Jump to content
Reborn fórum

Návrh: WOE SE


Arcik

Recommended Posts

k3dT mi řekl,aÂť sem hodim diskuzi

 

Takže, aktuální­ nastavení­ GW na rebornu je:

 

PondÄlí­: FE

Středa : SE

Sobota : FE + SE, kde jsou lidi stejnÄ jen v jednom hradu.

 

Ptal jsem se zda by bylo možné, zmÄnit nastavení­ podobné tomu jak bylo dří­ve. SE pouze 1x týdnÄ a to ve vÄední­ den, tentokrát ve středu, minule bylo myslim pondÄlí­.

Jelikož nÄkteré RNR(betr,merlock..) chtÄj na GW konkurenci, tak by se s tym za předpokladu, že SE budou jen ve středu dalo něco udÄlat.

Důvod: Poskládat se na soboty, hodnÄ tÄžko a každou středu nanovo íştočit, to nemá cenu.... takže nahradit 2 mrtvé SE týdnÄ jednyma pořádnýma jak to bylo dří­ve.

 

Tzn:

PondÄlí­ FE

Středa SE

Sobota FE

 

co ří­káte? prosim bez flame, dí­ky ;)

 

závÄrem:

d

Jsem rad, ze vas to bavilo a doufam, ze v teto zabave budete pokracovat ... i kdyz se obavam ze nikoliv.<br />Ovsem pokud vam to vydrzi, tak slibuju ze si zacnu brat gw equip, vymenim bordel v inventari za poty a dalsi gw matros, rozdelim zbyvajici staty a skillpointy a pokusim se hrat tak jak by se melo.

 

to ze jsme prohrali mi nijak zvlast zily netrha, ale konecne se neco delo

 

atd

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jsem spis pro zachovani stavajici situace

PondÄlí­: FE, Středa : SE, Sobota : FE + SE

s tim ze by pro kazdy den byl vybran jiny hrad - tj. stredecni SE v jednom hradu a sobotni SE v jinem hradu (to same samozrejme pro FE), stridani jako doposud po 20 dnech. (Snad jsem to napsal srozumitelne.)

Link to comment
Share on other sites

Jsem spis pro zachovani stavajici situace PondÄlí­: FE, Středa : SE, Sobota : FE + SE<br />s tim ze by pro kazdy den byl vybran jiny hrad - tj. stredecni SE v jednom hradu a sobotni SE v jinem hradu (to same samozrejme pro FE), stridani jako doposud po 20 dnech. (Snad jsem to napsal srozumitelne.)

 

jsi nepochopil myslenku asi.. s tymhle nastavenim se jakoukoli sobotu protoci nas hrad a je to to same jako nastaveni ted ;)

Link to comment
Share on other sites

jsi nepochopil myslenku asi.. s tymhle nastavenim se jakoukoli sobotu protoci nas hrad a je to to same jako nastaveni ted ;)

Tak jsem to nenapsal dost srozumitelne. :(

Ok, konkretni priklad od dubna:

so 2. - pay 1 yuno 5

po 4. - gef 2

st 6. - rachel 4

so 9. - pay 1 yuno 5

po 11. - gef 2

st 13. - rachel 4

atd.

(Ty hrady jsem si nahodne vymyslel, at me zas nekdo nechyta za slovo ze chci otevrit zrovna tohle.)

Link to comment
Share on other sites

..

takže v týdnu 2 SE hrady? proÄ to vypadá tak, že podle tvého návrhu RNR chtÄj mí­t ze soboty zadarmo truhly když na nÄ nikdo nepujde, protože ze středy je mí­t možná nebudou? ;) naví­c STíLE se Äasem může přetočit náÄ pří­padnej hrad ze středy na sobotu..

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

S jednymi SE tyzdenne suhlasim.

Najma som ale za to, aby z truhiel padal GW stuff. S tym, ze by sa mu pridal flag, aby siel pouzivat iba na PVP/GVG mapach. Aby neslo farmit dema/poty do PVM.

 

Moj osobny napad truhiel...tych OCAckovych:

 

100% Creator box (50 AD + 5 protectu)

100% Slim Pot box (kludne neranked...tak 100cwp)

100% Ygg berry

100% Food Box (5x random +7 food (dex, str, agi, int, vit))

100% Misc Box (30x Crystal Fragment, 30x Authoritative Badge, 10x Cobweb)

 

Zvysok neviem...mozno doplnit elu,ori pripadne OCA. A truhly na ten klasicky count 4+komerce/5.

Link to comment
Share on other sites

Kombinované bych klidnÄ zručil, ale spí­Ä ve prospÄch SE (nebyl bych ani proti přesunu FE na sobotu, SE na pondÄlí­).

 

OsobnÄ bych dal předost GW 4x týdnÄ. 2x FE, 2x SE. Když budou oddÄlené, tak je na každém, na jaké bude chtí­t chodit a vždy bude mí­t možnost si ty GW 2x týdnÄ zahrát.

- teÄ jsou vlastnÄ taky 2x FE a 2x SE, ale navzájem se bijí­, formálnÄ by se jen oddÄlily. Dny by se samozřejmÄ dohodly. Asi pondÄlí­, středa, pátek, sobota.

Link to comment
Share on other sites

Kombinované bych klidnÄ zručil, ale spí­Ä ve prospÄch SE (nebyl bych ani proti přesunu FE na sobotu, SE na pondÄlí­).OsobnÄ bych dal předost GW 4x týdnÄ. 2x FE, 2x SE. Když budou oddÄlené, tak je na každém, na jaké bude chtí­t chodit a vždy bude mí­t možnost si ty GW 2x týdnÄ zahrát teÄ jsou vlastnÄ taky 2x FE a 2x SE, ale navzájem se bijí­, formálnÄ by se jen oddÄlily. Dny by se samozřejmÄ dohodly. Asi pondÄlí­, středa, pátek, sobota.

 

v Pátek GW? LOL

Link to comment
Share on other sites

KlidnÄ Ätvrtek, to už je celkem jedno (íşterý máte GW:RO, nedÄle je ví­ce ménÄ stejnej problém jak sobota).

 

za 1, gw:ro je i dnes 2, budem radi kdyz poskladame lidi na ty jedny GW/tydne, o to mi tu celou dobu jde..

3, k tomu pátku, v pátek je hlavní­ chlastací­ den, no chance aby tu bylo na GW aspoř pár lidí­..naví­c sem snad ani nikdy nevidÄl server, kde by byli GW v pátek mimo nejakych fail serveru.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Na GW:SE chodilo ví­c lidí­ (a íşdajnÄ bude chodit), než na FE, tudí­ž je nesmysl dávat SE 1x a FE 2x týdnÄ.

 

SE 8 lidí­ vs FE 5 lidí­? ;) .. takze chces 4 GW tydnena ktere nebude nikdo chodit krome obcasnych qint v 10 lidech .. w/e

Link to comment
Share on other sites

Jsem jednoznacne za SEcka 1x tydne a 2x tydne FEcka (soustredit se na jedny GW tydne je pro pracujici lidi asi tak akorat casovy usek) a ti co si chteji jen zabehat a vyblbnout se v hradu, necht tu stale maji ty dvoje FEcka. (to je dohromady 3x tydne GW a to Vam snad musi stacit)

Ale porad lepsi i Betruv navrh nez to nechat jak je to tedka.

 

Hodim hlasovani do Xeno a pak Vam reknu jak to dopadlo (preci jen forum od nas cte dost malo lidi)

Link to comment
Share on other sites

co ří­káte? prosim bez flame, dí­ky ;)

takže v týdnu 2 SE hrady? proÄ to vypadá tak, že podle tvého návrhu RNR chtÄj mí­t ze soboty zadarmo truhly když na nÄ nikdo nepujde, protože ze středy je mí­t možná nebudou? ..

Nejdriv prosis bez flame a pak napises takovejhle post (a ne jeden) ..

 

Kdyz to trosku zvelicim:

Proc ti najednou vadi ze bychom meli z jednoho SE hradu zadarmo truhly, kdyz ti doposud nevadilo ze jsme meli zadarmo truhly ze 2 SE?

Z jednech GW chces usuzovat jak budou vypadat nasledujici GW behem nekolika mesicu ?

Pri svem navrhu jsem se drzel stavajiciho nastaveni, nejake uvahy kdo by mel pri takovem nebo makovem nastaveni hrad me (i kdyz tomu asi nebudes verit) ani nenapadly.

 

Vzhledem k tomu ze GW jsou na tomto serveru po-st-so 20:00-21:00 od uplneho pocatku, tak me ani nenapadlo navrhovat jinou dobu a predpokladam, ze ani ze strany GM nebude zajem tento cas menit.

 

Taky bych nerad aby se tu prosadily nejake zmeny, ktere bude relativne (casove) narocne realizovat a nekteri si za tyden uvedomi, ze jim to takhle vlastne nevyhovuje a ucast/aktivita na gw bude jako doposud.

Link to comment
Share on other sites

.. o case gw(20:00-21:00) sem nic nepsal.. btw zatim podle nazoru to vypada ze je vetsina pro, takze pohoda :)

Ty ne, ale nekteri ano, zas neber ze vsechno co napisu je smerovano jen na tebe kdyz quotnu tvou zpravu.

Vetsina ... vetsina se nevyjadrila, precijenom tech cca 12 lidi co tu neco napsalo neni vetsina (potencialnich) gw hracu. ;)

Ohledne navrhu SE streda, FE pondeli a sobota + zmena spolecne SE truhly - nemam nic proti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...