Jump to content
Reborn fórum

FE 07.02.2011


DJ Tiesto

Recommended Posts

hej luxus, GW video jsem ze vÄerejÄka neÄekal...

jen ten upload smrdí­

 

jn, něco jsem z toho vytáhl i když na 2í renderované kvůli nepozornosti při zrychlené Äásti videa kdy jsem zapomnÄl stáhnout dýlku tak se mi ta Äást dala 2í za sebe

 

jo ulož.to bude za chví­li nějak mi před tí­m neÄlo

Link to comment
Share on other sites

stahl jsem poprve...zadna zvuky u videa, rikam si oki...to me prakticky neptrapi..v pulce se video zaseklo na obraze...ve 4 prehravacich...a nic

 

stahl jsem podruhe v ocekavani, ze to mohla byt chyba z me strany...stat se muze cokoliv, ovsem vysledek stejny

 

20 minut fuc, ktere mi uz nikdo nevrati :/

Link to comment
Share on other sites

stahl jsem poprve...zadna zvuky u videa, rikam si oki...to me prakticky neptrapi..v pulce se video zaseklo na obraze...ve 4 prehravacich...a nic

 

stahl jsem podruhe v ocekavani, ze to mohla byt chyba z me strany...stat se muze cokoliv, ovsem vysledek stejny

 

20 minut fuc, ktere mi uz nikdo nevrati :/

Ja stahoval z uloz.to a video (vcetne zvuku) jelo naprosto bez problemu.

Link to comment
Share on other sites

stahl jsem poprve...zadna zvuky u videa, rikam si oki...to me prakticky neptrapi..v pulce se video zaseklo na obraze...ve 4 prehravacich...a nic

 

stahl jsem podruhe v ocekavani, ze to mohla byt chyba z me strany...stat se muze cokoliv, ovsem vysledek stejny

 

20 minut fuc, ktere mi uz nikdo nevrati :/

 

chyba bude na tvé stranÄ nikdo jiný si nestÄžoval na nějakou nefunkÄnost

Link to comment
Share on other sites

oukej do tretice vseho dobreho to vyslo :)

 

jinak z toho co jsem si vsiml....stun je u vas jasny, to nema cenu resit...

 

dale jsem si vsiml ze 2-3 wizny vzdy kouzlily SG na stejne misto, uplne na nic.....

 

vas clown..no stat na miste a hrat jeden song cele gw, si rovnou vemte dual char a at hraje neco aktivniho

 

co se tyce tveho stylu hry, tak patris mezi jednu z mala vyjimek, ktere za neco stoji a maji nejakou predstavu o te hre ;) jinak celkem pekne video, i kdyz na konci byla opet hlucha stopa...ocekavam ze to nebyl umysl?

Link to comment
Share on other sites

oukej do tretice vseho dobreho to vyslo :)

 

jinak z toho co jsem si vsiml....stun je u vas jasny, to nema cenu resit...

 

dale jsem si vsiml ze 2-3 wizny vzdy kouzlily SG na stejne misto, uplne na nic.....

 

vas clown..no stat na miste a hrat jeden song cele gw, si rovnou vemte dual char a at hraje neco aktivniho

 

co se tyce tveho stylu hry, tak patris mezi jednu z mala vyjimek, ktere za neco stoji a maji nejakou predstavu o te hre ;) jinak celkem pekne video, i kdyz na konci byla opet hlucha stopa...ocekavam ze to nebyl umysl?

 

snaží­m se no ale chce to jeÄtÄ zlepčit, domluva na vt je taky slabá stránka, hluchá stopa vysvÄtlení­ v první­m postu

Link to comment
Share on other sites

no ono staci kdyby 2 HP (ktere maji alespon 90 vit) spammuji recovery na wizny a popripade vasi gypsy....prece jenom ani v PF nemaji vsichni stun immune..

 

a co se tyce VT, tak se to chce domluvit a zvolit si jednoho GW leadera, ktery tomu rozumi....ale to uz je ciste na vas...;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...