Jump to content
Reborn fórum

2v2


Essex

Recommended Posts

Guest White Sniper

Jak to bude s flee, bude redukovano jak na GW?

A myslim si, ze to dropovani eq je kravina, pac champ si veme treba stuner a skoci vse, treba LK, sniper atd potrebuji lepsi zbrane, aby nekoho polozili...

Edited by White Sniper
Link to comment
Share on other sites

Jak to bude s flee, bude redukovano jak na GW?

A myslim si, ze to dropovani eq je kravina, pac champ si veme treba stuner a skoci vse, treba LK, sniper atd potrebuji lepsi zbrane, aby nekoho polozili...

ten equip by som nechal padat , je to fajn vec :megalol:

a hw staci rodka

wsku kudla/sekerka

profovi rodka

sinxovi specik

atd ...

vsetko to mas len o skille , champa bez stringov by som sa nebal , pokial mas bobky vezmi si full equip + ghosta a ten champ ti tam bude na smiech , nikto nehovori brat lame equipy .. pokial tam pojdem ja, tak len v serioznej dvojici z full equipom ..

Edited by Ryuuki
Link to comment
Share on other sites

Guest White Sniper

ten equip by som nechal padat , je to fajn vec :megalol:

a hw staci rodka

wsku kudla/sekerka

profovi rodka

sinxovi specik

atd ...

vsetko to mas len o skille , champa bez stringov by som sa nebal , pokial mas bobky vezmi si full equip + ghosta a ten champ ti tam bude na smiech , nikto nehovori brat lame equipy .. pokial tam pojdem ja, tak len v serioznej dvojici z full equipom ..

 

Tak si veme ice fist... ale tj jedno, sem natesenej, az ten event, bo co to je zkonci a zacne brek, kdo o co prisel. ^^ Ja tam radeji ani nejdu, vim, jakej jsem unlucker o.O

Edited by White Sniper
Link to comment
Share on other sites

Nevim na co champovi bude ice fist na asuru, nebo se bojis combo champu? :megalol:

 

Jinak nebude to zadny event, ale nova featurka, jen to potrebuje poradne vyladit, aby pak nekdo nebrecel, ze jedni meli jine podminky.

 

Treba WSku staci plny vozik a muze jit nahate... /gg

Link to comment
Share on other sites

Já si stejnÄ myslí­m že vÄtčina lidí­ tam bude chodit bez equipu a podle toho proti komu půjdou si ho obleÄou, kdybych mÄl jistotu že jdu proti dvojci, která mÄ zabije v obou pří­padech, tak aÂť z toho aspoř nic nemá .p

Link to comment
Share on other sites

Guest White Sniper

Nevim na co champovi bude ice fist na asuru, nebo se bojis combo champu? :megalol:

 

Jinak nebude to zadny event, ale nova featurka, jen to potrebuje poradne vyladit, aby pak nekdo nebrecel, ze jedni meli jine podminky.

 

Treba WSku staci plny vozik a muze jit nahate... /gg

 

Ne kombo champu, ale statusu a pak te asury.

Edited by White Sniper
Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Umim si predstavit dva clowny jak to vytarotkuji driv nez reknes prd :megalol:

 

Wall of fog.

 

Treba WSku staci plny vozik a muze jit nahate... /gg

 

Dispel.

Link to comment
Share on other sites

test asi ne, když je tam ten nightmare drop, to by jinak lidem bylo celkem ukradený co si tam vezmou za eq. :in_love:

Hlavne by se to nedalo povazovat za featurku.

Pro testování­ slouží­ test server, pro ostrý provoz slouží­ ostrý server :megalol:

Link to comment
Share on other sites

Jen taková otázka, můžu mí­t s nÄkým 2 dvojice?

pří­klad v jedné partÄ lognu postavu Trenky a kamarád postavu Ponožka

 

Oba si budeme třeba chtí­t skusit support char a dmg makera tak bych logl do 2. party Šuplí­k a kamarád by logl Zásuvku

 

íşÄel neni farmit rank.... tj pojiÄtÄný tí­m vylosování­m podle velikosti ranku....:megalol:

 

dí­ky za odpovÄÄ

Link to comment
Share on other sites

Testovani provedeno,

krom problemu se zdmi jsme zustali v arene a jediny zpusob odchodu byl relog, cimz se nam nejspis nepocital rank. Dalsi, co bych zakazal, tak jsou looteri (pokud uz ma byt nightmare drop, at vse nezlooti pet majitele equipu xD).

Po nekolika vstupech do areny nas NPC prihlasilo, ale nedoslo ke zparovani ani, kdyz byly registrovane 4 teamy.

Link to comment
Share on other sites

Moc diky vsem, zitra si projdu logy a vse opravim. S temi pety to je dobry napad :)

To uz ani ty nectes moje posty? :megalol:

Nebo opici :in_love: .. ale hadam ze peti povoleny nebudou. :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...