Jump to content
Reborn fórum

Server na GW a boje společně s CzechRO


Takashi

Recommended Posts

asi by nebolo zle keby skript spravilo czechro a k3dt by pripravil ten volny server.

- Aegis (Czechro server) skripty nejsou kompatibilni se skriptama na eAthenu (Reborn server).

- Aegis bezi na Windows (=stoji to prachy)

 

Skript i server by musel delat jen jeden tym. Aegis je sice oficialni, ale nema takovy moznosti rozsireni jako eAthena. Osobne bych spis hledal pomoc u FeelRO adminu, nejdriv se zeptal jestli by bylo mozny turnaj zopakovat / poskytnout skripty. Za zeptani clovek nic neda a je to moznost lepsiho vysledku za min usili

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
- Aegis (Czechro server) skripty nejsou kompatibilni se skriptama na eAthenu (Reborn server).

- Aegis bezi na Windows (=stoji to prachy)

- I kdyby nekdo tu licenci koupil, byl by asi ponekud problem ty windows rozumne pustit pod Xenem.

Link to comment
Share on other sites

- I kdyby nekdo tu licenci koupil, byl by asi ponekud problem ty windows rozumne pustit pod Xenem.

 

Z prvniho postu:

...K3dt (u nás) v poturnajovém topicu psal, že volný server má....

Myslel jsem, ze mysli zelezo :) No tak to pak Aegis (a tim asi Czechro tym) asi nepripada v uvahu, to je to co jsem chtel rict :P

 

No mizim na dovcu, tak caau za tejden :P

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

A jako co to mame brat?

Zatí­m jsou tam GW 1x týdnÄ a jinak tam není­ do Äeho rejpnout. Teda krom 150 dex champů/SinXů s BC bonusama v PvP. Je to naví­c nastavený tak, aby GW nekolidovaly s tÄma tady. Huntit se tam ani nedá, takže bych se opravdu nebál, že by to odlákalo lidi z jakéhokoli serveru, tí­m spí­Ä z Rebornu. Já bych to vidÄl jako možnost vyzkouÄet si GW, kde mají­ včichni equipovÄ naprosto rovné podmí­nky a nejsou tam žádné MvP karty (hmm vlastnÄ ani valkyrja itemy a novÄjÄí­). Reborn test server je fajn na vyzkouÄení­ si PvM buildů a tady se zase dají­ vyzkouÄet GW buildy v praxi (a dají­ se mÄnit pří­mo v průbÄhu GW).

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

To jste sem meli hodit, kdyz ten server jeste poradne zil a chodilo tam na GW 150 lidi. Nemluve o tom, ze ja jsem se o GWro nekolikrat zminoval v GW topiku, kdyz nam bylo tema "horsima" guildama vycitano, ze je ownime jen proto, ze mame lepsi equip a postavy. Dokonce mi i par lidi z tech "horsich" guild odpovedelo, ze nam tam pridou natrhnout zadek, lec nestalo se. :) A btw ten server Reborn nemuze ohrozit, protoze to je ciste GW server(viz nazev :P ).

Kenji: Ty sis neco slehnul, ze si tak mimo ne? :devil2: Krom toho LS to udelali na jednech GW a od te doby uz tam ani nehrali a ty nejlepsi GW byly az potom, kdyz tam hrali Frantici, Rusove, Polaci a kdoviko jeste.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...