Jump to content
Reborn fórum

Kadernik


k3dT

Recommended Posts

Dnes byl do hry pridan oficialni kadernik ktery vam dokaze zmenit styl ucesu. Najdete ho v Alberte uplne dole uprostred.

 

Co vsecko bude potrebovat:

3x Counteragent

3x Mixture

100x Daenggie

100x Short Daenggie

100x Black Hair

100x Golden Hair

100x Glossy Hair

+ 99800 zeny.

 

Narozdil od puvodniho NPC nase umi vsech 23 stylu (tedy vcetne novych ucesu) a nabizi i funkci Preview, tudiz se nemusite bat ze si vyberete spatne.

 

Pokud se najde nekdo, kdo by chtel tento quest prelozit (68kB textu, hodne veci se opakuje), ozvete se :)

Link to comment
Share on other sites

Dnes byl do hry pridan oficialni kadernik ktery vam dokaze zmenit styl ucesu. Najdete ho v Alberte uplne dole uprostred.

 

Co vsecko bude potrebovat:

Narozdil od puvodniho NPC nase umi vsech 23 stylu (tedy vcetne novych ucesu) a nabizi i funkci Preview, tudiz se nemusite bat ze si vyberete spatne.

 

Pokud se najde nekdo, kdo by chtel tento quest prelozit (68kB textu, hodne veci se opakuje), ozvete se :)

7036[/snapback]

 

kenny dej ten quest tam co byl preklad predtim... ja se na to klidne kouknu

Link to comment
Share on other sites

Super, alespon nebudu muset delat novou postavu, kdyz se mi u tej starej nebude libit uces :)

Tondu Toluena ma na starost Loony.

7061[/snapback]

Kamos mi rikal ze Loony je strasnej puntickar a ze jednu barvu pro jedno povolani a jedno pohlavi dlea celej vikend, takze Tonda bude asi nekdy kolem vanoc (to bude hezkej darecek pod stromecek), ale za to bude daleko kvalitnejsi nez pred [ /omg ]em (treba u maga by mela bejt cerna barva)

mozna mi kamos kecal

Link to comment
Share on other sites

Super, alespon nebudu muset delat novou postavu, kdyz se mi u tej starej nebude libit uces :)

 

Kamos mi rikal ze Loony je strasnej puntickar a ze jednu barvu pro jedno povolani a jedno pohlavi dlea celej vikend, takze Tonda bude asi nekdy kolem vanoc (to bude hezkej darecek pod stromecek), ale za to bude daleko kvalitnejsi nez pred [ /omg ]em (treba u maga by mela bejt cerna barva)

mozna mi kamos kecal

7473[/snapback]

to kecal. jedna barva trva cca 5 minut. potom az budou ty zakladni soubory tak jen bude stacit duplikovat je. bohuzel na to ted nemam moc casu kvuli blby uzaverce. za tejden max 14 dnu bude konec a uz to snad doklepu. je 8 modrych, 5 cervenych, 5 zelenych, nejaky zluty, 4 cerny atd. plus jeste kazdej oblek bude mit bonus treba za eventy a tak

Link to comment
Share on other sites

to kecal. jedna barva trva cca 5 minut. potom az budou ty zakladni soubory tak jen bude stacit duplikovat je.  bohuzel na to ted nemam moc casu kvuli blby uzaverce. za tejden max 14 dnu bude konec a uz to snad doklepu. je 8 modrych, 5 cervenych, 5 zelenych, nejaky zluty, 4 cerny atd. plus jeste kazdej oblek bude mit bonus treba za eventy a tak

7475[/snapback]

OT: Až budu v RO, vynadam mu, že kecal. Hmm tohle vypadá hodnÄ zají­mavÄ, nemůžu se doÄkat a ostatní­ určitě taky ne. ÂŽivot na Rebornu, to je jako mí­t svůj vlastní­ tropický ostrov :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...