Jump to content
Reborn fórum

Co byste na Rebornu zmenili?


k3dT

Recommended Posts

Guest jirkan

Vratil nastaveni mimo GW (na ty nechodim, do toho nekecam) - stringy, assu atd. jak byly pred asi trema rokama.

Zrusil posledni zmeny ve stargladiatorech (kdyz uz ma miss na heatu, tak aspon tech 6SP pri missu)

Dokud se nezacne poradne bojovat, snizil bych dropy z hradu.

 

Urcite si vzpomenu dalsi.

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Jeste co bych rad kdyby pribylo - nova mista at uz ofiko (Nyddog) nebo neofiko/custom dungy/questy, jeden ET je dost mala vyzva.

Novejsi dropy i za cenu ze se muze casem drasticky zmenit funkce.

Aby se ve hre neco delo (eventy ve hre) (vim, ze to zavisi na lidech...)

Link to comment
Share on other sites

Zručit procházení­ mobů warpem.

Renewal klient.

Jedny FE týdnÄ.

PortÄní­ Baphometa kvůli tomu, že warpy jsou vÄude.

Fixnout Great Demon Baphometa alespoř tak, že když je aktivovaný seal, dostane dmg reflectem( momentálnÄ dostává 1 i při zapnutém sealu ... )

Nějak motivovat lidi na gw ... zde vÄak opravdu netuÄí­m, Äí­m ...

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

PortÄní­ Baphometa kvůli tomu, že warpy jsou vÄude.

Fixnout Great Demon Baphometa alespoř tak, že když je aktivovaný seal, dostane dmg reflectem( momentálnÄ dostává 1 i při zapnutém sealu ... )

Tohle nepis sem ale do hlaseni bugu :) Bapho ma (cti: by mel mit) vyjimku na warpy jsou vsude, to druhe taky je evidentne spatne.

Link to comment
Share on other sites

- Renewal client

- Nydhorgg Instance

- Zrušit procházéní waprem

- Zrušit bezdůvodné portování bossů

- Zrušit custom questy na čepice které shazují server a přidat je do hradů

- Healer (HP) do města (+ ab)

- Zrušit decay rankerských bodů

- Zrušit blbost, která po zabítí Knothena v 100patře ET portne do města a donutí partu lézt až nahoru

- Zrušit nějakou divnou úpravu, která znemožňuje reflektění baphometa

- Vrátit starého morroca (20m HP, moby 120M HP), je fakt trapné že ho dokážou zabít 2 sehraní lidi, když by t omělo být nejtěžší mvp

- Officiální asura (myslím že to je nastavení asury) : Atk z gospelu nefunguje na asuru, Provoke nefunguje na asuru

- Povolit farmení soilů

- Povolit farmení byorgua

- Zakázat MVP a miniboss karty na GW

- Přidat +1 headgear enchant za badge

- Přidat BG equip (ale ne jen rental)

- S tím souvisí přidat BG (návrh jsem už posílal)

- Najmout nějaké event mastery (pravda že sem dlouho nebyl loglej, ale přišlo mi že většina ingame gmek jen kontrolovala homuny a na nějaký event si ani moc nepamatujů - event myslím něco pořádného originálního a né nějaké kostky/ruleta, něco co by prověřilo znalosti jak herní mechaniky, tak světa ragnaroku, popř. i pravidel a custom věcí na rebornu)

- Snížit dmg mobům v labu tak o 10-15%)

- Zrušit delay na skilly

- Povolit nodelay

- Povolit ahk

- Autoloot

- Disguise Headgear NPC

- Zrušit omezení úroků u bankéře

- Přidat příkaz @storage ve městech

- Přidat příkaz @go, který portuje pouze na save

- Přidat do CPčka veřejnou databází manipulací itemů na mých učtech (nevím jak to pojmenovat, na jednom serveru sem to viděl a dal se tam dohledat kam zmizel item z mého účtu)

- Opravit GW statistiky a přidat GW statistiky i pro hráče (veřejné) ohledně skillu a spotřebovaných itemů na gw

- Založit školu, kde by se lidi mohli naučit hrát (GW/PVM) s nějakýma schopnýma "profesorama" co tu hru hrajou

- Zavrhnout jakékoli náznaky nebo pokusy zavedení renewal mechaniky nebo 3rd class

- Defaultně dát antishake do klienta

- Udělat jirkana GMkem, protože by byl jeden z mála GMek co tomu rozumí (no offense)

- Uspořádat nějakou akci, která by nalákala hráče na gw

- Zvýšit kapacitu hráčské kafry na alespoň 750

- Přidat Purified elu/ori, kupovaný za kafra body (+nastavit maximální množstí kafra bodů na 150k a smazat všechny kafra bodu co jsou přes), ať jsou ty body alespoň k nečemu kromě kupování brambor

- Omezit na Reborn IRC diskuzi, která se netýká rebornu

- Efekt songu bardu a dancerek se dá dispellnout

 

Momentálně mě víc nenapadá, ale určitě bych ještě něco změnil

Edited by Nerosan
Link to comment
Share on other sites

Zapomnel jsi na: povolit afk exp.

Kdyby prosly tyhle zmeny, tak uz se rovnou muze povolit @baselvlup a @joblvlup a vlastne i @zeny.

Puvodne jsem nechtel psat, ale ten seznam se mi libi, tak ho okomentuju dle sveho nazoru (na ostatnim mi nezalezi/neznam/...).

 

- Renewal client -ANO (kdyz uz je mozny boost pres partu/pratele)

- Zručit procházéní­ waprem -NE

- Zručit bezdůvodné portování­ bossů -NE

- Zručit custom questy na Äepice které shazují­ server a přidat je do hradů -zrusit NE

- Healer (HP) do mÄsta (+ ab) -NE

- Zručit blbost, která po zabí­tí­ Knothena v 100patře ET portne do mÄsta a donutí­ partu lézt až nahoru -ANO

- Vrátit starého morroca (20m HP, moby 120M HP), je fakt trapné že ho dokážou zabí­t 2 sehraní­ lidi, když by t omÄlo být nejtÄžÄí­ mvp -ANO

- Povolit farmení­ soilů -NE

- Povolit farmení­ byorgua -NE

- Najmout nějaké event mastery -ANO (jen nevim kde je chces vzit)

- Zručit delay na skilly -NE (naopak zvysit)

- Povolit nodelay -NE

- Povolit ahk -NE

- Autoloot -NE

- Přidat pří­kaz @storage ve mÄstech -NE

- Přidat pří­kaz @go, který portuje pouze na save -NE

- Založit Äkolu, kde by se lidi mohli naučit hrát (GW/PVM) s nějakýma schopnýma "profesorama" co tu hru hrajou -zajimave, jen si to moc nedokazu predstavit v praxi

- Zavrhnout jakékoli náznaky nebo pokusy zavedení­ renewal mechaniky nebo 3rd class -ANO

- DefaultnÄ dát antishake do klienta - ANO

- UdÄlat jirkana GMkem, protože by byl jeden z mála GMek co tomu rozumí­ (no offense) -to by nejdriv musel chtit a stejne by to nic nezmenilo

- Uspořádat nějakou akci, která by nalákala hráÄe na gw -ANO (ale jak to chces udelat) a nejen na gw, ale i na server

- Zvýčit kapacitu hráÄské kafry na alespoř 750 -ANO

- Omezit na Reborn IRC diskuzi, která se netýká rebornu -wtf? (na mainu bych to jeste pochopil, ale na irc)

 

Jeste bych k tomu pridal

- upravit klienta aby slo pouzivat nove rcx (kdyz uz je rcx povoleny)

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Mala reakce, zkusim se omezit na ciste technicke aspekty (na netechnicke veci jsem uz nazor napsal)

 

- Zručit custom questy na Äepice které shazují­ server a přidat je do hradů -zrusit NE

Zadna takova by na ostrem serveru byt nemela (pokud ano, -> topic hlaseni bugu)

 

- Zručit blbost, která po zabí­tí­ Knothena v 100patře ET portne do mÄsta a donutí­ partu lézt až nahoru -ANO

Jestli se nepletu je to tak emulace oficialu, ale nejak nevim proc je to tak a ne jinak.

 

- UdÄlat jirkana GMkem, protože by byl jeden z mála GMek co tomu rozumí­ (no offense) -to by nejdriv musel chtit a stejne by to nic nezmenilo

Toho neukecas, jako na technicke veci jo, ale GM uz ne :)

 

- Zvýčit kapacitu hráÄské kafry na alespoř 750 -ANO

Hmm hmm, v eAthene se snizoval limit guildkafry z 1000 na 600 kvuli chybam klienta (konkretne kdyz je v jednom nebo druhem paketu vic nez 600 itemu, nezobrazi se nic), fix jsem do eA udelal aby to nebylo nutne za cenu ze vic nez 600 se na klienta neposle (a do chatu to napise warning ze hrac neco nevidi.) takze technicky to mozne je.

Netroufal jsem si to navrhnout, zvlast proto ze by se to enormne libilo i me. :)

 

- Omezit na Reborn IRC diskuzi, která se netýká rebornu -wtf? (na mainu bych to jeste pochopil, ale na irc)

No to doufam ne :) Rekl bych ze pak by cele irc ztratilo smysl protoze by nikdo nemel duvod tam chodit...

 

Edit: jeste k porteni MvP - ona implementace Rude Attacku je v kombinaci se zpozdenou damage docela dost nestastna, ale vypnout by to bylo jeste horsi nez nechat zapnute. - nemuzu netvrdit ze az budu mit cas se v ramci hrabani do AI pokusim s tim neco udelat, ale neslibuju, je to tam docela hnusne delane :-(

Link to comment
Share on other sites

Pokud je zpožděnej dmg, tka boss portne téměř pokaždé když na něj nabíjá champion s asurou (začne cast asury, moby začnou mlatit, asura se docasti, hráč dostane dmg a umře, boss dostane dmg a portne). Pokud ale není zpožděnej dmg tak myslím že by se to stávat nemělo, ale občas mi přišlo že mobové stejně portí protože chcou.

V ET vím že je officiální nastavení, ale proč by se těch pár řádků nemohlo zakomentovat

Ohledně těch čepic, v novinkách čtu že je zrušen quest na čepici protože shazovat server. Takže taková byla a nikdo neví kdy se objeví další.

Ta kafra je spíš taková drobnost až nebude co jiného dělat, což mi připomíná

 

- Proffesoři by viděli SP členů guildy.

 

Ohledně toho irc mi totiž příjde že se tam čas od času kouknu a nepřijde mi, že by to irc mělo něco společného s ragnarokem a myslím že tomu nasvědčuje i

Poslednich 1000 zprav na IRC (nejnovejsi jsou dole):

Vypnuto. Jelikoz dost casto obsahuje osobni informace. Ale radi uvitame nove tvare.

 

Zapomnel jsi na: povolit afk exp.

Kdyby prosly tyhle zmeny, tak uz se rovnou muze povolit @baselvlup a @joblvlup a vlastne i @zeny.

Ne fakt nezapoměl

Dost pochybuji, myslím že narážíš hlavně na soily a byorgua. Soilové jsou dost otravný exp, po pár hodinách u toho fakt umřeš (jo, zapoměl sem připsat - zrušit drop nově vyvolaným soilům) a navíc tam nedáš tolik jako třeba v abbey/labu když to lidi umí (což uznávám, může být docela problém). A ohledně byorgua je to jen jedna použitelná část equipu, kterou nemůžeš prodat když by jí mohli mít všichni, myslím že to je rozhodně menší zlo než když rnr měli hrad s 100investem a neměli vůbec žádné soupeře kde si každý jejich člen nafarmil 1-2 orlean glovky + něco k tomu + bych znížil expy co dávají na nějaké rozumné číslo.

Navíc by to aspoň přidalo nové expící možnosti když jsou teď všichni jen v niffu/abbey nebo hůř, už jen klikají na NPC (které bych taky zrušil, ale teď když se na tom lidi tak strašne nafarmily to už ani nejde)

Edited by Nerosan
Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Pokud ale není­ zpožděnej dmg tak myslí­m že by se to stávat nemÄlo, ale občas mi přiÄlo že mobové stejnÄ portí­ protože chcou.

Ona zapnuta je a pekne dlouho (a oni by tak jak to je delany portily i kdyby zpozdena damage nebyla, staci aby skill moba nebyl instant a jsme tam kde jsme byli -> attack -> timer -> hebne target -> spusti se timer skill_castend_* -> zjisti se ze neni target -> rudeattackcount++ -> port.)

Vsak jak rikam, ten kod je "divnej" :-(

 

OhlednÄ tÄch Äepic, v novinkách Ätu že je zruÄen quest na Äepici protože shazovat server. Takže taková byla a nikdo neví­ kdy se objeví­ dalÄí­.

Mno, bych se hadal: grep -rl clone ~/server/npc

Navic to vypada ze (ted je to na testu, proto jsou tam povolene @clone a @evilclone) oprava na clone je i funkcni.

Link to comment
Share on other sites

Mno, bych se hadal: grep -rl clone ~/server/npc

Navic to vypada ze (ted je to na testu, proto jsou tam povolene @clone a @evilclone) oprava na clone je i funkcni.

TeÄ nějak nechápu proÄ si sem postnul ten pří­kaz bez výstupu, takže z nÄj nikdo nedokáže nic pochopit.

Link to comment
Share on other sites

- vratil nastaveni - stringy, assu atd. jak byly pred asi trema rokama.

- nechat nastalo nastavení delay(AD atd)

- nechat nastavene stringy tak jak ted jsou(nejdou prepinat pisnicky po switchu zbrane)

- dokud se nezacne poradne bojovat, snizil bych dropy z hradu.

- nepridavat renewal klienta(nechat ten co ted je)

- zdvojnasobit drop OCA z map

- pridat do OCA deviling c

- gold acidus instant respawn

- zrusit vykup stemu/starsandu/crystal fragmentu atd u vykupciho

- nove kafra dollky(custom)

- zavest zpozdenej dmg

- nove odmeny za hunty

- zrusit kapru(kafra staci)

- zakazat idleni mobu v endlesu + zrusit reflect

- zakazat RCX

 

enjoy

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

opravit changetarget mobu pri skillu na tankovaneho moba

 

EDIT: A teda aby to nebylo čistě bez argumentu... To že se MVP nebo vůbec všechny moby otáčí i když nemají podle mě jenom podporuje lidi v tom aby MVP reflectili nebo zabíjeli jiným způsobem než se podle mého má.

Edited by Inigarashi
Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Funkcnost Quagu na boss monstra

Pří­kladem třeba jen salámové :)

Edit: a porteni toho Baphometa by se čiklo :)

Jak uz jsem psal vittkovi, tohle je vec na "bugreport" a ne na "feature request" (tak chapu tenhle topic ja, bugreport=je to blbe a musi se to opravit (coz tyhle veci co pises jsou), feature=napad na zvazeni jestli jo nebo ne)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...