Jump to content
Reborn fórum

WoE Tournament


Gracy

Recommended Posts

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

najnovsia situacia

 

po rozhovore z rodixom sme sa dohodly ze skusime dat dokopy CZ SK alianciu ktora bude pravdepodobne zlozena z reborn / czechro / + ostatny cz sk hraci

ak som spravne pochopil tak czechro je k all naklonene potvrdene/vyvratene to zatial nemam ale asi coskoro mat budem

detajlnejsie ako vedenie / zostavy / pocet guild / funkcie guild / taktika / priebeh WoE sa zacne pripravovat v priebehu par dni ( hned ako si najdeme trochu casu asi streda ...)

kedze uzatvorenie zostavy urcite bude muset byt co najskor tak ty co maju zaujem sa zucastnit tak piste co najskor inak z najvacov pravdepodobnostou skoncite dezinformovane v niakej suport guilde .... co si moc asi neuzijete :)

 

pokial sa niekomu nieco nepaci alebo ma niake otazky ohladom WoE piste mi PM a pokial to nebude vyzerat " ten a ten z toho a toho a toho teamu je .... tak sa to pokusim vyriesit "

 

pre lepsiu orientaciu pokial sa este niekto bude solo prihlasovat tak sem piste v tvare

 

nick / povolanie za ktore najdlhsie hras / povolanie za ktore chces ist / guilda je to vo vasom zaujme

pokial by sa nasiel este jeden clovek co ma skusenosti a zaujem podielat sa na vedenim a citi sa na to tak nech mi napise PM /mail

 

takze snad sa nam to podary do nedele pripravit a zabavime sa ako team a ukazeme co je v nas :)

 

o vsetkych novinkach/priebehu vas budem informovat na fore

Edited by surya
Link to comment
Share on other sites

Možná by to chtÄlo novej topic a do první­ho postu updatovat seznam lidí­+charů? Jak tady, tak na czru.

urcite bude ale az po prebrani poctu a naslednom zlozeni najidealnejsieho zlozenia na ten pocet a k tomu sa dostaneme asi az v stredu potom sa bude makat na 150% percent

 

je totiz podla mna zbytocne postvat zoznam hracov kde nieje urcene zlozenie zbytocne by to len vyvolalo klamny dojem :)

 

a niesom si isty ale czechro asi tiez este nebude mat uzavretu zostavu ani jednej guildy

 

predstavu o informovanosti mam taku ze hned po pripraveni zostavy poctu guild atd sa to postne na forum a postupne bude vydno ako sa to naplnuje ked sa uzavru zostavy prejde sa na cast taktika / a celkova spolupraca

 

 

 

 

nezabudajte si priprait , klienta na WoE , zjednodusene efekty - aby v pripade problemov sa to neriesilo pred turnajom :)

Edited by surya
Link to comment
Share on other sites

nezabudajte si priprait , klienta na WoE , zjednodusene efekty - aby v pripade problemov sa to neriesilo pred turnajom :)

budem pripravovat grf so zjednodusenymi efektami a variantu s plne vypnutym MS, LoV a ich trasiacim efektom + trosku upgrade na hladanie stalkerov

 

vo stvrtok sa dostanem domov, cize aj k upravovaniu grf kniznic

 

Dalej, k tomu, co pisal vesper, je tam asi vsetko podstatne, keby nieco pytajte sa bud jeho alebo mna.

Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6
Jen tak btw se ptám ale už bÿch to chtÄl najisto... v kolikže to zaÄí­ná? ( NAŠEHO ÄASU )

 

ja bych pocital s 20:00

je tam napsano 20:00 CET coz je nase pasmo

Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6

V tom pripade to maji napsano cost hloupe.

Maji tam CET a CET je momentalne i s letnim casem.

 

Mimochodem ono neuskodi byt ready klidne i o hodinu driv.

Alespon se muze projet plan .)

Link to comment
Share on other sites

Maji tam CET je momentalne i s letnim casem.

Hmm, vnesu ti do toho zase chaos, ale CET = zimni, s letnim casem je CEST :) (Central European Summer Time)

Kdy je to v UTC?

Edited by jirkan
Link to comment
Share on other sites

ok tak +1

21:00 tedy

predpokladam ze to bude v tuto hodinu aj ked to nieje moc podstatne este jedine ak niekto ma vecierku o 22 00 co by mu mohlo teda zmenit plan

 

nakolko vsetci budu muset bud cez den si zalozit postavu a nabrat do guildy vtedy mozu +- o 30 min prist neskor a nemusia stihunut zapecatenie guild

ale rozhodne bude dobre prist na tu hodinu co sa dohodneme ktora bude urcite skor ako 10 min pred turnajom aby sme sa mohly pobavit o taktike alebo ked stihneme taktiku a priebeh WoE "odtrenovat" skor aspon aby sa stihlo nieco povedat pred turnajom

 

 

s tym casom sa to da ked tak vyriesit uplne jednoducho pozret na nase hodiny a mam pocit ze cez prikaz @Time na feelro sa da zistit ich cas

Link to comment
Share on other sites

rozhodne bude dobre prist na tu hodinu co sa dohodneme ktora bude urcite skor ako 10 min pred turnajom

Kedze to zacina az tak o deviatej, budem vyzadovat aby sa tam ludia schadzali najneskor do pol osmej. Kym spravite chary a equip bude osem. A nikto z vas nebude pri robeni buildu schopny pocuvat na VT, co sa ide robit.

Takze zraz predbezne 19:30, dame si vyhradit jednu miestnost na VT.

 

Este vsak musime s vesprom vyriesit organizacne veci, rozdelenie do skupin a part a najma tu supisku do mainu.

 

Vy ostatny zatial zachovajte paniku. Vsetko sa dozviete najneskor vo stvrtok podvecer.

Link to comment
Share on other sites

VT je uz pripravene bude to Mass woe tam niekde hore :) takze ked si niekto nebude vediet z niecim poradit tak na tom vt bude urcite niekto uz odrana

 

viem ze mynule to bolo ine kedze bolo malo casu ale teraz je dost casu tak sa snazte nainstalovat si kienta upravene efekty ( ked budu k mani )vcas plati to aj pre ludi co maju dobre pc nech nedopadnete ako ja mynule ze som nevidel ani pr... a hlavne ked vsetci zacnu riesit na poslednu chvylu ze im nejde klient tak to nebude prijemne a nemusi to byt ani vyriesene :) kedze cca hodku pred zapecatenim zostavy urcite nebude cas na riesenie problemou :)

Edited by surya
Link to comment
Share on other sites

TU najdete niektore organizacne zalezitosti, co sa tyka turnaju, budem sa to snazit prepostovavat aj sem, ale najma su a budeme tam doplnat nejake odporucane buildy na turnaj. Zatial je tam zopar mojich navrhov, mozte ich komentovat, pridat vlastne...registracia neni potrebna, ale caste postovanie bez nej je otravne a vyzaduje zakazdym opisovat text z obrazku.
Link to comment
Share on other sites

jestli jsem pochopil dobře tak u nich to zaÄí­ná v 20.00(GMT) a u nás 21.00(GMT +1) ? (Äas se mÄní­ 25.10 tudí­ž až po turnaji)

v tom pří­padÄ tu budu jen do 22.00

 

EDIT: radči mi to nÄkdo potvrÄte/vyvraÂťte jestli mám pravdu

Edited by DJ Tiesto
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...