Jump to content
Reborn fórum

Jak udelat BG pro Reborn


Mitheress

Recommended Posts

Pocitas proste jen online chary (expici trialy, "plnou" trznici, ...), nebo skutecny lidi za pc podle ip adres apod. ?

Srovnani je naprosto ok, dualy trialy a trh byl i minuly rok. Srovnavame za stejny podminek, proto je muzeme ignorovat. Jedine co nelze ignorovat je bonus na exp co je ^_^

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Miltank
Srovnani je naprosto ok, dualy trialy a trh byl i minuly rok. Srovnavame za stejny podminek, proto je muzeme ignorovat. Jedine co nelze ignorovat je bonus na exp co je ^_^

 

No kdybych to bral treba ze sveho pohledu, tak driv jsem log tak max 4 acc, aniz bych nemel lagy, ted bych takovejch 8 asi np zvlad, takze si myslim, ze se to taky odviji od vykonosti pocitacu, ktera porad roste. :) Treba bude jednou na Rebu online 1000 lidi, pac tu bude 80 lidi kazdej s 10 loglejma acc :)

Jinak jen merchu je na trhu od 200 do 300(teda aspon driv bylo :) ).

Btw kdo vlastne zas zacal tudle debatu, ja myslel, ze jsem to tu uz resil dostkrat. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-

Osobne by som s tym nic nerobil. BG qip ide pouzivat v BG a PvP. Kto ho chce, nech si ho ziska, kto ho nechce, moze mu to byt jedno.

 

A casom, keby to mali vsetci, co na GW nieco chcu robit, by sa aspon vymazali tie pomyselne rozdiely MY <-> VY. Vsetci by si boli eqiopovo rovni a mozno by konecne zacal rozhodovat skill. Kto by to casom neziskal, zrejme nema o GW dostatocny zaujem, takze BG equip proste nepotrebuje.

 

Tym, ze niektori to vyfarmia (a povedzeme si, ze by to tak bolo) na ukor kohokolvek, sa este viac prehlbia rozdiely medzi "silnymi" a "slabymi". A to je predsa to, co nikto z vas nechce.

 

Viem, ze teraz sa na mna vrhne banda zurivych PvMkarov, ale co je vas do toho, ked BG je na PvP.

 

Ked to chcete zaviest, zavedte to tak, ako to je. Ked to nechete zaviest nezavadzajte to vobec.

Link to comment
Share on other sites

Vemte si kolik casu potrebuje clovek ted, kdyz si chce sehnat equip na GW a kolik kdyz bude zavedeno rozumne BG, drop z mobu je blbost, v gdungu este vetsi, protoze to uz to muzou rovnou nacpat do truhel (jooooo fandime prohlubovani rozdilu), muzou rychleji ziskat eq na GW a to se muze stat lakadlo

 

S temi Gdungy to nejlepe vystihl Sameth (thx).

Edited by Saravok
Link to comment
Share on other sites

Takze jestli to chapu, cil a zajem je ten, aby se misto eq kterej se do ted shanel a pouzival zacal shanet a pouzivat jinej eq, kterej ve vysledku budou mit vsichni jeden a ten samej skoro stejnej - no potes prdel.

 

To co do ted pracne shaneli a vyrabeli hrave nahradi neco, s cim nebude prace zadna. Moc hezky

Link to comment
Share on other sites

... Essex prijde brzo s konecnym resenim...

 

Hele, konecny reseni uz tu jednou bylo ... ^_^ Vymyslel ho jeden nemec...

 

Edit: jinak.. me se BG moc nelibi, protoze me ten eq k nicemu moc nebude, a zase to jen boostne dmg makery, ktere ze sve LK podstaty nenavidim :)

Edited by Dark Warrior
Link to comment
Share on other sites

Tak já nÄÄí­m přispÄju- nějaké ty nápady k diskuzi:

-monitorování­ BG kvůli afkování­ (třeba ukládání­ dat do logu- dmg rozdaná/přijatá, spotřeba materiálu)

-zákaz dualů jestli to nějak půjde :)

-zvýÄení­ ceny equipu na badge

-mí­sto 3/9 badge za výhru 2/6- sní­ží­ rozdí­l mezi tÄmi co vyhrají­ a co prohrají­

-BG equip bez safe refinu- Äance na break už z +0 na +1 (udrží­ cenu souÄasného equipu)

-BG equip půjde refinovat jen enrichedkama

Link to comment
Share on other sites

-BG equip bez safe refinu- Äance na break už z +0 na +1 (udrží­ cenu souÄasného equipu)

-BG equip půjde refinovat jen enrichedkama

ale fuj! jeste rekni ze se ma sance pouze posunout a vyhodim 300EE abych ziskal +4 item O.o tolik jsem pohromade opravdu nevidel.

 

ja jsem ale celou tu dobu tak nejak doufal ze pujde mit vzdy pouze 1 kus equipu daneho druhu [jedny boty, jeden plast...]a pri pokusu o vybrani dalsiho vam npc to puvodni veme. takze kdyby uz nekdo plusoval z +6 na +7 a zlomil, tak by mohl dalsiho pul roka stravit v BG nez se mu zase podari neco plusnout alespon na tech +6. coz mi zase moc nevoni s:

-zvýÄení­ ceny equipu na badge
Link to comment
Share on other sites

Tak já nÄÄí­m přispÄju- nějaké ty nápady k diskuzi:

-monitorování­ BG kvůli afkování­ (třeba ukládání­ dat do logu- dmg rozdaná/přijatá, spotřeba materiálu)

-zákaz dualů jestli to nějak půjde :)

-zvýÄení­ ceny equipu na badge

-mí­sto 3/9 badge za výhru 2/6- sní­ží­ rozdí­l mezi tÄmi co vyhrají­ a co prohrají­

-BG equip bez safe refinu- Äance na break už z +0 na +1 (udrží­ cenu souÄasného equipu)

-BG equip půjde refinovat jen enrichedkama

 

AÄkoliv jsem proti BG na rebornu, tak mi tohle přijde jako dobrý návrh.

Link to comment
Share on other sites

 

SchválnÄ jsem u Äancí­ na refin a ceny itemů nepsal konkrétní­ čísla aÂť je o Äem diskutovat :) Podle mÄ je BG equip momentálnÄ takový top co se dá sehnat na gw a to i když poÄí­tám high tier mvp drop. Kdyby se to dalo sehnat jednoduÄe a jeÄtÄ jednoduÄe naplusovat tak to zniÄí­ už tak poÄramocenou ekonomiku.

 

JeÄtÄ by se mohl i zvážit poÄet lidí­ do každé instance. Podle mÄ je 10 v 10 na rebornské pomÄry hodnÄ ;)

Link to comment
Share on other sites

-mí­sto 3/9 badge za výhru 2/6- sní­ží­ rozdí­l mezi tÄmi co vyhrají­ a co prohrají­

No ja ti neviem, ale mne to nepripada ako akakolvek uprava rozdielu medzi tymi co vyhrali a prehrali, kedze pomer ostal ten isty... hmm, mozno sa len mylim, ale ja ti fakt neviem... To namiesto dvoch uprav (znizenie badge, zvysenie potrebnych na eq) staci len jedno z toho :)

Link to comment
Share on other sites

SchválnÄ jsem u Äancí­ na refin a ceny itemů nepsal konkrétní­ čísla aÂť je o Äem diskutovat :)

a to bych si o tom podiskutoval, refinovani pouze pres EE s sanci jako normalni elu by imo uplne dostacovalo, uz ted vidim 1EE tak jednou tydne a vetsina hracu ani to ne [i kdyz fakt je ze ted wiznu docela flakam].

 

Podle mÄ je BG equip momentálnÄ takový top co se dá sehnat na gw a to i když poÄí­tám high tier mvp drop. Kdyby se to dalo sehnat jednoduÄe a jeÄtÄ jednoduÄe naplusovat tak to zniÄí­ už tak poÄramocenou ekonomiku.

to je podle me dalsi duvod proc BG equip v soucasne situaci na GW nezavadet. na jednu stranu chcete aby to vyrovnalo rozdily na GW ale jednim dechem dodavate ze nechcete aby to bylo snadno dostupne. tady ale opravdu plati ze cim narocnejsi bude to ziskat, tim mene lidi se k tomu dostane a z latani propasti na GW se razem muzou stat otevirajici se nuzky.

pokud by to melo byt tak ze ten equip bude plnit svuj ucel a soucasne vyzadovat snahu na ziskani s tim ze nechchceme aby se to dotklo ekonomiky, tak nastaveni musi byt nepredstavitelne citlive. a tim nepredstavitelne myslim ze si to na rebornu opravdu nedovedu predstavit. ono to zase smrdi upravama co tyden jak se nam to stalo prednedavnem na GW, a uz tenkrat me to dost znechutilo.

Link to comment
Share on other sites

Tadeasi nic proti,ale kdyz se ti na tom neco nelibi..tak proc nevymyslet neco cim to vylepsit... a ne jen kazdemu rejpat do jeho napadu.. nepisu to ve zlem ,jen z pohledu kdyz jsem cetl par tvych predchozich postu :)

 

btw: me se osobne libil nejvice Marwuv navrh,akorat se mi nezdaji ty EE... ne kazdy ma cas a prostor k tomu aby si na EE udelal Q ;)

Link to comment
Share on other sites

Samethe to jsem psal ne kvůli tomu aby byl penalizován ví­tÄz, ale aby byl menÄí­ rozdí­l mezi ziskem badge za ví­tÄzství­ a ziskem badge za prohru. Za prohru myslí­m 1/3 badge samo sebou ;)

 

 

Heliodor: pořád můžou dávat karty do +0 equipu a budou na tom hráči lí­p než kdyby to dávali do nÄÄeho jinýho, pořád můžou hrát s +0 zbranÄmi a pořád to bude nejlepÄí­ zbrař v pomÄru cena/výkon. A enrichedka jdou koupit... konec konců by se koneÄnÄ zaÄalo ví­c lidí­ zají­mat o enriched quest, když už si s ní­m dal nÄkdo práci ;)

 

Ani: "pořád můžou dávat karty do +0 equipu a budou na tom hráči lí­p než kdyby to dávali do nÄÄeho jinýho, pořád můžou hrát s +0 zbranÄmi a pořád to bude nejlepÄí­ zbrař v pomÄru cena/výkon. A enrichedka jdou koupit..." :P btw. vÄak ho nech, psal jsem to, aby se o tom diskutovalo, to, že se mnou nesouhlasí­ neznamená, že není­ pří­nosem k diskuzi

 

a sry za fkn grammar :)

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-
Tak já nÄÄí­m přispÄju- nějaké ty nápady k diskuzi:

-monitorování­ BG kvůli afkování­ (třeba ukládání­ dat do logu- dmg rozdaná/přijatá, spotřeba materiálu)

-zákaz dualů jestli to nějak půjde :D

-zvýÄení­ ceny equipu na badge

-mí­sto 3/9 badge za výhru 2/6- sní­ží­ rozdí­l mezi tÄmi co vyhrají­ a co prohrají­

-BG equip bez safe refinu- Äance na break už z +0 na +1 (udrží­ cenu souÄasného equipu)

-BG equip půjde refinovat jen enrichedkama

Ten log by nemal byt imo problem. Zvysne napady sa mi pacia. Len s tema enrichedama, 0-4 by som nima dal normalne safe. Ono uz i tak, aby si naplusoval BG quip aspon na safe by te stalo tak 20 enrichu :)

 

JeÄtÄ by se mohl i zvážit poÄet lidí­ do každé instance. Podle mÄ je 10 v 10 na rebornské pomÄry hodnÄ :P

Tu je to uz otazne. Znizis to na 8v8, tak to uz sa bude zhanat 16 ludi z vlastnej guildy. Ale zase na druhu stranu pochybujem, ze by sa tam dokazalo nazbierat 10v10 ako Guild vs Guild.

Ja som za to znizenie.

Link to comment
Share on other sites

Tadeasi nic proti,ale kdyz se ti na tom neco nelibi..tak proc nevymyslet neco cim to vylepsit... a ne jen kazdemu rejpat do jeho napadu.. nepisu to ve zlem ,jen z pohledu kdyz jsem cetl par tvych predchozich postu :)

ja vymyslel neco lepsiho: BG nezavadet.

ale kdyz to jinak nejde, tak do toho budu aspon rejpat a kritizovat. ono nekdo musi byt v opozici a takova konstruktivni kritika se muze taky hodit.

navic chci byt ten kdo pak rekne: "ja vam to rikal" :D

Link to comment
Share on other sites

-mí­sto 3/9 badge za výhru 2/6- sní­ží­ rozdí­l mezi tÄmi co vyhrají­ a co prohrají­

Proc presne by se mel snizovat rozdil mezi tema co vyhrajou a co prohrajou? Jo ja zapomel, aby to co nejdriv mel celej server - nebo ne?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...