Jump to content
Reborn fórum

GW 05.07.2010


Arcik

Recommended Posts

Tentokrát z pohledu HW - Balrogh

troÄku mi uteklo datum...

chtÄl sem si hlavnÄ zaganbovat, ale jelikož vÄtčinou enemáci ani nemÄli magnet tak jsem vÄtčinu Äasu jen točil SG/LOV/MS

 

jo a poslední­ "song" je ukázka, jak by se mÄlo proží­vat RO xD

 

 

11:50, +- 210MB

 

 

 

http://www.edisk.cz/stahni/75100/GW07052010.part1.rar_185MB.html

http://www.edisk.cz/stahni/53880/GW07052010.part2.rar_21.93MB.html

Link to comment
Share on other sites

:DDDDDDDDD myslim ze keby sa nase VT nahrava (pozdravujem Judia aka Pete>crea) tak toto by sa ani zdaleka nechytalo...

 

Kazdopadne good movie...holt, podaktory nepochopili dolezitost potov na gw a tobos marcov :)

Link to comment
Share on other sites

niekto na vt spomenul ze tieto gw boli fajn...HOVNO ! mozno na 1 nabehu z 10 sme mali pod sebou magnet, no da sa takto hrat ? poty, bomby, dex, int jedla vsetko zmizlo, a to clovek hunti lebo dufa ze to pouzije na dobre ucely...Dalsie GW jedine z charom ktory ma nizku spotrebu surovin...

 

Wizne od RNR sa velmo dobre fragovalo, naozaj ti gratulujem ze idu proti tebe enemy co nemaju magnet, a aj ked ho maju nevedia ho hodit...

 

Ps: Moje <>vanie mozno nikomu nepomoze, ale aspon som napisal co som chcel. DObru noc

Link to comment
Share on other sites

Wizne od RNR sa velmo dobre fragovalo, naozaj ti gratulujem ze idu proti tebe enemy co nemaju magnet, a aj ked ho maju nevedia ho hodit...

 

hlavnÄ, že máte 4 snipery, 3 HP , mind break profu megalol.gif , pří­ÄtÄ se ví­ce zamÄřte na sestavu :) dneska to vážnÄ bylo až moc easy ..

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

strasne uchylna grf :)

 

Imo to je RCXko.

Btw nechapal jsem ty statistiky, ale kdyz jsem videl to video, tak uz to chapu. :)

Link to comment
Share on other sites

mind break profu megalol.gif

pět minut před GW mě donutili leavnout abych hrál MB těm dvěma wiznám, já jsem OBĚT! :)

 

btw kolem seste minuty, flash GC na magnetu.. to nefunguje, ne?

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

hlavnÄ, že máte 4 snipery, 3 HP , mind break profu megalol.gif , pří­ÄtÄ se ví­ce zamÄřte na sestavu :) dneska to vážnÄ bylo až moc easy ..

 

Ja to tam neriadim, a keby aj ano tak ludi nemam ako donutit hrat za to co nechcu, popripade za to co nevedia...

Sniperov mame mrte a oni chodia pravidelne bez Marca, teda okrem jedeneho.

Link to comment
Share on other sites

Ja to tam neriadim, a keby aj ano tak ludi nemam ako donutit hrat za to co nechcu, popripade za to co nevedia...

Sniperov mame mrte a oni chodia pravidelne bez Marca, teda okrem jedeneho.

Tak si pak ale nestÄžuj že jsou gw nahovno ...

Link to comment
Share on other sites

Jen bych rád podotknul, že má cedrik na té wizně cca 7X-8X base int a měl 4x víc fragů než druhá wizna :)

1:30+ vymlátíme flashe za profa, kterého nám zabili když se vracel z města do útoku. V tom duchu pak byly celé gwčka, útočili jsme na všechny

4:03 v tu dobu jsem si říkal od čeho jsem to kua dostal instant :) a ten sinx co šel na reflect do chapadla, tj snad vtip 90+ lvl a má prd vity

 

MB profa může zastat i práci profy ve vlastní guildě- magnet, dispel atd. ale ne pokud se vždy brání až v emproomu, většinou tam ani nedošel do obrany. Se divím, že jste si nevlezli na náš magnet a nevymlátili nás

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

niekto na vt spomenul ze tieto gw boli fajn...HOVNO !

to som bol ja. boli fajn, spravne som sa povstekal pri tom. neraz som aj mysou udrel do stola zabudajuc ze ho mam skleneny :)

mozno na 1 nabehu z 10 sme mali pod sebou magnet, no da sa takto hrat ? poty, bomby, dex, int jedla vsetko zmizlo, a to clovek hunti lebo dufa ze to pouzije na dobre ucely...Dalsie GW jedine z charom ktory ma nizku spotrebu surovin...

beres profu teda?:P

pět minut před GW mě donutili leavnout abych hrál MB těm dvěma wiznám, já jsem OBĚT! :)

ty mi ukaz ze dokazes NORMALNE potovat a muzes hrat i sacri. pokud tam ale budes strasit se dvema snowierama tak se nediv ze ti dam hrat neco postradatelneho :)

Jen bych rád podotknul, že má cedrik na té wizně cca 7X-8X base int a měl 4x víc fragů než druhá wizna :)

no ta druha wizna jsem byl ja :) a ver mi ze to nebylo o tom kdo kolik ma int, jako spise o praci profu.

Se divím, že jste si nevlezli na náš magnet a nevymlátili nás

si myslis ze jsem jim to nerikal? a stalo se co? no vsak vlastne ono jsi to sam videl,

neco po sedme minute videa:)

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

Wizne od RNR sa velmo dobre fragovalo, naozaj ti gratulujem ze idu proti tebe enemy co nemaju magnet, a aj ked ho maju nevedia ho hodit...

To vam fakt gratulujem-2 skoro plne utociace guildy proti 11 RNR.To ze vas profa newie ako sa hadze magnet neni nas problem my sme isli viac menej do seckeho co sa pohlo a divim sa teda ze nasa HW bez MB vam nieco spravila-cedrik to sice zahral perfektne ale aj tak nemoze 1HW a 1 crea vymlatit cca 40-50 ludi.SG bez MB musi upotovat asi sniper bez nejakych extra redukov len hold smola ze nenosite poty alebo newiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

btw kolem seste minuty, flash GC na magnetu.. to nefunguje, ne?

Funguje .. ale jen na nej :) .. vsak jsem to hned psal a na videu je to v chatu hezky videt.

 

K profum - misto dispell a spell break na SL byste se meli naucit pouzivat magnet. :)

Link to comment
Share on other sites

Wizne od RNR sa velmo dobre fragovalo, naozaj ti gratulujem ze idu proti tebe enemy co nemaju magnet, a aj ked ho maju nevedia ho hodit...

To vam fakt gratulujem-2 skoro plne utociace guildy proti 11 RNR.To ze vas profa newie ako sa hadze magnet neni nas problem my sme isli viac menej do seckeho co sa pohlo a divim sa teda ze nasa HW bez MB vam nieco spravila-cedrik to sice zahral perfektne ale aj tak nemoze 1HW a 1 crea vymlatit cca 40-50 ludi.SG bez MB musi upotovat asi sniper bez nejakych extra redukov len hold smola ze nenosite poty alebo newiem.

co napisal spatne? len pogratuloval. sa nepatri?

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

4:03 v tu dobu jsem si říkal od čeho jsem to kua dostal instant :) a ten sinx co šel na reflect do chapadla, tj snad vtip 90+ lvl a má prd vity

 

no ten sinX sem byl já, jen sem to trochu neodhadl mno :) jinak aurovany 70+vity takže si nemyslim že tj málo

 

Edit: hmm koukám ten špagát si tam procastil těsně před SB

Edited by DJ Tiesto
Link to comment
Share on other sites

mne to ako gratulacia neprislo :)

on si skor stazoval ako sme hrali my, a veru je si na co stazovat. nemusis v tom hladat nejaky skryty vyznam a gratulacia bola uprimna. ja by som si na mieste tej wizny poskocil od radosti:)

Link to comment
Share on other sites

saravoku nejak sa nechcem nikoho zastavaat , ale vasi tiez niesu majstri v switchovani ghostov :D takze o takych veciach by som sa radsej nebavil :D

ale precijen je rozdil nestihat switchovat a nemoct switchnout.. navic do precastu s lukem?

Link to comment
Share on other sites

saravoku nejak sa nechcem nikoho zastavaat , ale vasi tiez niesu majstri v switchovani ghostov :D takze o takych veciach by som sa radsej nebavil :)

 

ja sa nechcem tiez ani seba ani nikoho zastavat ale nebol si to ty ten sinx co kedysi mal ghosta a nikdy ho nedal dole a nepouzival si ani bm ?

 

sry ak to boly len famy :(

 

ja osobne nemam problem pouzivat aktivne cely bm a stale cucim na videa co som nasiel na forach ako ze to dokazu tak switchovat ze nikdy nezamrznu nedrzia sa ani na magnete odpovedi moze byt viac mozno zazemie pristov atd lebo statu tam lietal celkom casto alebo ine nastavenie alebo ze ho niekto pouziva x rokov nie par mesiacov

 

ale keby som chcel zastat saravoka : on skor narazal na vyber ci ist do prekastu s lukom alebo tharov co neni treba ani bm ani skusenost nakolko asi tazko niekto moze ocakavat ze v precaste bude potovat a strielat sucastne :D

 

takze ja by som to bral skor ako radu ze ten luk vytahnem az za precastom ked ho vyuzijem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...