Jump to content
Reborn fórum

Simulatory, kalkulatory a jine.


Gwaihir

Recommended Posts

mno tenhle calculator je fakt nice :unsure: dik moc

 

ale bud jsem slepej nebo tam proste ty "novy potvory" nejsou <_< dancing dragon atd.. jedna se hlavne o potvurky s tech novejsich lokaci ayothaya, lithanzen (ci jak se jmenujou :rolleyes: )atd..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Ayothaya tam je (nasiel som Tamruana, Tao gunka... hoci uz je tam mozno ta bananova vila a Tao je v Comode, Zhu po long, na ktoreho si sa pytal...), Einbroch tiez (nasiel som Metalinga, Porcellio), Lighthalzen este nie - asi preto, ze (myslim) este nie je ani na iRO.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Je nekde stat simulator ve kterym je SL?

16998[/snapback]

taky bych rád poprosil o odkaz na simulátor na staty..dí­ky a kdyby tam byl i star knecht a připravovanej ninja s GS tak by to bylo fakt nadherny, ale asi žiju ve snách co /heh :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
KalkulaÄky na kování­ i mí­chání­ od Kyi nefungují­, neví­te kam se přesunuly nebo neznáte nějaké jiné?

28011[/snapback]

Ja som ich tak nejak pri reorganizacii webu zmazal, ono to aj pouzival niekdo ? :D

Mozem ich ale znova nahodit.

 

Dalsi problem je ale ze uz nesledujem zmeny svn na reborne takze nemusia byt presne ...

Link to comment
Share on other sites

Já je použí­val, byly hezky přehledné s decentní­m designem :D

29183[/snapback]

Ha, spokojeny uzivatel. Vdaka :D

 

Tak ja ich pozrem aktualnu svn a poopravim ich ak sa nieco zmenilo, hodim ich zase na web a potom to sem dam vediet. :D

Link to comment
Share on other sites

Ha, spokojeny uzivatel. Vdaka  :D

 

Tak ja ich pozrem aktualnu svn a poopravim ich ak sa nieco zmenilo, hodim ich zase na web a potom to sem dam vediet.  :D

29191[/snapback]

 

Super, dí­ky moc, už se tÄÄí­m až si přepoÄí­tám procenta na kování­ i na mí­chání­ ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

No nejak sem nenasel co je to vlastne Battle Chant-nejspis sem zle hledal.Nebo na spatnem miste.

Ale jesli to dava 20 DEX,tak to rozhodne chci :angel_not: Takze co to vlastne je?

Jinak je to skvelej calc,k dokonalosti mu chybi jen vliv jidel a gypsy{Battle Chant-Neni to snad jinej nazev pro marionetku?}

Link to comment
Share on other sites

Battle chant = Gospel

Sing a hymn that has a chance to cause negative status effects on enemies and endow the caster's allies with positive status effects. The caster's HP and SP are slowly drained while Battle Chant is active.

 

- Proste dava lidem co jsou v parte nahodne jednou tusim za 10 vterin ruzny bonusy, a lidem co nejsou v parte zase skodi.

 

Positive:

2x max HP

2x max SP

2x atk

+20 to all stats

+50(100?) flee and hit

Random Heal

Holy Weapon

Holy Armor

Immune to Status Abnormalities

Dispel All Negative Status Effects

Increase in Defence (Only 10 seconds)

 

Negative:

Curse

Poison

Blind

Decrease Aspd and Walking Speed

Provoke 10

Random Damage (ignores def?)

Link to comment
Share on other sites

Jí­dla si přiÄti ke statům a máÄ to.

A kdyz chce videt treba uspesnost kovani/vareni potu a ma DEX/LUK/etc. na 99base, tak si je pricist nemuze, ze ? :)

No nejak sem nenasel co je to vlastne Battle Chant-nejspis sem zle hledal.Nebo na spatnem miste.

Ale jesli to dava 20 DEX,tak to rozhodne chci :) Takze co to vlastne je?

BC je skill paladina a pro vareni/kovani se moc vyuzit neda, protoze tech +20 ke vsem statum dava jen obcas(resp. ze vsech efektu gospelu se kazdejch 20 :angel_not: vterin spusti jeden, za 20 vterin dalsi, etc. takze nemuzes spolehat na to ze dostanes zrovna ten kterej potrebujes) a netrva to dlouho, navic nejde dat ve meste(myslim).....

Link to comment
Share on other sites

A kdyz chce videt treba uspesnost kovani/vareni potu a ma DEX/LUK/etc. na 99base, tak si je pricist nemuze, ze ? :angel_not:

Jestli se pořád mluví­ o tÄch simulátorech na vaření­ a kování­ od Kyi (Kya?), tak tam jde napsat jakékoli Äí­slo až do 300 :)
Link to comment
Share on other sites

Jestli se pořád mluví­ o tÄch simulátorech na vaření­ a kování­ od Kyi (Kya?), tak tam jde napsat jakékoli Äí­slo až do 300 :angel_not:

No ja mluvim o kalkulatorech obecne a u vetsiny de jen 99...

Link to comment
Share on other sites

Já myslel simulátory od Kyi.

 

Ono se vaření­ měnilo? Poslední­ informace, které mám jsou takové, že je íşspěšnost 50% nezávisle na čemkoliv.

 

Tak to jo, už jsem se lekl, pří­pravě lektvarů já ří­kám mí­chání­ ;-)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...