Jump to content
Reborn fórum

Simulatory, kalkulatory a jine.


Gwaihir

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Diky vsem za vysvetleni.

V tomle jde nastavit i 100+,ale jako presne z hlavy svihnout kolik ceho mi gypsy da neumim.Pokud by to bylo v simulatory zadam jen hodnoty gypsy a on sam automaticky porovna s mejma statama,kolik ceho mohu jeste dostat.

K nevyuzitelnosti BC,pripadne Deviruchi peta.

Vec se ma tak,ze kdyz varis hodinu ci dokonce dyl,je obcas +20{Dex/Luck/Int} ci +6 Dex rozhodne lepci nez bejt uplne bez toho.

Znate to..Mit 2% ci nemit 2% je mozna zanedbatelne v pripade vyroby potu jako takovejch,v pripade splhani po rank zebricku diky 2% proste se tech 50 bodiku povede casteji :angel_not:

Add jidlo samo to jde pricist..ale kdyz je tam kolonka pro prepare,luck,research nemel by bejt problemtam pristrcit dalsi,kdyz to chce mit vypiglovany.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Muze mi prosim nekdo poradit.Nevim proc ale vzdy mi sel kalkulator od DoddleraCalc ,ale najednou se mi nezobrazuji vypocti,equip.Pravdepodobne bude chyba asi nekde u me,ale je mi divny ze mi to slo jak doma tak i v praci a ted mi to nejde nikde :) Predem diky za jakekoliv rady a klidne si muzete i do me rypnout :)

Link to comment
Share on other sites

Muze mi prosim nekdo poradit.Nevim proc ale vzdy mi sel kalkulator od DoddleraCalc ,ale najednou se mi nezobrazuji vypocti,equip.Pravdepodobne bude chyba asi nekde u me,ale je mi divny ze mi to slo jak doma tak i v praci a ted mi to nejde nikde :) Predem diky za jakekoliv rady a klidne si muzete i do me rypnout :)

 

Nesmí­Ä použí­vat IE, v nÄm to dÄlá takovýhle bordel. V mozille atd to bÄhá naprosto bez problémů

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
Guest a.ndre.w

vanberka nahradis tarou no..

 

spis by me zajimal nejakej poradnej asura simulator... na netu je jeden znamej ale neni tam morph combo a varianty :-X

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
Pro nedoÄkavce nový kalkulátor: http://www.roproject.net/calc/

obsahuje i diablos equip etc... Mess with the best... :pinch:

Jeste kdyby tak spravne fungoval ...

k SoR ma z nabidky nejbliz healing staff, ale podle extended info - heal amont jeji rafinovani heal vubec nezvysuje.

U accesorek je taky vicemene jedno, jesli maj nebo nemaj slot, napr. clip.

Link to comment
Share on other sites

Jeste kdyby tak spravne fungoval ...

k SoR ma z nabidky nejbliz healing staff, ale podle extended info - heal amont jeji rafinovani heal vubec nezvysuje.

U accesorek je taky vicemene jedno, jesli maj nebo nemaj slot, napr. clip.

 

No podle vÄeho je to jen předÄlaný calc z rode (teda na rode je tuÄí­m jen doddlerem přeložený korejský calc). Takže nejspí­Ä staré bugy tam zůstaly... + určitě přibudou z nového equipu :pinch: Rozdí­ly mezi názvy equipu jsou normálnÄ iRO kRO, to se jeÄtÄ dá přeluÄtit ^_^

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...