Jump to content
Reborn fórum

WoE Tournament


Gracy

Recommended Posts

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vzpominam na super vededni :thx: myslim ze todle bylo vedeni alaaaaa harken

 

ako kedy kde ? :sobik: nvm totiz ci narazas na mna a ani na konkretne aku situaciu tak ak to nieje tajomstvo tak by si mi to mohol priblizit nech neopakujem rovnake chyby :)

Link to comment
Share on other sites

Budu mí­t Äas tak na 50%, ale Äel bych jako sacri pala nebo clown.

 

EDIT: co se dalo odkoukat z minulého turnaje by se dalo použí­t i teÄ.

dps power- grim crossové, SS snipeři, HW, creatury

plebz okolo- gospel, stringy, riff/AAR, berserk pot pitcher, battle theme, z dual guildy provoke/MB... a takové ty vÄci jako 1-2 CP teamy, HP na boostÄní­, sacri, profy atd. atd.

byl bych rád, kdyby bylo dost lidí­ na 70 charů :sobik:

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

dps power- grim crossové, SS snipeři, HW, creatury

plebz okolo- gospel, stringy, riff/AAR, berserk pot pitcher, battle theme, z dual guildy provoke/MB... a takové ty vÄci jako 1-2 CP teamy, HP na boostÄní­, sacri, profy atd. atd.

me se libilo to sacri v empu. A jen bych chtel pripomenout, ze tento turnaj by mely byt povoleny aliance, tak by to chtelo vice lidi :sobik:

Edited by Liero
Link to comment
Share on other sites

me se libilo to sacri v empu. A jen bych chtel pripomenout, ze tento turnaj by mely byt povoleny aliance, tak by to chtelo vice lidi :)

Nebo se tentokrat domluvit s lidma z Czechro a hrat spolecne ?

Link to comment
Share on other sites

Crea / Champ

MAKE A CHOICE PLEASE

 

Prozatí­m:

LK: Dark warrior, Tyee

Pala: LuKe, Vittek

WS: DJ Tiesto, Speedmen

Crea: Fruti, Nagi, Fisch, Kuzma

SinX: Enny, Tomoko, Dart Red

Stalk: Zerga, Morgie, esed, SpeelFan

Gypsy: LuKe, Hentai

Clown: morgoth

Sniper: silv, Ani, Kirata, tyrex

HP: betr, Doctor, Kushi

Champ: Saravok, Arek, fade, Crasher

HW: Tadeas, rulezz, StormyK

Profa: Vesper, Cedrik, Anatole

SL: akki, Liero

??:

nove

pokud chcete zmÄnit, klidnÄ napiÄte..

vyjadřujte se jasnÄ.. je sice hezký že jste ochotní­ vzí­t co bude potřeba ale 10 lidí­ co vezmou "cokoli" mi moc nepomůžou

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

Imho nejake gypsy/clown na cp a 1 stringy by mohli byt aj na dual(ak sa zmestia), a potom nejaki akcni, do utoku (a do obrany ked nas rozbiju ako zaloha :) ). Tiez sa mi nechce 2 hodiny hrat CP (alebo si k tomu zoberiem nieco dalsie na dual) :)

Link to comment
Share on other sites

Imho nejake gypsy/clown na cp a 1 stringy by mohli byt aj na dual(ak sa zmestia), a potom nejaki akcni, do utoku (a do obrany ked nas rozbiju ako zaloha :) ). Tiez sa mi nechce 2 hodiny hrat CP (alebo si k tomu zoberiem nieco dalsie na dual) :)
To by se skoro moh udÄlat celej dvojitej kemp :) Umře ti jeden char v obranÄ, přepneÄ okno a za dalÄí­m warpem ti stojí­ nachystanej ten samej, živej :)
Link to comment
Share on other sites

To by se skoro moh udÄlat celej dvojitej kemp :) Umře ti jeden char v obranÄ, přepneÄ okno a za dalÄí­m warpem ti stojí­ nachystanej ten samej, živej :)

 

Nj, jeÄtÄ recaller dualové guildy v emproomu a budem jak rusáci :)

Link to comment
Share on other sites

... takze bych bral neco jineho premyslim na Sinem ..

zhyn! BTW 4 stalkeri.. dve GuMy dozadu --> jen dvÄ svlí­kání­ do íştoku, kontaktní­ obrany takže tak akorát :)

 

Dual stringy kempu nejsou problém jde o dva lidi co se znásilní­ a řáký ty dazzlery :)

 

Btw bylo by NAÄASE koneÄnÄ pořečit ali/dualG/spojenectví­/pakt/smlouvu/výpomoc s CzechRO hráči.. nebo zase bude boj?

 

editnul jsem seznam na téhle stránce.. speede napsal jsem tÄ jako WS...

jak už jsem ří­kal, kdyby zmÄna tak řeknÄte, že zmÄna... ( a ne že ja bych mozna asi sel spis za X nebo Y nebo kdyby bylo malo Z... )

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

Imho nejake gypsy/clown na cp a 1 stringy by mohli byt aj na dual(ak sa zmestia), a potom nejaki akcni, do utoku (a do obrany ked nas rozbiju ako zaloha :) ). Tiez sa mi nechce 2 hodiny hrat CP (alebo si k tomu zoberiem nieco dalsie na dual) :)

Duály jsou zakázaný. http://www.feelro.net/tournament > setup

Proto ří­kám, že nebudu otročit na cp.. :)

Link to comment
Share on other sites

Duály jsou zakázaný. http://www.feelro.net/tournament > setup

Proto ří­kám, že nebudu otročit na cp.. :)

jeÄtÄ dotaz: dualy na GW mapach nebo dualy? pac kdo mi nahodi abassu protekty ve "mÄstÄ"?

btw zkus nekoho sehnat.. at neskoncis v retezech :)... zatim jsi jedina ( ?! LuKe?! )

 

taky by bylo fajn domluvit se na Äí­sle @go kde se sejdem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...