Jump to content
Reborn fórum

WoE:SE 25.08.2010


Arcik

Recommended Posts

co s tim porad delas?:P

 

hazel jsem to k sobe na .wz.cz , tam to ale blbo, tak sem to začal hazet na edisk, pak tak v 30% mi rekl zereges(saboter) ze ma log na jirkana, tak sem to zrusil a zacal uploadovat tam, uploadnul jsem a pro zmenu to neslo, tak ted to zas hazim na edisk :)

 

ale za 10minut to je..

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

hazel jsem to k sobe na .wz.cz , tam to ale blbo, tak sem to zaÄal hazet na edisk, pak tak v 30% mi rekl zereges(saboter) ze ma log na jirkana, tak sem to zrusil a zacal uploadovat tam, uploadnul jsem a pro zmenu to neslo, tak ted to zas hazim na edisk :)

 

ale za 10minut to je..

No s tim jirkanovym ulozistem mam taky tedka problem, dostanu se na to spravne jen pres scp, z netu tam vidim porad stejny soubory, i kdyz jedno video sem smazal a nahral sem tam nejaky fotky.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Uz zacinam chapat proc si mi po GW psal, ze jsem ku**a hnusna. :) Pac asi jako jedinej toho ghosta aspon trochu switchuje, ten zbytek porad jen mrzne a nebo ho radsi nema vubec nasazeneho. :)

Jinak video fakt dobre, velke plus je, ze jsem tam casto videt. :P

Link to comment
Share on other sites

4:28 - takhle se používá hiding... jediná vada na kráse byla, že jsi skočil Zeregese, kterej byl nás největší dmg maker, takže to taky stačilo na rozbití našeho kempu...

6:10 - kvalitní magnet, musím uznat

9:08 - dobře děrovanej magnet, jak to hrajete? Jako ty plošinovky, kde musíš přeskakovat z jednoho místa na druhý, kde je to ještě bezpečný?

10:46 - dostaňte PvMkáře na GW - účka se tam plní jedna radost

 

Btw ten váš clown mrznul ještě víc než jsem čekal. To, že mrznul kdykoli se objevil moc blízko jsem ještě chápal - měl ghosta a s tou vitou by ho zbombili hned, ale on mrznul všude a za všech okolností.

Edited by Sir De Bill
Link to comment
Share on other sites

4:28 - takhle se použí­vá hiding... jediná vada na kráse byla, že jsi skočil Zeregese, kterej byl nás nejvÄtÄí­ dmg maker, takže to taky stačilo na rozbití­ naÄeho kempu...

Pří­ÄtÄ to bude lepÄí­, už sem si sehnal to morroc accesorko, což bylo dost Hardcore, když to tam rnrka failujou, chodí­ tam s nima plno randomů a pak je dia equip na trhu ...

Link to comment
Share on other sites

Uz zacinam chapat proc si mi po GW psal, ze jsem ku**a hnusna. :lookaround: Pac asi jako jedinej toho ghosta aspon trochu switchuje, ten zbytek porad jen mrzne a nebo ho radsi nema vubec nasazeneho. :)

Jinak video fakt dobre, velke plus je, ze jsem tam casto videt. :D

 

nj, jako fight kemp vs kemp fakt nestiham si te jeste osobne mrazit ice mace, hold kdyz nase wizny a profove neznaji SC , tak to vypadá jak to vypadá...

 

4:28 - takhle se používá hiding... jediná vada na kráse byla, že jsi skočil Zeregese, kterej byl nás největší dmg maker, takže to taky stačilo na rozbití našeho kempu...

 

ten se mohl tak 3x vratit z mesta..protoze nez jsme do vas sli...to byla doba...

 

edit: btw me se nejvic libil ten moment, jak si tam crash pohral s tema dvema sinxama giggle.gif

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

nj, jako fight kemp vs kemp fakt nestiham si te jeste osobne mrazit ice mace, hold kdyz nase wizny a profove neznaji SC , tak to vypadá jak to vypadá...

Až se to nauÄí­, tak staÄí­ vzí­t 80+ base vit SinXe s 2 gemini kartama. řeknÄme, že u Milta by to nebyla Äpatná investice.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...