Jump to content
Reborn fórum

Pracovní­ nabí­dka / poptávka


k3dT

Recommended Posts

chtela bych nejakou guildu abych si u toho expeni mela s kym povidat nebo jeste lip abych mela s kym expit :) mam docela dost postavicek a vsechny me bavi, takze jaka by se hodila nejvic abych v guilde hrala tak tu bych hrala :) pripadnou odpoved prosim na icq 344619194

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

chtela bych nejakou guildu abych si u toho expeni mela s kym povidat nebo jeste lip abych mela s kym expit ;) mam docela dost postavicek a vsechny me bavi, takze jaka by se hodila nejvic abych v guilde hrala tak tu bych hrala :) pripadnou odpoved prosim na icq 344619194

Cau :) Nam by se hodila ta wizznicka ..tak se kdyztak zkus ozvat na chary v me signature nebo na Ar Ulric :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hledam stabilni partu prijemnych lidicek jednak na expeni, tak i na ruzne vypravy (zvladnuti ruznych lokaci, hunteni zajimavych veci).

Pokud se zadna parta nenajde, tak nejsem proti nejakou takovou partu zalozit (na guilde nezalezi, nejsem rasista :D )

Na case velice nezalezi, tj otazka domluvy.

Na VT toho sice moc nenamluvim, ale pouzivam.

Chary mam viz. signatura, lvly se snazim aktualizovat, equip mam prumerny.

Ozvat se mi muzete bud PM tady na foru nebo PM ve hre - nyni nejcateji na postave Eletto nebo Perenne.

 

Hraju cca rok a poprve sem expyl v parte asi pred 3 tydnama... budu vdecny za kazdy ohlas.

 

Diky :wub:

 

EDIT: nehledam guildu, ale spis neco jako partu, jen stabilnejsi. No vlastne neco jako guilda ale bez guildy, ktera by byla plna zavislaku jako ja :)

K svym soucasnym guildam mam pouto, jinak docasne leavnout guildu muzu (se sinxem ee, bylo by mi lito expu v guilde na 5% dan :) )

Link to comment
Share on other sites

Nabizim moznost novackum i veteranum. Pokud je vam vic jak 15 let, jste z Prahy, Brna, Ostravy nebo Kostelce nad Orlicí­ a jste komunikativní­, ale zároveř bezkonfliktní­ typ, tak Vás rád uví­tám v gildÄ Loosers. Na levelu absolutnÄ nezáleží­. OzvÄte se mi PMkem ve hře na nick Looser nebo poÄtou ve hře. :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ali Phoenix Fury a Templars hledaji aktivni lidi. Podminkou je aktivni ucast na GW a urcita "vekova a rozumova vyzralost". Lvl ani zkusenosti nehraji az takovou roli, jsou ale vyhodou. Nabizime, v pripade ze mezi nas zapadnete, fajn partu lidi, se kteryma urcite neni na VT (to je take podminkou) nuda - obrnte se ale sarkasmem. Dale prilezitost spolecneho expeni (ne vzdy) a ziskavani zkusenosti s hrou.

 

Neocekavejte od nas vyexpeni postav a equip. Po pocatecnim "oklepani" a ziskani duvery, ale neni problem nejaky eq ziskat, ci si pujcit guidovni postavy pro lehci postup hrou.

 

Kontaktujte kohokoli z ali PF + Te primo ve hre, ci me na foru formou pm.

 

Dekuju Aza

Link to comment
Share on other sites

Gilda 33m62cn.png Cross of the dead moon vyhlasuje patranie po novych priatelskych clenoch. Potesili by sme sa, ak by sa k nam pridal nejaky Priest alebo Monk, popripade nejaky iny zabijak. urcite sa vam u nas bude pacit. obcas organizujeme nejake gildovne akcie, ci uz hon na bossaky alebo spolocne exp.

 

Podmienky:

- Ventrilo

- aktivna ucast na sobotnych GW

- lvl 75+ (moze byt aj mensi, ale musi aktivne expit) :D

- nechceme zobrakov, spammerov a healplisakov a prelietave osobnosti, ktore casto menia gildu

- novy clen sa prijima na skusobnu dobu

 

Vyhody:

- praca v prijemnom a priatelskom prostredi :)

- demokraticky a nadmieru zhovievavy GuM

- ziadna dan

- gildovny dom

- hlavna je zabava a potesenie z hry

 

Tesime sa na vas.

Kto ma zaujem piste v hre na Archlong-a alebo Tianu, popripade mi tu na fore poslite PM.

Link to comment
Share on other sites

proÄ jsou zakomplexovaný lidi pro vás Äpatný?:D

dobre tak som to trochu poupravila.....taky zakomplexovany clovek kazi dobru atmosferu, len sa stazuje,nadava ako sa mu nedari ako nic nevie a podobne...take vylevy lezu dost na nervy

Link to comment
Share on other sites

dobre tak som to trochu poupravila.....taky zakomplexovany clovek kazi dobru atmosferu, len sa stazuje,nadava ako sa mu nedari ako nic nevie a podobne...take vylevy lezu dost na nervy

 

 

Preju vasi guilde hodne stesti.

 

Doporucuju abys napsal(a) slozeni vasi guildy povolani a levely a prumerny vek. Nebo alespon rozmezi. :D

Rozhodne vam nedoporucuju si hrat na nejakou demokracii v guilde, jinak skoncite rychleji nez jste zacali.

 

proÄ jsou zakomplexovaný lidi pro vás Äpatný?:)

 

Pro zakomplexovany lidi uz tu par guild je. Nechtej pretahovat hrace. :)

Link to comment
Share on other sites

Preju vasi guilde hodne stesti.

Doporucuju abys napsal(a) slozeni vasi guildy povolani a levely a prumerny vek. Nebo alespon rozmezi. :D

Rozhodne vam nedoporucuju si hrat na nejakou demokracii v guilde, jinak skoncite rychleji nez jste zacali.

 

nebolo by to OT? snad jen v kratkosti teda: slozeni je pestre, nektere postavy jsou na stalo, jine se pripojuji jen na GW a pak zase jdou pryc a obcas je nutne hrat za to co zrovna chybi [?]. levely nejcasteji 90 az 98 second class a vekovy prumer [ted jen typuju, ja se fakt neptal] nad 18. s tim ze rozmezi se pohybuje mezi 15 az 27.

 

snad si jen postezuju ze aktivita na VT mimo GW trochu vazne, taky proto hledame nove hrace co nam to pomohou zlepsit;)

 

- demokraticky a nadmieru zhovievavy GuM

 

tim myslela ze je ochoten naslouchat kazdemu nazoru bez rozdilu, ale stejne nakonec rozhodne on;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Update: 22.6.2008

Xenogears guild Hledá pracovní­ky na tyto pozice:

Priest (popř.: High Priest)

Wizard (popř.: High Wizard)

Bard (popř.: Clown)

Dancer (popř.: Gypsy)

Hunter (popř.: Sniper)

Sage (popř.: Professor)

Rouge (popř.: Stalker)

Monk (popř.: Champion)

Alchemist (popř.: Creator)

a jiné

 

 

Požadujeme:

 

* Probí­hají­cí­/ukonÄené základní­ vzdÄlání­

* Komunikativnost, aktivitu, flexibilitu

* Uživatelskou znalost práce na PC

* Znalost AJ ví­tána

* DostateÄnou Äasovou flexibilitu

* Jistou mí­ru oddanosti

 

Nabí­zí­me:

 

* Materiální­ a finanÄní­ ohodnocení­ odpoví­dají­cí­ pracovní­ pozici a výsledkům

* Zázemí­ stabilní­ spoleÄnosti Xenogears

* Perspektivní­ zamÄstnání­ a možnosti profesní­ho rozvoje

* Práci v týmu profesionálů /gg a íşÄast na prestižní­ch projektech spoleÄnosti v rámci guildy

* ZodpovÄdnou pozici s vysokou mí­rou samostatnosti

* Přátelský kolektiv

* Komunikaci přes guildovní­ fórum a Ventrilo

* ZamÄstnanecké výhody

 

BližÄí­ informace o naÄí­ spoleÄnosti :-P

http://wiki.reborn.cz/doku.php/wiki:xenogears

 

Mí­sto pracoviÄtÄ:

* Doma :)

* V práci

* V hernÄ

 

-Nástup dle dohody, možný ihned

 

DalÄí­ informace můžete zí­skat :

 

-PM zde

-PM/SM PerthorN ve hře

-ICQ 239 935 564

 

-Je potřeba mí­t nějaký určitý level?

Jsem Hunter, 59lv (postava Ageku2) a mÄla bych zájem vstoupit do vaÄí­ Guildy, akorát je tady problém- byla by to moje první­.

Takže neví­m, jestli se v tÄch guildovní­ch záležitostech budu hned od zaÄátku orientovat...

 

Kdyby můj lv byl moc malý, není­ problém a zvýÄí­m si ho :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hledam nekoho sikovnyho,kdo ovlada top rankery (pouze Jachtu a Constanse) a navaril by mi slimy za 10k starsandu.Prihodim 10M na poty a zbytek je za namahu,pripadne se muzem nejak domluvit.

Preferuji maximalni sanci na uspech (BC,luk/dex gypsy,zradlo,IC apod).

Kdyz nekdo bude mit chut a cas,tak se mi prosim ozvete zde nebo ve hre na Jakubicek/Caesar.

Link to comment
Share on other sites

Hledam nekoho sikovnyho,kdo ovlada top rankery (pouze Jachtu a Constanse) a navaril by mi slimy za 10k starsandu.Prihodim 10M na poty a zbytek je za namahu,pripadne se muzem nejak domluvit.

Preferuji maximalni sanci na uspech (BC,luk/dex gypsy,zradlo,IC apod).

Kdyz nekdo bude mit chut a cas,tak se mi prosim ozvete zde nebo ve hre na Jakubicek/Caesar.

Wai Lin ma vecsiu sancu nez Constanse a je z "tvojho tabora", ti to spravia aj zadara. :)

Link to comment
Share on other sites

Tak potom ti zostava jedine Jachta a jej luxusni poty. Napis PM Elricovi alebo Ellesharovi, urcite budu radi :)

 

Ten rozdiel oproti Constanse pri 10k potov tipujem na 1000 kondezakov.

 

 

Jj to jsou moji oblibeny fanousci :)

Mam lepsi napad,necham se s neznamou postavou k vam nabrat a jeste radi mi je uvarite a zadara :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...