Jump to content
Reborn fórum

Pracovní­ nabí­dka / poptávka


k3dT

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Crusader 54/16 (zatim bude se rychle menit) hleda partu...

Jsem Schopen ucastnit se skoro kazdy den ( ne kdyz mam uceni nebo jsem donucen opustit domov) jsem schopny hrat kazdy den od osmi vecer a 5 dni v tydnu 7 plus o vikendu skoro kdykoli (jen ne mezi 1 hodinou rano a 8 hodinou rano, protože musim taky nÄkdy spat).

Mno a jmeno postavy je Leila741

PM tady nebo ve hre...

Link to comment
Share on other sites

Gilda R.N.R hledá : Priesta, Wizarda a Hunta (klidnÄ i budoucí­). (po domluvÄ i jiná povolání­)

 

Požadujeme : íÄast na GW, pravidelné hraní­, Ventrilo (aspoř pasivnÄ).

Nabí­zí­me : Pomoc s expení­m, materiální­ podpora, nauÄení­ novým vÄcem, hru ve stabilní­m prostředí­.

 

Zájemcí­ se můžou hlásit pomocí­ PM na fóru, nebo PM ve hře na postavy uvedené v signatuře, pří­padnÄ pomocí­ ICQ, Äí­slo uvedeno v profilu.

 

P.S. : Přijmeme (a vyuÄí­me) i naprosté zaÄáteÄní­ky !!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Hledame sage do gildyVladci Emperia

Gilda Vladci Emperia a jejich aliance Shadow Warriors se na tebe tÄÄí­.

BuÄ i ty Älenem této stále se zlepÄují­cí­ch se gild, které mají­ i nějaké ty íşspÄchy za sebou.

 

Informovat mÄ můžete buÄ ve hře jako JimboSlinger nebo nÄkoho jiného od Älenů Vladci Emperia

Popří­padÄ na icq 272-816-728

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dovoluju si nabí­dnout Assassina lvl 63 do nějaké guildy, kde by byl treba i potreba!Hraní­ obden i denně.Ozvěte se ve hře na jméno Assasin Banan nebo icq 237-526-137!Diky a zdravim Banan

P.S. skill hledání­ pokladů asi na 12,5%!(už jsem dva našel :D:mml:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gildy Vladci Emperia a Emperium Killers

Hledají­ tyto členy na pozice

Priest[

Crus

knight (pokud možno agi knight, ale může být i Spear)

Zde se uvidí­ podle toho, jak máte čas na gw a podobně. Level prakticky může být každý. Šance se musí­ dostat a každý bude jednou lepší­.

 

Dále vyjí­mečné pozice, se kterou máte jistotu stálého působení­

Sage

Bard

Dancerka

Děkuji.

Informovat mě můžete ve hře jako JimboSlinger nebo na icq 272-81-6728

Link to comment
Share on other sites

Po letech jsem se sem vrátil a se mnou tedy i můj Super Novic Evžen. Hledám pro nÄj touto cestou nějakou SN gildu.

 

SN Evžen 69b/54j - bojovní­k na blí­zko :)

 

Pří­padnou nabí­dku prosí­m PM.

Link to comment
Share on other sites

Guilda Free Rangers

 

hleda spoluhrace.

 

Jsme ponekud starsi takze vyzadujeme vek 20+.

A hrani ve vecernich hodinach.

Chodime na GW takze aktivni ucast 3x tydne velmi zadana.

Na levelu postavy a povolani nezalezi, to se da dodelat, dulezite je abychom si rozumneli.

Idealne kdyby zajemci hru nejaky cas uz hrali a znali zaklady, pripadne meli vice postav.

 

 

Nabidky piste me do posty, nebo ve hre na id Trouble, Justice, Cerv, Anakin, Slinta,... nebo komukoli koho uvidite z nasi guildy on vas uz nasmeruje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Po zaplave gildovní­ch nabí­dek, přichází­ obyÄejná PRACOVNí nabí­dka:

 

Hleda se Sage, pří­padnÄ Proffesor se skillem Create Elemental Converter. Potrebuji jen jednou za cas vyrobit par svitku.

 

Potrebne veci dodam, a vzhledem k tomu ze tento skill je questovní­, jsem ochoten dodat i veci potrebné pro splnení­ questu.

 

Za výrobu samozřejmÄ zaplatí­m.. a snad i dobře :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Po zaplave gildovní­ch nabí­dek, přichází­ obyÄejná PRACOVNí nabí­dka:

 

Hleda se Sage, pří­padnÄ Proffesor se skillem Create Elemental Converter. Potrebuji jen jednou za cas vyrobit par svitku.

 

Potrebne veci dodam, a vzhledem k tomu ze tento skill je questovní­, jsem ochoten dodat i veci potrebné pro splnení­ questu.

 

Za výrobu samozřejmÄ zaplatí­m.. a snad i dobře :clap:

 

Nevim, zda to je jeste aktualni. Kazdpopadne by se hodilo vyplnit si signaturu nebo aspon napsat, na jaky char se ti mam ve hre ozvat.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ahoj.

Jak jsem psala dole, jsem tu nova a vubec novacek v Ragnaroku. Shanim particku, ci aspon clovicka, s kteryma muzu tudle hru prolezt od pouste po led a od hor po reky, podzemi nevyjimaje. Najde se nekdo?

 

Momentalne mam postavicku thifky na 32lvl, ale kdyz se dohodneme, klidne zkusim neco jineho :( . Ozvete se mi prosim tady nebo ve hre. Ksenija.

 

Ksenijka.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zdraví­m,

hledám partu, která by byla ochotná přijmout nezaučeného a poměrně nového hráče. Momentálně mám několik postav, ale aktivněji hraju pouze za dvě v mé signatuře.

 

EDIT: Online většinou o ví­kendech. Na setrvání­ u nynější­ch postav netrrvám.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Chce mÄ nÄkdo? :cool: Ale neví­m na jak dlouho (Äekám jak to bude s FF).

 

Radime u nas mas vzdy dvere otevreny,akorat se posledni dobou moc neucastnime GW a spis tak blbnem po vecerech (ja predevsim s pripojenim :D ) a kdyz k nam pujdes tak za odmenu nam muzes splnit guild hunt na anubisech :bruce_h4h::vava:

 

Kuba

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hledam guildu. Po delsi odmlce (kolem 4 let, tenrat czro) se vracim diky apelu spolubydlicich k RO. ted hraju nejake 4-5 dny takze lowlvl rozjela sem sina ale nejak me zase stahl monkac, toho hraju dva dny takze je obycejna padesatka, bohuzel nemam cas jen na RO (hraju sice 20/7 temer ale tri mmorpg zaroven, ve wowku ted uz jen raidy tri vecery v tydnu (dva BT, jeden Hyjal) a nwn na hcrp svetu Equilibrie (nahodne vetsinou ostatni vecery) zbytek casu ted venuju RO) takze to se mnou nebude zas tak extremni powerlevling jako byval driv ale udelat si cas kdyz se rekne v kolik neni zas tak velky problem.

 

Hledam guildu hlavne kuli pokecu, spolecnymu expeni, rodinna atmosfera a tak dale, jakykoli mmorpg je solo o nicem a ja sem sice velkej chlupatej a osklivej ale presto relativne milej a pratelskej tvor. Jestli si me nekdo nahodou jeste pamatuje z czro nebranim se trose nostalgie ale je to davno a necekejte ze si ja pamatuju vas :) Az to dokopu na champa nahodim nejaky pvp build takze by bylo fajn i nejake to GW.

 

Takze kdyby jste meli nekde misto tak PM nebo nejake dalsi otazky (jelikoz takovy narcis aby me jen tak z fleku napadlo co o sobe rozepsat vic nejsem :)) dejte vedet na ICQ 347-984-844 nebo ve hre.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...