Jump to content
Reborn fórum

Jak udelat BG pro Reborn


Mitheress

Recommended Posts

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

v tom pripade nechapu proc se tresta bugovani, zneuzivani nastaveni, podvadeni a podobne - dyk to je to diky cemu jdou lidi "dopredu" ,-)

Ono vlastne tie battlegroundy su jeden velky bug a vsetkych tych smejdov na ostatnych servroch a ofiku by mali zabanovat. Dokonca by mali zabanovat adminov, co to zaviedli. Nie, nie. Mali by zabanovat vyvojarov. YEAH! :)

Gratulujem, prisiel si na to.

Link to comment
Share on other sites

ty ses trosku pomatenej uz vid, proste se hadat musis jinak by to nebylo vono :)

 

To co sem rek byla reakce na constovu ironickou poznamku o ziti na stromech, ze lidi v zivote bugujou a podvadej a zneuzivaj a proto uz nezijem na stromech.

Jenze ono je tak fajn proste prudit vid :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
To co sem rek byla reakce na constovu ironickou poznamku o ziti na stromech, ze lidi v zivote bugujou a podvadej a zneuzivaj a proto uz nezijem na stromech.

 

Dyt ten, kdo vymyslel kolo byl vlastne linej buger ne? :) Ostatni se s tim dreli, on si pod ten vozik hodil kolecko a hned se mu to vezlo lip. Ale z pohledu tehdejsich lidi vlastne bugoval. :)

Link to comment
Share on other sites

No jasne, chtel si to ulehcit, chtel bejt nekde driv nez ostatni, prevezt vetsi naklad............ a tak vymyslel kolo :) Byl linej a podvadel :)

 

O tom ze by BG byly bug nebo co si to rodix vymyslel - no nic :) hezkej OT, myslim ze me Const smaze

Link to comment
Share on other sites

No jasne, chtel si to ulehcit, chtel bejt nekde driv nez ostatni, prevezt vetsi naklad............ a tak vymyslel kolo :) Byl linej a podvadel :)

 

O tom ze by BG byly bug nebo co si to rodix vymyslel - no nic :) hezkej OT, myslim ze me Const smaze

Ne const se zasmeje, protoze tvrzeni ze vynalezci jsou bugeri a podvodnici je epicke.

Link to comment
Share on other sites

kdyz si vzpomenu kolik nejmenovany sinx od rnr znicil infiku nez udelal jednu diru, kolik ho to stalo a jak dlouho mu to trvalo a ono to hrave nahradi to, ze si pujdem zablbnout do areny a budem mit item....

No mas pravdu ze je to lehci ale jelikoz ten nejmenovany sinx celkem stoji za bg a snazi je se zprovoznit tak se mi to nezda jako nejlepsi duvod proc to omezovat :)

Link to comment
Share on other sites

by mÄ zají­malo proÄ ta snaha na rebornu vÄechno (spí­Ä vÄechno užiteÄné) zhorčit... viz enriched quest, samotné zhorÄené plusování­ s enrichedama, vymýÄlení­ co nejabsurdnÄjÄí­ch questů na Äapky co stejnÄ sux, co nejví­c zhorčit BG aby nikdo nemÄl nic, ale i tak aby byli včichni spokojení­...) na jednu stranu se zlepÄuje expení­ (jak kdyby toho ti co mají­ vÄeho dost nemÄli dost, chápu že musí­ mí­t ví­c, ale mí­ř očividnÄ prosí­m :) (aÂť si ří­ka kdo chce co chce, noob partu 10 lidí­ nesežene a tohle nastavení­? rnr ftw...), na druhou stranu zí­skat eq... aby člověk nechodil do Äkoly/práce a dÄlal hunty a podobné kraviny jak idiot, protože strávit hodinku dennÄ na bossech... zří­zení­ tak aby je nic rozmného nedalo (tady uvažovat o tom dávat valkyru reflectem... si připadám jak idiot, za chvilku bude mí­t i mastering fullheal a eartquake jak na haiti ne?), prostě sedÄt u toho a furt dokola dÄlat to samé a samé a samé a samé a samé a samé a samé a samé a samé a samé a samé a samé a samé a samé (hunty se tomu ří­ká že?)... rovnou dávat eq za to že je člověk online XYZ hodin ne?), na druhou jde vÄechno do kytek...

 

edit pro tracyho... 5% Äance je holt málo, 24 infiků nebo kolik to bylo spadá prostě do průmÄru, s tí­m nic neudÄláÄ a to že z toho nÄkdo dÄlá aféru... tak mu ho dáme, aÂť je klid ne? (nedivil bych se)

Edited by presi
Link to comment
Share on other sites

by mÄ zají­malo proÄ ta snaha na rebornu vÄechno (spí­Ä vÄechno užiteÄné) zhorčit... viz enriched quest, samotné zhorÄené plusování­ s enrichedama, vymýÄlení­ co nejabsurdnÄjÄí­ch questů na Äapky co stejnÄ sux, co nejví­c zhorčit BG aby nikdo nemÄl nic, ale i tak aby byli včichni spokojení­...) na jednu stranu se zlepÄuje expení­ (jak kdyby toho ti co mají­ vÄeho dost nemÄli dost, chápu že musí­ mí­t ví­c, ale mí­ř očividnÄ prosí­m :) (aÂť si ří­ka kdo chce co chce, noob partu 10 lidí­ nesežene a tohle nastavení­? rnr ftw...), na druhou stranu zí­skat eq... aby člověk nechodil do Äkoly/práce a dÄlal hunty a podobné kraviny jak idiot, protože strávit hodinku dennÄ na bossech... zří­zení­ tak aby je nic rozmného nedalo (tady uvažovat o tom dávat valkyru reflectem... si připadám jak idiot, za chvilku bude mí­t i mastering fullheal a eartquake jak na haiti ne?), prostě sedÄt u toho a furt dokola dÄlat to samé a samé a samé a samé a samé a samé a samé a samé a samé a samé a samé a samé a samé a samé (hunty se tomu ří­ká že?)... rovnou dávat eq za to že je člověk online XYZ hodin ne?), na druhou jde vÄechno do kytek...

 

edit pro tracyho... 5% Äance je holt málo, 24 infiků nebo kolik to bylo spadá prostě do průmÄru, s tí­m nic neudÄláÄ a to že z toho nÄkdo dÄlá aféru... tak mu ho dáme, aÂť je klid ne? (nedivil bych se)

Cetl jsem to 3x ale nepochopil to.

Link to comment
Share on other sites

tak na to koukám, je to takové zmatené... pointa byla v tom, proÄ se vÄechno snaží­te ztí­žit až na maximální­ přijatelnou mez, pří­padnÄ znemožnit

Co jsem konkretne za dobu meho vedeni Rebornu ztizil na maximální­ přijatelnou mez, pří­padnÄ znemožnil?

Link to comment
Share on other sites

Co jsem konkretne za dobu meho vedeni Rebornu ztizil na maximální­ přijatelnou mez, pří­padnÄ znemožnil?

Imo presi narazel na obdobi jeste "pred tebou".

Jako uznam hram len GW, ale odkedy si admin tak som vsimol skor progres smerom k ulahceniu veci. (Nie, neni to kritika, ale pochvala) Imo to tak maly server, ako Reborn rozhodne je, potrebuje. Este vratit MvP na prijatelnou mez a gj. Tie MvP su tam preto, aby sa o ne ludia bili. Ne proto, aby je 1-2 vyvoleny farmili.

 

Jo a neda mi to. Nerf pocas tveho vedeni: soily :)

 

A aby som nebol OT...pekna prace majku, napad pekny, najma ten rank sa mi paci. (A ten decay sa mal zaviest na kazdy rank, ale teraz je uz neskoro)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Co jsem konkretne za dobu meho vedeni Rebornu ztizil na maximální­ přijatelnou mez, pří­padnÄ znemožnil?

 

Ja si prave myslim, ze postupujes smerem, kterym se uz meli tvurci RO davno vydat. RO je sice pekna hra, ale narozdil od ostatnich novych MMORPG je to strasne moc o grindu a to ty nove lidi nebavi, a proto jdou hrat radsi neco jineho, kde je vsechno rychlejsi. Tim nerikam, ze bych chtel z RO udelat nejake WOWko, jen by podobne zmeny, jake se tu v posledni dobe objevuji, mohli prilakat a udrzet ty nove lidi.

Jen doufam, ze budou zamereni spis na PvP, nez PvM. :)

Link to comment
Share on other sites

A aby som nebol OT...pekna prace majku, napad pekny, najma ten rank sa mi paci. (A ten decay sa mal zaviest na kazdy rank, ale teraz je uz neskoro)

 

Abych byl kolegialni a uprimny, tak konkretne ten rank byl napad consta...taky se mi moc libi:-)

Link to comment
Share on other sites

StraÄnÄ to komplikujete. Taky trÄet na BG celou vÄÄnost nikoho bavit nebude. Nafarmit badge na full eq trvá celkem dost dlouho i bez tÄch zmÄn. NehledÄ na to, když si to bude nÄkdo chtí­t plusovat na ví­c. Nesmrtelný stejnak nebude. PodobnÄ o weapons.

Pokud to chcete omezovat, tak omezte dobu, kdy budou BG pří­stupné. Např. íşt, Ät, so, ne: 16-18, 21-23.

Plusování­ enri elu/ori je fajn, nechat safe refine +4.

Rank? K Äemu. Spí­Ä dejte NPC Supplies, aÂť to lidi berou vážnÄ a neleechuje se.

Link to comment
Share on other sites

to plusování­ (a vymýÄlení­ toho jak ztí­žit zí­skávání­ bg vÄcí­ jak se jen dá) je fakt troÄku přehnané, než vymýÄlet takový systém a vÄechno k tomu, tak to rovnou nezavádÄt ne?

normalne s tebou naprosto souhlasim. nemam k tematu zadne pripominky, jsem jsem ti chtel vyjadrit podporu xD

BG equip se puvodne navrhoval jako top GW/pvp equip, proto jsem byl proti nemu. ale s tim navrhem ktery tu byl par postu nahore bych ho klidne uznal, beztak si ho nikdo delat nebude :) ja myslel ze nejvetsi problem bude v tom ze se to neda tradovat, ale koukam ze kluci k tomu nahazeli tolik nevyhod ze je to sunt a ne equip, natoz top gw equip. vyborne :D

Link to comment
Share on other sites

A nebudou ty casy kolidovat s necim na Feelru? :D

a je opakovaný vtip jeÄtÄ vtipem?

 

Vzhledem k poÄtu termí­nu by si i tak vybral každý, vždyÂť tam máÄ 4 ( dny ) *2 (Äasy) = 8 možností­, kdy huntit

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...