Jump to content
Reborn fórum

Mirri WoE 08.06.2011


ixidor

Recommended Posts

A neni to blbost? respektive to tak plati pro vsechny chary ten 167 aspd? protoze jakoze ted nevim esli mam jet na hw surv mantka plus surv rodku anebo dia mantak plus dexovy nozik, a nejde jen o ten eq ale o to ze pokud se rozhodnu pro dia mantka musim tomu dat o 10 vit vic.

Link to comment
Share on other sites

Jak jsem psal, platí­ to pro ty skilly, které mají­ delay 0.33. Které vÄechny to jsou, ti opravdu ří­ct neumí­m (AD, falcon, možná heal...). Prý magnet a ganba mají­ jeÄtÄ úplně jiný delay (opÄt za to neruÄí­m - informace z doslechu), což by znamenalo, že nastavení­ Rebornu by v tomto konkrétní­m pří­padÄ nebylo nijak rozdí­lné od jiných serverů.

Ale jak to tady přesnÄ funguje by ti asi musel ří­ct jirkan. Nemálo toho můžeÄ taky vyzkouÄet na testu (aspoř pro orientaci), ale přesný delay nezjistí­Ä (makro nepoužijeÄ a prsty nejsou na takové mÄření­ nejpřesnÄjÄí­).

Link to comment
Share on other sites

spí­Ä bych dal nÄkomu na vokouknutí­ jak funguje Harmony a vlozit ho i sem... protoze momentalne to má kazdy zahranicni server a jsem si jisti ze ty quick WoE servery je urcite nemaji legálne zakoupene.. protoze taková investice by se jim nejspis nevrátila..

Link to comment
Share on other sites

spí­Ä bych dal nÄkomu na vokouknutí­ jak funguje Harmony a vlozit ho i sem... protoze momentalne to má kazdy zahranicni server a jsem si jisti ze ty quick WoE servery je urcite nemaji legálne zakoupene.. protoze taková investice by se jim nejspis nevrátila..

 

Hm.... proc? Vzdyt to hlavni (sifrovani trafficu a tim i ochranu proti speed hackum) uz reborn davno ma. A navic ma jeste ochranu proti makrovacim programum. Jen reborn umoznuje editaci grf a za to jsem celkem rad.

Link to comment
Share on other sites

Hm.... proc? Vzdyt to hlavni (sifrovani trafficu a tim i ochranu proti speed hackum) uz reborn davno ma. A navic ma jeste ochranu proti makrovacim programum. Jen reborn umoznuje editaci grf a za to jsem celkem rad.

 

Protoze by se zrusily nektere custom reseni a zabezpeceni kvuli bugum.. jen tak mimochodem.. s Harmony si muzes menit grf to do toho vubec nespada... harmony neumoznuje orezavani animaci a jinych haxu..

Link to comment
Share on other sites

Protoze by se zrusily nektere custom reseni a zabezpeceni kvuli bugum.. jen tak mimochodem.. s Harmony si muzes menit grf to do toho vubec nespada... harmony neumoznuje orezavani animaci a jinych haxu..

 

Ok, tak co harmony umi:

 

Features

 

Harmony utilizes multiple sophisticated security layers to provide maximum protection against packet editors and other unauthorized tools. Heuristic detection, cheat signatures and many other algorithms makes cheating pretty much impossible.

 

Detekce cheatovani na rebu je, makra povoleny nejsou. Packet editory a podobne resi sifrovani, viz dalsi bod.

 

Network Packet Encryption

Harmony obfuscates and encrypts the Ragnarok network traffic, preventing packet sniffers from exposing valuable information. Furthermore, it prevents bots and other third party tools from connecting to Harmony equipped servers.

 

 

Sifrovani na rebornu uz taky je. A rekl bych, ze je dokonce mensi sance to prolomit nez harmony, protoze je to uplne custom specific, takze to nebude nikde vygooglitelny a skupina se zajmem to hacknou je mensi.

 

GRF Encryption

Harmony allows server administrators to protect their valuable files from being stolen. The Harmony GRF encryption is highly compatible with patch clients and utilizes strong encryption algorithms.

 

 

Tohle reborn nema a myslim ze zadny speciality hodny chraneni tu nejsou

 

GRF Integrity

In the past players often replaced specific Ragnarok files to bypass game restrictions like skill delays. Harmony maintains lists of secure files, which are validated against a checksum list. It is impossible to play on Harmony equipped servers using altered GRF files.

 

 

Tohle jediny reborn jeste umoznuje a nehlida. Tohle by k3 mohl dodelat, pokud by uznal za vhodne. Zatim se nodelay resi nastavenim delaye na serveru, coz by fungovalo, jen to chce doladit.

 

Speed Hack detection

Speed Hacks allow cheaters to speed up the system clock to bypass client-side delays. Harmony efficiently detects and blocks such hacks.

 

 

Docela zajimanej napad, tusite nekdo , jak to funguje na rebu? Ja myslim, ze klient side nepomuze, diky delayum na serveru, maximalne tak zrychleni animacek.

 

Hardware ID ban

Successfully banning intrusive players can be hard. Using Harmony, server administrators are able to block specific hardware setups, rendering dynamic IPs and proxy servers ineffective.

 

 

Druhej zajimavej napad, kterej by nektery lidi vybanoval natrvalo. Opravdu to chcete? ;-)

 

Code Obfuscation

Many security solutions are vulnerable to reverse engineering, allowing attackers to study the code and analyze the code. Harmony utilizes strong code obfuscation, thus preventing such attacks.

 

 

 

Tohle tusim k3 ve svym roi.dll pouziva...

 

 

 

 

Je jeste neco, co to umi tak uber a na rebornu to chybi?

Edited by Thorgrin
Link to comment
Share on other sites

Docela zajimanej napad, tusite nekdo , jak to funguje na rebu? Ja myslim, ze klient side nepomuze, diky delayum na serveru, maximalne tak zrychleni animacek.

NetuÄí­m jak to funguje zkouÄet to nechci, ale vÄří­m že když kenny pozná wpe a jiné programy co se injectují­ do klienta tak tohle by poznal taky (když je to taky inject)

Link to comment
Share on other sites

...

 

No vidíš právě sis vyvrátil smysl skoro celého tvého předešlého postu.. ochranu proti speed hackum(má podle Tebe) Momentálně jsem od ruských přátel stáhl jejich haxy které jsou spíše volně sehnatelné.. "SpeedGear" umožnuje zrychlit celou hru v tvém okně,ostatní tě vidi pohybovat zcela normáně jen výsledky hry jsou na první pohled poznat(neváže se na delay ale celou hru jak už jsem zminil).. ano je to inject

 

Dál jsi se sekl i s tou editací grf..

 

HW ban.. no co už chceš-li se někoho zbavit natrvalo :D

 

Harmony ještě nikdo nikde neprolomil, kdyby ano tak už asi není na prodej za 400$ :)

A to mi věř že známe lidi po celém světě, kteří všechny tyhle vše možné cheaty a haxy vymysleli, kdyby to někdo prolomil tak už o tom dávno víme..

 

jen tak BTW: byl to jen nápad :)

 

EDIT: našel jsem blog Siriuse Whita(tvůrce harmony, momentálně spolupracuje s Gravity). Tak kdyby se chtěl někdo podívat.

http://siriuswhite.de/blog/

Edited by Aniteru
Link to comment
Share on other sites

No vidí­Ä právÄ sis vyvrátil smysl skoro celého tvého předeÄlého postu..

Whut?

 

ochranu proti speed hackum(má podle Tebe) MomentálnÄ jsem od ruských přátel stáhl jejich haxy které jsou spí­Äe volnÄ sehnatelné.. "SpeedGear" umožnuje zrychlit celou hru v tvém oknÄ,ostatní­ tÄ vidi pohybovat zcela normánÄ jen výsledky hry jsou na první­ pohled poznat(neváže se na delay ale celou hru jak už jsem zminil).. ano je to inject

Napsal sem ze nevim, jak se to bude presne chovat s rebornem. Nikdy jsem to nepouzival a netusim, co mi to prinese navic. Jestlize to mas od ruskych pratel a na rebornu to funguje, tak mi zkus popsat, co muzes ziskat pouzivanim.

 

Ze jo je inject do exe je jasny. To ze k3 povolil upravy exe tomu napomaha, nebyl by problem je nepovolit a kontrolovat integritu binarky... bye bye anti-shake a pod.

 

Dál jsi se sekl i s tou editací­ grf..

He? Harmony ti MUZE zakazat editovat grf, pripadne casti. To pak zalezi na adminech, jak si to nastavi.

 

HW ban.. no co už chceš-li se nÄkoho zbavit natrvalo :D

Virtualni stroj? To dneska uz neni nejmensi problem, bych rad videl ty haxxy, jestli tohle harmony umi prokouknout.

 

Harmony jeÄtÄ nikdo nikde neprolomil, kdyby ano tak už asi není­ na prodej za 400$ :)

400$... no nevim jestli by to nebylo na reborn trosku moc. A widle, office a podobne se taky prodavaj za slusny prachy... a to nejsou prolomeny?

 

A to mi vÄř že známe lidi po celém svÄtÄ, kteří­ vÄechny tyhle vÄe možné cheaty a haxy vymysleli, kdyby to nÄkdo prolomil tak už o tom dávno ví­me..

Verim ;-)

 

jen tak BTW: byl to jen nápad :)

Vsak jo, to neznamena, ze se o nem neda diskutovat ;-)

 

EDIT: naÄel jsem blog Siriuse Whita(tvůrce harmony, momentálnÄ spolupracuje s Gravity). Tak kdyby se chtÄl nÄkdo podí­vat.

http://siriuswhite.de/blog/

Nemecky se kvuli nemu ucit nebudu, ale z tech uryvku co rozumim je to zajimavy...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...