Jump to content
Reborn fórum

GW 22.08.09


Liero

Recommended Posts

mno kdyz uz je tu ten topic, tak aspon ukazu co se delo v payonu. jeste dopovim ze mnoho nabehu bylo jen aby zakryli to jak se snazim dostat k empu [ale asury byli huste] a taky poprosim Silvika aby sem upel to sve video. videl jsem ho a hned bych si jednu lisknul za to jak jsme to lamili :)

 

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/z....2009_Zereg.avi

 

ps: promin Zere, ale musel jsem to zverejnit:D kdyz tak pridej komentar.

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

mno kdyz uz je tu ten topic, tak aspon ukazu co se delo v payonu. jeste dopovim ze mnoho nabehu bylo jen aby zakryli to jak se snazim dostat k empu [ale asury byli huste] a taky poprosim Silvika aby sem upel to sve video. videl jsem ho a hned bych si jednu lisknul za to jak jsme to lamili :)

 

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/z....2009_Zereg.avi

 

ps: promin Zere, ale musel jsem to zverejnit:D kdyz tak pridej komentar.

 

celkem pekne video :)

Link to comment
Share on other sites

mno kdyz uz je tu ten topic, tak aspon ukazu co se delo v payonu. jeste dopovim ze mnoho nabehu bylo jen aby zakryli to jak se snazim dostat k empu [ale asury byli huste] a taky poprosim Silvika aby sem upel to sve video. videl jsem ho a hned bych si jednu lisknul za to jak jsme to lamili :)

 

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/z....2009_Zereg.avi

 

ps: promin Zere, ale musel jsem to zverejnit:D kdyz tak pridej komentar.

 

Pekne video, jen nechapu, jak muzes hrat na takovem uhlu kamery. Ja osobne bych pres ty zdi az na HP bary nic nevidel ...

Link to comment
Share on other sites

Pekne video, jen nechapu, jak muzes hrat na takovem uhlu kamery. Ja osobne bych pres ty zdi az na HP bary nic nevidel ...

 

jop promin ze jsem to nenapsal, ja jsem hral za sinXe. video spachal a za Forsakena hral Zereges. a taky se divim jak to vydrzel hrat s tim uhlem celou dobu. nvm, mozna mu to pomaha skakat pres prekazky nebo jen chtel pouzit nejaky zajimavy pohled. to at rekne sam, ja jsem jen zverejnil odkaz a vubec se ho neptal :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Me dost prekvapilo, ze jsi nikoho za celou dobu nezabil(anebo jsem si toho mozna nevsiml, protoze video nebylo zorvna ve vysoke kvalite+ten uhel pohledu, tak jsem obcas nic nevidel :) ). Tim nechci rict, ze je takewon nejakej uber frager, ale kdyz ho hraval Yellow(sice neumi switchovat ghosta ale takewona hraje dobre :) ), tak mi parkrat i zabil 1v1 champa s 60 vit,kdyz mi nevysel root. Ty jsi nesundal ani zadnou wiznu. Ve tvem podani mi to prislo jako slabsi LK, co umi skakat po baracich. :)

Edited by Miltank
Link to comment
Share on other sites

ROFL. Upotujou ? Precti si co psal milt, podivej se jak hraje Yellow a popremyslej nad tim co delas spatne :P

 

Tj mat dokáže být hodnÄ nepří­jemný. Ale taky si vemte na koho íştočil on a na koho matt:). On (forsaken) mel (dale bez diakritiky, stve mne) u vas urcite tezssi dat frag nez vy u nich :)

Link to comment
Share on other sites

Tj mat dokáže být hodnÄ nepří­jemný. Ale taky si vemte na koho íştočil on a na koho matt:). On (forsaken) mel (dale bez diakritiky, stve mne) u vas urcite tezssi dat frag nez vy u nich :)

 

Tak znova, precti si co pise milt, navic pokud si pamatuju tak Matt dokazal ukopat i nekoho z PFT i RiC, rikam at se podiva jak Matt hraje

Link to comment
Share on other sites

Jestli ti připadám jako nÄkdo kdo si může dovolit eq o kterém se mi sní­ tak se pleteÄ, Forsaken na sobě nemá +hodnÄ mythicalky ani atk fousky ani žádné atk vÄci, nemůže switchovat ghosta ani nic podobnýho, rozdí­l atk Forsakena a Matta bude velký a taky je rozdí­l jestli Matt kope do 30def, thary a berety nebo Forsaken má kopat 50def, thara, gentlemans pipka, beret, angeling a buhvi co jeste. Naví­c Matt si může dovolit skočit do precastu a dostavat asury, kdežto já ne, musí­m si dávat pozor co mÄ bije.

Link to comment
Share on other sites

 

Kdyby si se alespon obcas koukal na Matta tak on zabiji stunem a tebe sem videl jen parkrat pouzit axe kick :) , nerikam nic s tim skakanim do precastu, to chapu, ale pokud pozivas alespon trosku ten axe kick, tak kazdy char co ma min jak 70+ vit tak ma problem se stunem

Link to comment
Share on other sites

Tj mat dokáže být hodnÄ nepří­jemný. Ale taky si vemte na koho íştočil on a na koho matt:). On (forsaken) mel (dale bez diakritiky, stve mne) u vas urcite tezssi dat frag nez vy u nich :)

 

amen!

 

teda snad jeste dodam jen ze Zereges hral disciplinovane a po vetsinu doby delal presne to co se od nej cekalo. pro tentokrat predevsim mel rusit cast, prorazet, zdrzovat a sundavat linku. ale na prani publika se nekdy vyskladame cela guilda na poradnej equip at si taky zkusi zafragovat. a i toho podelaneho ghosta mu pujcim.

 

co se stunu tyce, matt me nedokazal ukopat s vit 64 a infikem v ruce. jiste, pokud by se povedlo mnoho stunu hned po sobe tak lehnu, ale to uz je spis o stesti, ci lepe receno o casu ktery chce obetovat jen na me a o mastelach ktere mu zatim vysavam.

 

ps: spis se mi zda ze nez na vitalite zalezi vic na base hp charu do ktereho kope. snipa s vit 70 sunda snazsi nez LK s 50 vit. taky uz jsem videl jak ukopal HPcko pres assu co melo vit hodne kolem 80, ale zase vite jak jsou na tom casto HP s potama.

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

Counter kick použí­vám proto že má 400% atk oproti Axe kicku který ma 300% a naví­c Counter kick ma 100% HIT (vždy se trefí­m), promiř ale do agi charu axe kickem kopat nebudu.

 

Nvm, ale me prijde uzitecnejsi pokus o stun nez zbytecny dmg, jak si rikal nemas ani fousky na utok ani zadny uber eq tak na co je o 100% vic atk kdyz to dava stejne maly dmg :)

Edited by Saravok
Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
co se stunu tyce, matt me nedokazal ukopat s vit 64 a infikem v ruce. jiste, pokud by se povedlo mnoho stunu hned po sobe tak lehnu, ale to uz je spis o stesti, ci lepe receno o casu ktery chce obetovat jen na me a o mastelach ktere mu zatim vysavam.

 

A nemel si nahodou jeste valk armor? :) To je totiz s 64 vit dalsich 18% redukce na stun.

 

Counter kick použí­vám proto že má 400% atk oproti Axe kicku který ma 300% a naví­c Counter kick ma 100% HIT (vždy se trefí­m), promiř ale do agi charu axe kickem kopat nebudu.

 

Kdyz das ale agi charu stun, tak mu je ta agi potom k nicemu. :P

Link to comment
Share on other sites

Counter kick použí­vám proto že má 400% atk oproti Axe kicku který ma 300% a naví­c Counter kick ma 100% HIT (vždy se trefí­m), promiř ale do agi charu axe kickem kopat nebudu.

Ja si myslim ze Ranker uz aj tak ma maly atak takze ci 300% alebo 400 na tom nezalezi , co ti pomoze ked ti pri kazdom druhom kope utecie protivnik .Stun forever nepohne sa vecsia sanca na frag. Suhlasim s ostatnymi a ked uz ma tu mythicalku treba ju vyuzit flying kick opakovany robi divi stun a potom sa donho opriet :shifty: .

Ale aj tak by ma zaujimalo ci nekedy Matt natoci videjko nejde mi o build ani HPcka ani equip len co naozaj dokaze ten kdo to vie. (to je vyzva nedaj sa ponukat) :(

"Samozrejme myslene v dobrom"

Link to comment
Share on other sites

spis se mi zda ze nez na vitalite zalezi vic na base hp charu do ktereho kope. snipa s vit 70 sunda snazsi nez LK s 50 vit.

 

No on ten stun s 70-75 vit na snipovy vydrzi max tak 3-5 sec...takze zas tak lehce se nemusi dat ukopat .)

 

PS:ten to post je jen informativni.. né provokativni .p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...