty,.. myslim si ze GW neni o fragovani, ale aby se kazdy zabavilpo svem :) me by treba za nejakyho killera na GW moc nebavilo hrat :))

gypsyna taky nic nezabije... až na výjimky ale na ní­ jsou krásný ty chví­le kdy náhodou vyjde coma z tarotky nebo když celej screen má nad hlavou hvÄzdičky :)

Link to comment
Share on other sites

Staci aby mal dotycny clovek prave malo hp a dokaze ho dorazit aj 6666 neredukovatelny(?) dmg...

mno vidÄl jsem na gw i člověka kterého jsem nejen fragnul Devil kartou ale chvili predtim i vulcanem ktery tusim dal mozna min jak ta karta... maj lidi nosit thary s beretama a mit 7+ kHP

 

EDIT: ano, vulcan je k smí­chu, ano status je jednoduÄÄí­ slinging arrowem ale byl tam sám a mÄ svrbÄly prsty... a tarotka nemusela vyjí­t

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

 

Vulcan je na GW k smí­chu (nejspí­Ä i s BG zbraní­), jediné využití­ je na podporu dmg pokud tomu cí­lu už nÄkdo dává dmg a i tak bych řekl, že jsou k tomu lepÄí­ taroty. Naví­c stringy snižují­ delay jen tarotám pokud jsou k dispozici.

Link to comment
Share on other sites

Mno spis slysime hlasky typu: "JA MU PREZIL ASURU LOL", "LOL CO JE TO ZA SONIC" a tohle nejcasteji rikaj HP, moc casto neslysim na VT hlasky co si tu psal. Ja obcas na HP rvu, ale jen kdyz stojej a nic nedelaj :), to taky nedelam moc casto az na chudaka betra, sorka kamo XD

Heeej ... tve to je jen delay, s nulovou dexou to proste trva a v porovnani s full dex hp to vzdycky bude vypadat ze nic nedelam i kdybych si promlatil klavesnici u nb az na stul.

Ja mam rad lidi co si zarvou, nebo muzes hodit emoticon - treba help. Jen nekdy nedavam asu hned za prvnim warpem, kdyz je protivnik az v empu a nez tam clovek dojde tak by stejne spadlo. A vubec ohledne toho asu, casto se mi stava ze nez to docastim tak mi clovek utece ze screenu, nebo projde warpem, pak se vrati a sockuje zas, tak takovy lidi fakt nemusim, to radsi asu hodim na sebe a bud chces tak si ke mne prijdes, nebo nechces respektive neprijdes, tak si trhni nohou. Az budu mit pod sebou stringy kdy se mi zachce, tak budou mit lidi kolem me boosty kdy se jim zachce :)

 

Pocitani fragu a smrti se mi proste nelibi, protoze kdyz uz by se to pocitalo, tak proc z toho neudelat statistiky (nekdo navrhne) a uz je to tu. Pak si naka zacinajici gilda bude chtit zkusit zajit na gw a vymlati ji jeden ego hunter jen proto aby si nazbiral fragy. Rikat ze je tahle statistika dobra alespon na zabiti .. no fajn .. tak muzu cely gw hlidat empo kam se nikdo nedostane a jsem the best, protoze jsem na gw nechcip, ale uz nikoho nezajima ze to bylo diky tomu, ze me za cely gw nevidel jedinej protivnik. A fakt pochybuju ze by se nikdy neobjevilo namainu "jooo, dneska jsem zabil xy protivniku XD" a dalsi gw se to bude snazit mnoho lidi prekonat. Takze utocnici budou jen v utoku aby meli co nejvic fragu, ale budou tam mit nulovej suppport, aby supporteri meli minimum killu.

 

Mozna to vidim moc cerne .. jen jsem chtel rict ze souhlasim s presim.

 

PS: jinak verim ze na irc je dost kafralu, ktery si tyhle zmeny prosadej :)

Link to comment
Share on other sites

 

Možná to bylo ojedinÄlé, ale jednou se Äekalo na stringy. Každý věděl, že nagi po cestÄ zabí­jí­ ty co jdou na jeden sonik a za celou cestu jsi nehodil clownovi co s námi Äel assu až pak chcí­p než tam doÄel :) Je sice pravda, že tÄ mohl ostringovat, když každý ví­ jakou dexou jsi obdařen, ale občas je to assu důležitý na nÄkoho hodit :)

Link to comment
Share on other sites

Pocitani fragu a smrti se mi proste nelibi, protoze kdyz uz by se to pocitalo, tak proc z toho neudelat statistiky (nekdo navrhne) a uz je to tu. Pak si naka zacinajici gilda bude chtit zkusit zajit na gw a vymlati ji jeden ego hunter jen proto aby si nazbiral fragy. Rikat ze je tahle statistika dobra alespon na zabiti .. no fajn .. tak muzu cely gw hlidat empo kam se nikdo nedostane a jsem the best, protoze jsem na gw nechcip, ale uz nikoho nezajima ze to bylo diky tomu, ze me za cely gw nevidel jedinej protivnik. A fakt pochybuju ze by se nikdy neobjevilo namainu "jooo, dneska jsem zabil xy protivniku XD" a dalsi gw se to bude snazit mnoho lidi prekonat. Takze utocnici budou jen v utoku aby meli co nejvic fragu, ale budou tam mit nulovej suppport, aby supporteri meli minimum killu.

 

Pokud jsi to doted nepochopil ... je to jen o hracich. Na zacinajicich guildach si spousta vyequipovanych lidi huntila ego uz davno a vzdycky se takovi najdou. To, ze nekdo napise na main, ze zabil xx a byl zabitej xx krat je jen jeho blbost, stejne jako ze si to muze pocitat atd. Statistiky se mi libi, aspon to neco o gw vypovida a da to cloveku nejaky info, ktery on treba nestiha. Nerikam, ze to tu musi byt, ale proste Vase argumenty proti, jsou uplne onicem. Nechci se furt opakovat, ale v cem ti ten prikaz ublizi? Ano ta statistika je hodne zavadejici a kdyby z toho mel byt nejakej zebricek, tak taky nesouhlasim, ale kazdej jednotlivec si z toho neco muze pro sebe vzit.

 

... kazdopadne je ta diskuze asi zbytecna, po takovych prizpevkach se do toho GMkam urcite chtit nebude :)

Link to comment
Share on other sites

Me to neda, musim vsem ukazat, co jsem vse byl ochoten udelat, abych si pamatoval battlemod na postave, kterou normalne nehraju... :-)

bm.jpg (170 KB)

EDIT: Tohle sem mel povesene metr od sebe na dobrem svetle tak, abych na to videl... mozna to zacnu provozvat i pri hre :-) jen to prepinani BM me trochu stve :-P

Tomuhle se rika fanatismus btw :)
Jojo, skilleři by si to namalovali v druhým oknÄ. Přece nebudu brát do ruky tužku, když sedí­m u kompu.

 

 

Jinak: Od tÄch GW jsem byl pryÄ a vrátil sem se až teÄ, mám se vůbec dÄlat s nějakým videem, nebo to mám kaÄlat? :)

Link to comment
Share on other sites

Pokud jsi to doted nepochopil ... je to jen o hracich...

Praveze pochopil .. to mi teda rekni co to o gw vypovida, kdyz sam pises ze ty statistiky jsou hodne zavadejici?

Chtel jsem napsat ze jsem proti a podlozit to nejakym zduvodnenim. Pokud te zajima kolik jsi zabil lidi a kolikrat jsi chcipnul, tak si vem tusku a papir a delej si carky, pokud se ti nechce tak si gw nahravej a pak se na to mrkni. Treba v pvp arene si ty statistiky klidne zavedte a pak se tu chlubte printscreenama, to je mi sumak, ale myslim ze gw jsou o necem jinym nez frag/kill.

Link to comment
Share on other sites

... myslim ze gw jsou o necem jinym nez frag/kill.

 

Mno vzdyt, kdo rika ze kdyz se udela @showkill, tak to bude jen o fragach, ja treba obcas chodim za champa, ale rad zajdu i za stalkera, uz sem treba dlouho nebyl za pastice, ale ja rad i support chary, ktery kazdyho otravujou a prudej, ja treba nikdy Marwela nevidel na GW za nic jinyho nez WSko, kuzmu nebo Areka sem nevidel za support chary, Ganju sem videl 1, ale stejne tak jako tebe, CaOna, Cedrik chodi dost casto za profa, Doka sem snad v zivote nevidel za nic co zabiji XD, Vesper uz nehraje crea a bavi ho profa, neni o killech, je to o tom co koho bavi a ja nevidim jak to muze @showkill ovlivnit

Link to comment
Share on other sites

žebří­Äek z showkill by byla absolutní­ pitomost, ale bez showkill takhle :

když jsi vrah řekneÄ si fajn dneska jsem ji zabil celkem dost na to kolik jsem sežral potů/berryn/boxu/Äehokoliv

když jsi support potÄÄí­ tÄ že, jsi třeba umřel jenom třikrát za celý GW

 

anebo si prostě můžeÄ honit ego na mainu po každých GW

 

teÄ je okolo toho halo ale za dva mÄsí­ce by si nikdo ani nevzpomnÄl že je @showkill funkÄní­

 

EDIT: "troÄku" jo :confused1:

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...