Jump to content
Reborn fórum

GW 16.1.2010


Baraka

Recommended Posts

nn, ghost je pro amatery :D

edit: btw ani devila abych ti ulehcil ptani :)

edit2 : omg toho video je tu hodku bo dve a uz si to stahlo 28 likdi to z pondeli tam mam uz jakou dobu a bylo stazeno 36x? ten vypadek serveru s vama dela divy :)

Edited by Baraka
Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Obe videa fajn, jen to pondelni bylo z tveho pohledu sinXe preci jen akcnejsi. Ale to bude asi tim, ze se tam utocnici nedrzeli moc pohromade, tak se ti lip fragovalo. :) Btw ty hidy mas obcas haluzne jak pres autohide. :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
take uz me majk z toho obvinoval:) ale nn autohide fakt nemam :)

btw ty jsi byl tak jedinej co mi prez asu dal tou asurou na nuttynu :P

 

Kua ale ja nehral champa. :P Dyt skoro v kazdem mem postu v GW topicu po GW machruju, jak jsou moje chapadla nesmrtelna a ze mam tolik naklikanych skillu, co zbyli tri paladinove dohromady a vy si furt myslite, ze hraju champa? :P

Link to comment
Share on other sites

Dyt skoro v kazdem mem postu v GW topicu po GW machruju, jak jsou moje chapadla nesmrtelna a ze mam tolik naklikanych skillu, co zbyli tri paladinove dohromady

 

To musí­ byt nějaký bug, ty akorát ÄuÄí­Ä jak péro v kempu a hážeÄ chapadla a potujeÄ, kdežto já rozhazuju pressure po vÄem co se jen pohne! :P

 

btw. fajn videjko, ale mám rád celistvÄjÄí­ akci, třeba jako na tom minulém... :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm tak ja ked hram, som mu nesmierne vdacny, ze nerobi nic ine :)

 

VÄak jsem si dÄlal srandu, každý má jiný styl hraní­ :P Naví­c životaschopnost palacha neni jen o nÄm samotném, ale i o tÄch co jsou na jeho chapadlech.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
To musí­ byt nějaký bug, ty akorát ÄuÄí­Ä jak péro v kempu a hážeÄ chapadla a potujeÄ, kdežto já rozhazuju pressure po vÄem co se jen pohne! :P

 

Pressure je mighty skill, ale prof/HW/crea udeaji vic nez on, tzn kdyz si mam vybrat, aby mi neumrela chapadla, nebo pressurovat, tak volim sacri. Teda ne ze bych pressure nepouzival(tak 50+ jsem jich za GW hodil, dokonce jsem mel i 3 fragy! :) ), ale dovolim si to jen ve chvilich "volna". :P

 

VÄak jsem si dÄlal srandu, každý má jiný styl hraní­ :P Naví­c životaschopnost palacha neni jen o nÄm samotném, ale i o tÄch co jsou na jeho chapadlech.

 

Jak rekl FK, sacri je tak dobre, jak dobri jsou lidi na jeho chapadlech. :P A ja svym chapadlum verim. :)

 

Obdivuju a nechapu jak dokazete udrzet miltovu pozornost :P

 

Wtf? :P Jsem nejak nepochopil proc bych mel byt "nepozorny". Jako kdyby jsme mluvili o skole, tak to jako jo(nekde clovek spat musi), ale o GW? :) Si me s nekym pletes ne?

Link to comment
Share on other sites

Jak rekl FK, sacri je tak dobre, jak dobri jsou lidi na jeho chapadlech. :) A ja svym chapadlum verim. :P

Konecne si pochopil, ze mat na sacri Rodixa a Elleshara, nie je tvoja povinnost ale vysada. :P

Link to comment
Share on other sites

Wtf? :D Jsem nejak nepochopil proc bych mel byt "nepozorny". Jako kdyby jsme mluvili o skole, tak to jako jo(nekde clovek spat musi), ale o GW? :) Si me s nekym pletes ne?

 

Nemel sem na mysli nepozorny. Ja si te jen pamatuju jako ziveho a akcniho cloveka, tak mi k tobe sacri nesedi (typ HURA NA NE, nic ve zlym :P) :)

Edited by Saravok
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...