Jump to content
Reborn fórum

Jak udelat BG pro Reborn


Mitheress

Recommended Posts

upgrade - to sa mi moc nepaci nakolko gravity si to poistila def +3 v zaklade, kludne by som tam zdvihol cenu za plusnutie a nechal moznost plusovat len E elu ale znizit este sancu no neviem :)

ted jsem se koukal na wiki... upgrade vybavy...

a BG equip na +4 by mel prej prumernou spotrebu materialu 21,3ks. vzhledem k tomu ze clovek chce naplusovat boty, armor, plast tak nasobeno tremi to da +- 64. pri spucasne prumerne cene EE 1,1M to da hezkych 70M za +4 equip.

 

fakticky je to jeste zamysleno pro novacky k tomu aby dohnali starsi hrace a byli tak vyrovnanejsi GW?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ted jsem se koukal na wiki... upgrade vybavy...

a BG equip na +4 by mel prej prumernou spotrebu materialu 21,3ks. vzhledem k tomu ze clovek chce naplusovat boty, armor, plast tak nasobeno tremi to da +- 64. pri spucasne prumerne cene EE 1,1M to da hezkych 70M za +4 equip.

 

fakticky je to jeste zamysleno pro novacky k tomu aby dohnali starsi hrace a byli tak vyrovnanejsi GW?

Muze mi nejaky nudici se clovek spocitat def safe soucasneho equipu (+4) proti safe (+2) BG equipu? Pokud se bude fakt nudit tak pro kazde povolani :) dekuji

Link to comment
Share on other sites

Muze mi nejaky nudici se clovek spocitat def safe soucasneho equipu (+4) proti safe (+2) BG equipu? Pokud se bude fakt nudit tak pro kazde povolani :) dekuji

Takze sem se nudil doufam, ze to je spravne. Pro snipry to vypada takhle:

- 32 def normal GW eq +4 (valk armor,shield, tidal + wool, Feather beret)

- 25 def BG equip s +2 safe limitem

- 29 def BG equip s +4 safe limitem abych byl objektivny tak s BG setem dostanem navic 2% hp, 300Hp a 4% demihuman redukce a 10% range redukci

ale zase abych byl objektivni na druhou stranu hodne lidi ma normal GW equip naplusovanej vice jak safe limit takze kdyz vemem v uvahu (tidal + wool) +7, valk shield +5 , armor nechame na +4 a fb na +6 vysledna def nam vyleze na celych 38 tzn ze teoreticky mame o temer 10% vetsi redukci na fyzickej utok nez ze safe BG equipem...

Edited by smash
Link to comment
Share on other sites

Muze mi nejaky nudici se clovek spocitat def safe soucasneho equipu (+4) proti safe (+2) BG equipu? Pokud se bude fakt nudit tak pro kazde povolani :) dekuji

 

knecht, sinX a spol:

+4 dia armor+boty+plast = 24 def

+4 VA+tidal+wool = 20def

+2 assassins robe+boty+plast = 19def

 

HW a spol:

+4 dia robe+boty+plast = 23 def

+4 silka+valk mantak +0varianty = 15def

+2 warlock robe+boty+plast = 13 def

 

a jeste jeden edit [sorry]: povolit safe upgrade +4 by zvedlo vyslednou def cca o 4, takze by se opravdu stalo ze BG>safe upgrade nejbeznejsiho equipu. i kdyz to je taky dost teoreticke za predpokladu ze si nedovedu predstavit jak nekdo jde na GW s +4 silkou. taky hadam ze sehnat +7 wool scarf je mnohem snadnejsi nez ziskat +7 generals mantak.

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

Diky, z toho vyplyva, ze pokud povolime safe +4 tak HW aspol bude rada kdyz dozene def a sinX a spol pujde nahoru a to je jen na safe. Z toho vychazi, ze ten BG equip sux, jedine co ma smysl jsou mozna zbrane. By me zajimalo, ktery lofas tohle vymyslel proboha.

Link to comment
Share on other sites

Diky, z toho vyplyva, ze pokud povolime safe +4 tak HW aspol bude rada kdyz dozene def a sinX a spol pujde nahoru a to je jen na safe. Z toho vychazi, ze ten BG equip sux, jedine co ma smysl jsou mozna zbrane. By me zajimalo, ktery lofas tohle vymyslel proboha.

 

Hm, ono zase když budeÄ porovnávat BG zbranÄ a BG set tak třeba zrovna u crossů nvm, tam efektivita BG kataru nad slot infí­kem vzrůstá s def cí­le. TeÄ si nejsem jistej, ale od 32 hard def už byl lepÄí­ BG katar. Od 4X hard def overup bloody roar. Tzn. u low def s nenaplusovaným BG setem je lepÄí­ infí­k než BG katar. To snad akorát u asury je ti celkem putna refine u BG palice. NÄkde na nightfall foru jsem mÄl docela pÄkný graf, snad to najdu :)

A pokud bereÄ v potaz armor set, tak nemá velkou def. Hlavní­ výhoda jsou bonusy za kompletní­ set (třeba archer set je yummy) a ty drobný % resistu na dh

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ChtÄl bych Vám podÄkovat za spousta nápadů a inspirací­, které mÄ dovedli k zhruba koneÄné podobÄ BG na naÄem serveru. Bohužel, momentálnÄ nejsou Battlegroundy pro reborn prioritou a proto se jejich uvádÄní­ do provozu prozatí­m odkláda. VÄří­m, že jejich realizace se doÄkáme v brzké budoucnosti.

Já ovÄem neusnu na vavří­nech a budu o dalÄí­ch vychytávkách nadále přemýÄlet. V pří­padÄ nápadů a připomí­nek mÄ můžete kdykoli kontaktovat zde do vzkazů, in game nebo na icq.

 

Locked

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Preci jenom, uplynula delsi doba. Mozna se nekomu rozlezelo v hlave par napadu. Pokud si nekdo mysli, ze se muze jeste k dannemu tematu vyjadrit tak to velmi ocenim:-))

Mate volne pole pusobnosti :(

Link to comment
Share on other sites

Preci jenom, uplynula delsi doba. Mozna se nekomu rozlezelo v hlave par napadu. Pokud si nekdo mysli, ze se muze jeste k dannemu tematu vyjadrit tak to velmi ocenim:-))

Mate volne pole pusobnosti :(

helemese kdo se probudil)

nechat oficiální­ nastavení­, jedinou zmÄnu udÄlat ve vypsání­ Äasového termí­nu

spuÄtÄní­ bg při 5/5 a postupné doplřování­ dle poÄtu pří­chozí­ch

bg consumables nechat klasicky použitelné jen na gw a bg mapách

@marwel co ví­m, tak bg cwp a bp bývají­ rankovní­ jenom na highratech

kontrolu afk leacherů!!1!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 11 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...