Jump to content
Reborn fórum

Co byste na Rebornu zmenili?


k3dT

Recommended Posts

pokud vím, když se banovaly ty stovky bankéřskejch účtů, šlo o to, že má být úrok bonus navíc, ne normální zdroj prachů .. imho by to byla šaškárna kterou by využili tak dva lidi ( něco jako quest na rainbow scarf, no offense )

 

hmm, na tohle jeste zareaguji, i kdyz je to hodne stare :) narazis na toto, ze?

 

21.1 2011 v 10:35 k3dT | vice hracu | Zablokoval jsem vsech 196 uctu jednoho hrace s novicema 1/1... A vsech 60 uctu dalsiho hrace s tim samym problemem... Co je moc to je moc... Chlapci, ono to zuroceni u bankere je schvalne omezeny, timhle porusujete pravidla.

 

nevim jak tech 60, ale tech 196 uctu (jo, ty byly moje :P ) neslouzilo k ziskavani uroku :) tolik penez jsem k dispozici nikdy nemel, abych mohl udelat takovou armadu novicu, co by jen chodili k bankeri pro uroky :)

jejich ukolem bylo uplne neco jineho :P

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

 

hmm, na tohle jeste zareaguji, i kdyz je to hodne stare :) narazis na toto, ze?

 

 

nevim jak tech 60, ale tech 196 uctu (jo, ty byly moje :P ) neslouzilo k ziskavani uroku :) tolik penez jsem k dispozici nikdy nemel, abych mohl udelat takovou armadu novicu, co by jen chodili k bankeri pro uroky :)

jejich ukolem bylo uplne neco jineho :P

Hlavne, aby bol vidiet podpis, vsakze?

Jedna poznamka ... Naozaj je to renewalom? Ako dopadol CZ server, ktory sa snazil ponuknut stare nastavenie? Prvy tyzden 100 postav, 2.tyzden 100 postav a do mesiaca vsetci zmizli... Naozaj to je renewalom? Preco ti ludia, co tam odisli z rebornu tam nezostali? Nie su akurat prejedeni RO za tie roky? Ako vyzerala populacna krivka Rebornu pred renewalom? Mal si pocit, ze sa aspon udrzovala? Mne pride, ze sa pomerne silno zmensovala. Chapem, ze sa niekomu zmena nemusi pacit, ale hodnotit tento krok, ako zly v momente, ked nikto lepsiu alternativu neponukol mi nepride OK.

 

Ked chces hodnotit ostatnych podla seba, tak nie, naozaj nie kazdy dokaze grindit v hre 8 rokov v kuse a naozaj nereprezentujes vsetkych (vacsinu) hracov na servi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hlavne, aby bol vidiet podpis, vsakze?

Jedna poznamka ... Naozaj je to renewalom? Ako dopadol CZ server, ktory sa snazil ponuknut stare nastavenie? Prvy tyzden 100 postav, 2.tyzden 100 postav a do mesiaca vsetci zmizli... Naozaj to je renewalom? Preco ti ludia, co tam odisli z rebornu tam nezostali? Nie su akurat prejedeni RO za tie roky? Ako vyzerala populacna krivka Rebornu pred renewalom? Mal si pocit, ze sa aspon udrzovala? Mne pride, ze sa pomerne silno zmensovala. Chapem, ze sa niekomu zmena nemusi pacit, ale hodnotit tento krok, ako zly v momente, ked nikto lepsiu alternativu neponukol mi nepride OK.

 

Ked chces hodnotit ostatnych podla seba, tak nie, naozaj nie kazdy dokaze grindit v hre 8 rokov v kuse a naozaj nereprezentujes vsetkych (vacsinu) hracov na servi.

Ano je to pravda a navic to tvoje nastaveni renewalu je totalne mimo. A to ze se kazdy vysral na balanceRO je totalne idiotsky pristup GM a navic co tam? Za tyden si mel equip i postavu

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nastaveni neni jeste dokonale, ale pomalu se blizi originalu. A co se tyce expu, tak pokud exp tabulky nelzou, ta to odpovida offiku s VIP uctem, za ktery musis platit, tudiz si neni na co stezovat, lidi tam expi jeste v horsich podminkach :P

Jenze na ofiku expis v plne parte a ma to trochu jiny smysl ;)

Link to comment
Share on other sites

Ze jsem si nevsiml :D nevim, jestli jsi tam hral anebo ne, kazdopadne to jde i bez toho. Zasadni problem je, ze lidi z rebornu ochutnali prvni verzi renewalu, ktera bylo mnohem rychlejsi, pokud jde o expeni pres eden. Na offiku expi svoje chary klido pul roku a vubec nikdo si tam nestezuje. Hraji a jsou radi, ze maji kde hrat..bohuzel, neco takoveho od ceskeslovenske komunity nikdo chtit nemuze :D

 

Btw hrali jsme tam s goldem vetsinou ve dvou a nestezovali jsme si :P expilo to krasne i tak a ze jsme meli ale plnou partu :D

Edited by Merlock129
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ze jsem si nevsiml :D nevim, jestli jsi tam hral anebo ne, kazdopadne to jde i bez toho. Zasadni problem je, ze lidi z rebornu ochutnali prvni verzi renewalu, ktera bylo mnohem rychlejsi, pokud jde o expeni pres eden. Na offiku expi svoje chary klido pul roku a vubec nikdo si tam nestezuje. Hraji a jsou radi, ze maji kde hrat..bohuzel, neco takoveho od ceskeslovenske komunity nikdo chtit nemuze :D

 

Btw hrali jsme tam s goldem vetsinou ve dvou a nestezovali jsme si :P expilo to krasne i tak a ze jsme meli ale plnou partu :D

Hral sem tam , popravde sem taky pak obcas expil solo pac frenzy LK/RK byl sam o neco rychlejsi ale proc si obcas neskocit do party kde si muzes na chvili afknout :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Ano je to pravda a navic to tvoje nastaveni renewalu je totalne mimo. A to ze se kazdy vysral na balanceRO je totalne idiotsky pristup GM a navic co tam? Za tyden si mel equip i postavu

Tak sup, co je uplne mimo?

Physical attack? Asi tazko...

Magical attack? Asi tazko...

Nastavenie niektorych skillov? Ano, fungujeme na emulatore, ktory je zdarma a stale sa vyvija, takze ano, mozu byt trosku ine... casom sa odladi

Obsah v podobe oficialnych questov atd.? Viz. odpoved na nastavenie skillov

Moby? Dropy by mali ako tak sediet, ich sila a staty su trosku mimo, ale updatnu sa v rathene a updatneme ich aj u nas ... nie je to zas taky velky rozdiel, ci ma prisera 60, alebo 80 def...

 

Alebo ze by bolo mimo to, ze nemas s kym expit?

Link to comment
Share on other sites

Tak sup, co je uplne mimo?

Physical attack? Asi tazko...

Magical attack? Asi tazko...

Nastavenie niektorych skillov? Ano, fungujeme na emulatore, ktory je zdarma a stale sa vyvija, takze ano, mozu byt trosku ine... casom sa odladi

Obsah v podobe oficialnych questov atd.? Viz. odpoved na nastavenie skillov

Moby? Dropy by mali ako tak sediet, ich sila a staty su trosku mimo, ale updatnu sa v rathene a updatneme ich aj u nas ... nie je to zas taky velky rozdiel, ci ma prisera 60, alebo 80 def...

 

Alebo ze by bolo mimo to, ze nemas s kym expit?

NO COMMENT

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Ano jen trolluju a tech XX lidi co odeslo tak asi take co..Jen me te proste porad nebavi presvedcovat co si tu vytvoril za paskvil

A mna nebavi pocuvat mas to zle, ale ze co je zle mi nikto nevie/nechce povedat.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ano jen trolluju a tech XX lidi co odeslo tak asi take co..Jen me te proste porad nebavi presvedcovat co si tu vytvoril za paskvil

 

Mozna ti nemusi sedet vse, ale tomu tak je u kazdeho serveru i u jinych her. Nemuzu souhlasit se vsim, co se na rebornu udelalo anebo neudelalo, ale zaroven jsem byl rad, ze bylo kde hrat. Osobne me neuspokojil ani ten offik, protoze jsem ROcka za 8 let uz proste prehrany :P

 

Kazdopadne, kdyz se nad tim clovek zamysli. Renewal na rebornu je hodne podobny originalu, nemusis tu za nic platit a nektere veci jsou vyresene lepe nez na offiku. Tam jsme nasli tolik bugu, ze bych tim reborn forum uplne zasekal. A jaky je pristup gm? Nikdo na forum nereaguje, jsi jedno z mnoha hoven, ktere nikoho nezajima. Post si prectou a jestli se s tim neco udela anebo ne, to uz je ciste na nich. Kdo jim keca do prace anebo kritizuje co delaji, konci velice rychle. Bohuzel nas narod je banda hovad, ktera si casto ani nevidi do pusy (ano, i ja mam tyto chvilky, nejsem vyjimka..) a umi jen kritizovat.

 

Kdyz se nekomu neco nelibi, napise to do bugu, muze napsat request, popripade zkusit pmko na irc. Vic k tomu asi neni co dodat, je na kazdem, jak se zachova, ale samozrejme podle toho se k nemu budou chovat ostatni.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

  • You cannot start a new topic

     

     

    Nedaří se mi založit nové téma na foru, je možné, že to máte pro nově zaregistrované zakázané ?

     

    Pokud by se to dalo povolit, bylo by to fajn, možná by vznikl i nějaký prostor pro nové diskuze.

    Buď jak buď, mám na tom osobní zájem, mám pocit, že jsem narazil na nesrovnalost v herní matematice a rád bych si o tom s někým popovídal, aby se ukázalo, že mám pravdu případně, aby mě někdo přesvědčil, že se mýlím.

     

    Za případné umožnění tvorby nových topicků díky ^_^

     

  • Edit: Díky za objasnění ^^
Edited by Orichiday
Link to comment
Share on other sites

 

  • You cannot start a new topic

     

     

    Nedaří se mi založit nové téma na foru, je možné, že to máte pro nově zaregistrované zakázané ?

     

    Pokud by se to dalo povolit, bylo by to fajn, možná by vznikl i nějaký prostor pro nové diskuze.

    Buď jak buď, mám na tom osobní zájem, mám pocit, že jsem narazil na nesrovnalost v herní matematice a rád bych si o tom s někým popovídal, aby se ukázalo, že mám pravdu případně, aby mě někdo přesvědčil, že se mýlím.

     

    Za případné umožnění tvorby nových topicků díky ^_^

     

 

 

Ahoj, ano, úplní nováčkové nemohou zakládat topicy.

Můžeš psát do nějakého stávajícího - vhodnějšího, třeba do Dotazy kolem serveru / Dotazky od hráčů hráčům, nebo poslat tuším 5 postů abys mohl zakládat topic - např.: do Nováčkové představte se a v Offtopic Blbinky, Music atd.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...