Jump to content
Reborn fórum

Návrh: WOE SE


Arcik

Recommended Posts

nejdrive si elleshar stezuje, ze vysledek ovlivnuje hlasovani "diskutabilnich" gw hracu a ty sem natvrdo hodis takovehle hlasovani,kde muze hlasovat i clovek co na gw nikdy nebyl a nikdy nebude.. good job ;)

Lide tu chteli anketu, tak jsem ji udelal.

Prece nebudu upirat nekomu moznost vyjadrit se, at si tam hlasuje kazdej jak uzna za vhodne. Nikde neni uvedeno, ze se zmeny budou ridit striktne touto anketou a kdo na gw nechodi, necht vybere ze mu to je jedno nebo nehlasuje vubec.

Jak by sis to predstavoval - jsi clenem rnr, ekirei nebo xeno? tak hlasuju! Nejsi? Tak drz hubu! :confused1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za xeno sa uz vyjadrili. Ja som svoj nazor viacmenej napisal, ale ak chcete, tak si zistim, kto ako moze a kto ako nemoze a rozpisem to jednotlivo. Nejak podobne si to predstavujem aj u RNR.

 

Ale dobre si uvedomte, ze "vyhovuje mi LEN pondelok" nie je to iste ako "chcem pondelok, ale budem chodit aj v stredu..."

 

Posuvat cas GW urcite nie.

Link to comment
Share on other sites

Me ta anketa pripada vice vycurana nez objektivni. Prece jen hodit anketu nekde kde ma RNR skoro 100% zastoupeni proti tomu ze Ekirei tu nema zdaleko tyhle procenta, u Xeno to bude nekde na 20% a CI spise neco kolem 10% a to neberu v potaz ze do ankety muze zahlasovat opravdu kdokoliv, kdo nema ci nechce mit s timto nic spolecneho.

Puvodni myslenka byla naprosto jednoducha, chcete zrusit sobotni SEcka - Ano, ne. A ted se z toho tady stava spise - pojdme se dohadovat o tom kdy ty GW udelame. Nehelde na fakt ze to melo byt co nejednosi, proste se v sobotu zavre SE hrad, takto by se musely FE predelat na stredu, SE na pondeli a jeste zrusit ten jeden hrad v sobotu.

 

Me to prislo uz davno jasne. RNR chteji pondeli, Ekire, Xeno a Ci stredu. Kde je problem? Nac ankety a dalsi a dalsi pripominky, neni tohle vice nez jasne? I kdyby Xeno, Ekirei a CI meli jen jeden hlas a RNR dva, tak stale je to 3 ku 2. Jsem jediny kdo tuhle dalsi zbytecnou debatu nechape? Nejdrive si tu RNR ztezuji jak malo lidi chodi na GW, jaka je to nuda, porad tu slysim ze nas a tamtech chodi moc moc malo a tamti nechodi vubec a kdyz uz Vam tu nekdo nabizi konkurenci, tak z toho zacinate delat frasku a hledat vsemozne klicky a dalsi blbosti. Nevim, spise to vypada jako byste nakonec tu konkurenci nechteli ci se bali ze prijdete o ty vase truhlicky a postaveni panu Rebornu.

Edited by TomulkaBambulka
Link to comment
Share on other sites

...

Ac se clovek snazi udelat tu anketu (a vubec cokoliv pro server) maximalne nezaujate, objektivne a nestranne, vzdycky se najde par lidi, kteri za tim vidi jen vycuranost, podlejzani a honbu za vlastnim prospechem.

Puvodni myslenka byla: jake udelat zmeny aby byly gw na tomto serveru vice v oblibe - aby na ne chodilo vice hracu. Nemyslim si, ze by prohozeni FE a SE bylo neco sloziteho.

Pokud beres Xeno a CI za dve byt potencialne pravidelne aktivni samostatne plnohodnotne gw:se guildy, pak chapu tve rozhorzceni ... a to zastoupeni - to myslis hrace s pristupem na toto forum, nebo hrace chodici na gw ?

Kdyz chteji Xeno a CI tak moc GW:SE ve stredu, proc jejich ucast (alespon dle cp) byla za tento mesic (pouze stredy) 14 Xeno 0 CI, 13 Xeno 11 CI, 0 Xeno 13 CI, 0 Xeno 0 CI a to pocitam i pripadne dualy, jinymy slovy proc vas chodi tak velmi malo kdyz vam ta streda tak vyhovuje ?

 

Rodix: porad lepsi "vyhovuje mi jen pondeli" - "budu chodit i ve stredu", nez "vyhovuje mi jen streda" - "nebudu chodit vubec". ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Precti si tuhle diskusi znova celou. Vesmes veskere prispevky tu jsou o tomto: jedny ci dvoje SE a pak Se streda ci pondeli. A ted si to vem poporadku. Nejdrive se tu vetsina lidi vyjadrila pro jedny SEcka tydne ve stredu. (proti bylo par RNR hracu a Perth) Vse nasvedcovalo tomu, ze debata se muze rozvinout konstuktivnejsim smerem, ale inu ne. RNR tu zase zacali vyvadet, ze jsou proti, ze chteji pondeli. A tak se tu opet dohadovalo, inu zase se vetsina vyjadrila pro stredu a opet jen RNR byly proti. A co se nestalo. Nekdo tu dal anketu i kdyz je jasne co chce vetsina. (me to opravdu neprijde jako normalni stav, spise jen klickovani) Co kdyz i anketa nahodou vyjde pro stredu, co pak? Udela se nejake celoserverove hlasovani primo ve hre? Kdyz ani to nepomuze, pujde se jeste dal? Co takhle jen tajne hlasovani v Aldebaranu ci kde sidlite. A uplne posledni vec pak bude takova ta anketa typu - SEcka v pondeli ci streda? A kdyz nekdo bude chtit najet mysi na stredu, tak mu bude utikat, a nebude moci na to kliknout, nekonecne honeni utikajicich stredecnich SEcek. ANO takto to zatim vypada.

 

Co se tyka debaty o tom jak zkvalitnit GWcka aby tu chodilo vice lidi atd atd. Jsem vsema deseti pro, ver ze budu nezkonale rad, kdyz budou chtit lidi chodit na GW sami, kdyz se budou lidi aktivne snazit zajit do nejake GW guildy atd. Ano, pojdme debatovat o tomto a ne delat nejake ankety na veci co uz se tu defacto davno rozhodlo. A bude mit diskuse timto smerem vubec nejake realne vysledky a nebo tu muzeme jen tlachat tlachat s tim ze stejne GMka udelaji nic v tomto smeru?. A hlavne se mi nesnaz naznacit, ze jsem clovek co neoceni cokoliv prinosneho pro reborn. Mam ten server rad a jsem rad za cokoliv prinosneho a velmi si vazim prace lidi co pro to neco delaji (treba tvoje prace s wiki, bugama, uspechama atd je velmi super a jsem nezkonale rad ze to delas, lec tva anketa je zbytecna a vycurana)

 

Tak tedy (vubec se nevyznam v tom jak to chodi na jinych serverech a co zlepsovat), ale me osobne by hodne pomohlo toto:

- vareni s otevrenou kafrou (a zruseni vsech tech supernovic, takewon classu do party pri vareni)

- 4. lista v BMku (prehlednejsi kafra, kvuli kafra kartam)

- vice uspechu spojenych s GW, ale tak aby to nebyly uplne ego boosty

- pridelani nejakych ,,uplne-naprd-naprosto-neefektivnich-ale-krasnych cepic,, do truhel

Edited by TomulkaBambulka
Link to comment
Share on other sites

Rodix: porad lepsi "vyhovuje mi jen pondeli" - "budu chodit i ve stredu", nez "vyhovuje mi jen streda" - "nebudu chodit vubec". ;)

Tak este raz. Za ekirei (cca 15 ludi) si po vcerajsich zisteniach dovolim napisat, ze nam vyhovuje viac streda. Ked sa ale odklepne pondelok, tak sa zariadime.

 

- pridelani nejakych ,,uplne-naprd-naprosto-neefektivnich-ale-krasnych cepic,, do truhel

Dufam, ze zhoris v pekle.

 

Ale s tym renewal klientom suhlasim.

Link to comment
Share on other sites

VÄtčina lidí­ z Ekirei má zabanované íşÄty na fóru, popř. je nemá vůbec, takže něco jako anketa je nesmysl. Mi osobnÄ je to celkem jedno, ale radÄji bych byl za středu kdy mám kratÄí­ Äkolu a nemusí­m se tolik připravovat na dalÄí­ den, ale stí­hal bych je každý den.

Já za sebe sem rodixovi řekl že na ty gw chodit nechci, kvůli nastvení­ serveru (chybí­ renewal klient, chybí­ antishake, nejsou bg => nejsou jí­dla, nejsou poty a vÄeobecnÄ materiál na gw, dispell neruÄí­ songy, atd.)

 

@merlock : Xeno je skupina lidí­ co hrajou prd na gw, ale snažili se na nÄ aspoř chodit. A kdo jsi ty? rofler co přiÄel, ří­kal že je nejlepÄí­ protože hrál na gw serverech a prohlaÄoje jak je nejlepÄí­ 25vit creator a WSko. Myslí­m že si pro mÄ mnohem vÄtÄí­ rofler než xena.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...