Jump to content
Reborn fórum

26.07.2010


Aniteru

Recommended Posts

GW z pohledu naseho Liera + zaznam z VT

26.07.2010

Chví­li to vypadalo, že jste mÄli trochu chuÂť ten hrad bránit...

 

K VT: dáváte moc prostor rodixovi, mÄli jste ÄtÄstí­, že se k nÄmu nepřipojil Miltank, protože byste je nezastavili...

Ke stylu hraní­ sacri: dí­vat se na video za paladina (ale platí­ to asi pro vÄechny chary), co si nedrží­ plné HP (nebo aspoř tolik, kolik má bez jablek) a nedochlastává hned jak dostane dmg mÄ docela dráždí­.

1:14 - 1:40 - jedna ze situací­, kdy není­ nic snazÄí­ho než si ří­ct profovi o SP, pauza je celkem dlouhá a jeho to nestojí­ skoro nic

A nevim kdo mÄl mí­t sacri, ale přiÄlo mi, že to házel dost random...

 

Jinak koneÄnÄ vim, jak to v té prontÄ na zaÄátku probí­halo, pÄknÄ ucelené.

 

Cedriku - 1:24 - to ti ty PF tak chybí­?

Link to comment
Share on other sites

1:14 - 1:40 - jedna ze situací­, kdy není­ nic snazÄí­ho než si ří­ct profovi o SP, pauza je celkem dlouhá a jeho to nestojí­ skoro nic

Rofl, tak timhle jsi me fakt dostal ... prej rict si nasemu profovi o SP ... to se driv dockas soul change od protivnika, kterej ti pri trose stesti zhruba stovku sp necha. :giggle:

Link to comment
Share on other sites

Ke stylu hraní­ sacri: dí­vat se na video za paladina (ale platí­ to asi pro vÄechny chary), co si nedrží­ plné HP (nebo aspoř tolik, kolik má bez jablek) a nedochlastává hned jak dostane dmg mÄ docela dráždí­.

1:14 - 1:40 - jedna ze situací­, kdy není­ nic snazÄí­ho než si ří­ct profovi o SP, pauza je celkem dlouhá a jeho to nestojí­ skoro nic

A nevim kdo mÄl mí­t sacri, ale přiÄlo mi, že to házel dost random...

Drzel sem primarne drzet na snure wizny (rodik, rulez, raso), ale problem byl v tom, ze jsem je za celou dobu mimo recalu nepotkal vsechny tri najednou, tak jsem zbyle dve chapadla hazel na lidi u kterych sem si vsiml, ze maji kolem 50% HP.

Souhlasim, ze to hlidani HP baru bylo strasne, ale jako omluvu beru, ze jsem RO uz nejakou tu dobu nehral a nemel jsem mnoho casu na pripravu, lepe receno 19:30 sem ani nevedel, kde mam poty a equip a az 19:55 sem zacal rozdavat partu. 20:10 sem objevil otevrene hrady a to, ze GW warper newarpuje pred hrad a BM jsem mel kompletni az nekdy ke konci GW :-D. Jinak k tem SP, mi prislo zbytecne spamovat VT misto toho abych klikl na parkrat na jedno tlacitko. Kdyby byly alespon povolene chatroomy, tak bych ho urcite pouzil, ale spamovat VT, kvuli boostum a SP u charu jako je sacri mi prijde zbytecnost.

Ale dekuji za kritiku, priste to bude doufam lepsi a snad i naleznu zbyly equip.

Link to comment
Share on other sites

Aspoř na chví­li umlÄí­Ä rodixe... hmm to asi ne... spí­Ä zkusí­Ä přespamovat rodixe (i když asi neíşspÄÄnÄ)

 

jinak ono není­ problém tÄch pár BP kliknout, ale je dobré si toho vÄí­mat vÄas a radči si držet ví­c než mí­ř (viz 5:08)

Link to comment
Share on other sites

Klasické hláÄky o přechávaní­ fragů rodixovi. A ten miltank proÄ nebyl na vt? By byla jeÄtÄ vÄtÄí­ sranda :D

Nejví­c se mi ale lí­bilo :

0:39 - "Takto by se tu mohli respawnovat celé gw"

3:11 - "Ten, Äo ma má na sacri asi umre za chvilu"

6:28 - "Tvl asi dám quag za seba abyste mi to nefarmili"

 

4:27 - Jak se Äel rodix (byl to rodix?) s tou wiznou vykoupat :D

 

Pří­jde mi že za to sacri hrajeÄ nějak zmatenÄ. Jako bys vlastnÄ nevěděl koho chceš držet.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Chví­li to vypadalo, že jste mÄli trochu chuÂť ten hrad bránit...

 

Ta chut by tam i byla, ale pak nejak zpomalil prisun fragu, tak uz to nebylo ono a muselo se jit i jinam. Ale fakt nechapu kam se zasili Vladci, kdyby chodili s Equi tak jich bude dvakrat tolik co nas, to by nas mohli i zergovat. Proste to chce jeden hrad. :D

 

K VT: dáváte moc prostor rodixovi, mÄli jste ÄtÄstí­, že se k nÄmu nepřipojil Miltank, protože byste je nezastavili...

 

Klasické hláÄky o přechávaní­ fragů rodixovi. A ten miltank proÄ nebyl na vt? By byla jeÄtÄ vÄtÄí­ sranda :D

 

Jsem chtel, aby si Rodix taky uzil trochu slavy. :) Krom toho jsem mel zaplou hudbu a nechtelo se mi chodit na vt. :)

 

Mne se libila Rodixova poznamka v 7:20: "Tam byly fragy a vy jste nas nahnali dovnutra", protoze jsem vsecky ty fragy mel ja a bylo jich asi 8. :D

Link to comment
Share on other sites

6:28 - "Tvl asi dám quag za seba abyste mi to nefarmili"

Ted tady to video nemam, ale nerikal ze ten quag dal a co si vzpominam tak mezi nama fakt nejakej quag byl. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...